Odporúčame

Lenaras

Lenaras

Spolupracujem s vyšším JA, anjelmi, archanjelmi, majstrami a spolu s nimi vám dokážem pomôcť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

Veštica Karolína

Karolína

Osobný kód 173

Spln Mesiaca v znamení Strelca

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v máji 2016

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2020

Spln05.07.2020 06:47KozorožecSpln Mesiaca júl 2020
Posledná štvrť13.07.2020 01:32Baran-
Nov20.07.2020 19:35RakRozbor pripravujeme
Prvá štvrť27.07.2020 14:35Škorpión-

Spln Mesiaca nastane: 21.05.2016 23:17

Vplyv tohto splnu Mesiaca v sobotu 21. 5. 2016 o 23. 14 bude rôznorodý. Budú naň vplývať, okrem Luny, i energie soboty, čiže planéty Saturn, ktorá je momentálne práve tiež v znamení ohnivého Strelca. Uprednostnite preto rozumnosť, ktorá môže mať vplyv na pokojnejší vplyv do krátkodobej, či aj dlhodobej, budúcnosti. Celý deň sa silne prejavujú aj energie vodného Škorpióna, v ktorých počas dňa Luna je. Až večer prejde do znamenia Strelca. Celý deň môže preto pôsobiť na vaše rodinné vzťahy, a aj riešenie spoločných peňazí a majetku. Sexuálne otázky tiež nebudú výnimočné. Sex s pochybnou, neznámou, osobou je veľmi nebezpečný. Energie planéty Venuše vás k tomu budú tiež zvádzať. Držte sa miernejších slov i činov. Je to čas protikladnej energie. Horšie sa spí. Subjektívny pocit neúspechu tiež môže zapríčiniť impulzívnosť, ktorá vedie k rôznym zbytočným konfliktom a neproduktívnemu filozofovaniu. Bude to skoro ako v tých rozprávkach, keď sa nakoniec všetko na dobré obráti. Vždy platí, že všetko zlé je aj na niečo dobré. Nežeňte nič do krajností a vždy si nechajte pootvorené zadné dvierka. Nedeľa už bude príjemnejšia, praje energiám prírody a výletov. Energie znamenia Strelca nesú aj pečať svojho vládcu, Jupitera, ktorý symbolizuje aj vládu, spravodlivosť a šťastie. Buďte preto optimistickejší, spoločenskejší a aktívnejší. Nech vám svetlo splnu Mesiaca posvieti na vaše chyby, ale aj na nové cestičky šťastia a budúce trofeje, ktoré si môžete vysledovať a uloviť. Šťastie praje pripraveným. Zdravotne si dávajte pozor na reprodukčné orgány, vylučovanie, nezaťažujte si pečeň, žlčník a stehná. Neseďte na studenom, je to zradné.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Je víkend, preto vaše správanie počas tohto splnu Mesiaca v živle Ohňa, viac ovplyvní domov a rodinní príslušníci. Budete mať viac chuť filozofovať a prehodnocovať. Hoci vaše úvahy budú pravdivé, i tak sa nimi nechváľte a nezdôrazňujte ich. Energie vašich blízkych sú citlivé, mohli by to brať ako provokáciu a poukazovanie na ich chyby. Nenechajte sa vyviesť z miery, hoci sa niekto, zvlášť starší človek z rodiny, o to bude snažiť. Radšej sa vyberte na spoločný výlet, hoci len do blízkeho okolia. Vydarí sa.

Býk

Vplyv Luny bude celý deň v Škorpiónovi, čiže bude voči vám v opozícii. Preverte si preto hlavne vašu ekonomiku. Prekontrolujte si peňažné záväzky, zvlášť tie, ktoré máte s inými ľuďmi, alebo inštitúciami. Pozrite sa, či náhodou nie ste v zoznamoch neplatičov, napríklad v zdravotnej poisťovni. Pocítite únavu, malo by vás to varovať. Teraz je vhodný čas venovať sa oddychu, nie nereálne premýšľať. Dajte si mimoriadny pozor na sex s nepreverenou osobou. Hrozí možnosť pohlavnej nákazy, alebo choroby!

Blíženci

Vplyv tohto splnu v živle Ohňa, v Strelcovi, sa na vás sa prejaví aj zvýšeným zdôraznením energií partnerského spolužitia. Vzniká viac emócií, ktoré sú však mienené pozitívne. Vaša duša má tendenciu byť otvorenejšia. Mágia lásky a túžba po cestovaní za hranice všedných dní bude tiež zosilnená. Rozlišujte, čo je ilúzia, a čo skutočné pocity, či možnosti. Pozor na sentimentalitu a chuť na mimomanželský flirt. Niektoré vaše dnešné rozhodnutia môžu vyvolať problémy. Neuvedomujete si do detailov riziko, ktorému sa vystavujete. 

Rak

Nemusíte mať obavy zo zmien, ktoré prichádzajú, aj pod vplyvom tohto splnu vášho Mesiaca. Miešajú sa v ňom prehodnocovacie energie Škorpióna, ktoré prejdú do aktivity múdreho znamenia Strelca. Dajú vám impulz, ktorý ste už dávno potrebovali. V každom prípade deň za dňom rastie aj vaša osobná sila. Aktuálnejšími sa stanú pracovné záležitosti. V tomto období bude aj výraznejší sklon k nejakým emóciám ohľadom vašich zamestnancov, alebo kolegov. Intuitívne však budete jednať správne a s magickým šarmom.

Lev

Budete sa musieť vzdať niektorých vašich plánov pre vyšší prospech. Dobre si rozmyslite, čo robíte a čo hovoríte. Nechajte partnera aj rozjímať. Musíte trpezlivo predkladať svoje argumenty. Aj počas tohto splnu sa vám o určité komplikácie môže postarať aj planéta lásky, Venuša. Vplyv tohto splnu v Strelcovi na vaše znamenie môže posilniť vašu citovú sféru. Skúste nejaký dobrý skutok pre partnera. Výlet za hranice všedných dní by bol príjemný a vydarený.

Panna

Zosilnené budú energie dobra i zla, ale vy ich dokážete svojou povahou zvládnuť a ustáliť do rozumných medzí. Tento spln Mesiaca v znamení Strelca vám prinesie do popredia pozornosti rodinné prostredie a otázky bývania. Môžu vzniknúť rozdielne názory na riešenie vecí ohľadom domu, alebo majetku.  Nezapleťte sa do nejakého problému so starším členom rodiny. Vráťte sa tam, kde ste začínali. Môžete využiť svoje skúsenosti, ktoré ste medzitým získali. Riešenie sa ponúkne samé. Nemali by ste ho ignorovať.

Váhy

Dnes vás situácie nebudú krotiť, ale aktivovať. Vplyv tohto splnu Mesiaca v znamení Strelca pocítite s väčšou radosťou z vecí každodenného života. Bude aktivovaná vzájomná osobná komunikácia, ale aj písomné a telefonické kontakty. Deň vám môže tiež oživiť aj niekto zo susedov. Situáciu môže skomplikovať len vaša tvrdohlavosť. S tou však môžete niečo urobiť. Vystríhajte sa ostrejších poznámok. Nevyhrážajte a neurážajte sa pre maličkosti, zvlášť nie vo vlastnej rodine.

Škorpión

Dnešný deň bude zvlášť náročný, lebo aj celý mesiac máj je pre vás zložitý. Vyznačuje sa i nižšou schopnosťou sústrediť sa. Tento spln Mesiaca vám môže vnuknúť nový podnet do finančného plánovania a zlepšiť vašu schopnosť zarábať. Budete mať na mysli predovšetkým svoju rodinu a ich finančné problémy. Život vás dnešný sobotný deň svojim vplyvom splnu Mesiaca v znamení Strelca, i jeho dennými energiami vo vašom znamení Škorpióna, preverí. Niektoré skúšky budú nenápadné, iné teatrálnejšie.

Strelec

Planéta Jupiter, vládca vášho znamenia, sa znovu dal na cestu vpred, prestal byť retrográdny. Vplyv tohto splnu Mesiaca vo vašom znamení, v Strelcovi, je pre vás výhodný.  Dozviete sa zaujímavé informácie, ktoré vás potešia. Vydarila by sa vám aj dlhšia cesta, alebo záležitosti spojené so športom, či štúdiom. Váš vnútorný hlas vám povie viac, než si myslíte. Musíte však pozorne vylúštiť význam jeho slov. Vyhnite sa však dnešný večer bujarej spoločnosti, ponocovaniu, alkoholu a iným extravaganciám. Necítili by ste sa tam dobre.

Kozorožec

Vplyv tohto splnu Mesiaca v znamení Strelca spôsobí, že sa vám že v myšlienkach budú silnejšie ozývať veci spojené s minulosťou. Môžete prežívať silnejšie emócie s tým, čo sa vám v minulosti nepodarilo, o pozícii, ktorú ste v minulosti stratili, alebo byť ľúto za vzťahom, ktorý skončil, či za ľuďmi, ktorí umreli. Zmeny nálad nič neuľahčia, ale skomplikujú. K tomu, čo nepoznáte, pristupujte opatrnejšie. Silné reči nie sú namieste. Reagujte len na to, čo sa vás bezprostredne dotýka. Inak nech vám dajú všetci radšej pokoj.

Vodnár

Čoskoro sa vám môže mnoho vecí podariť. Planetárne energie sú pre vás teraz veľmi silné.  Vplyv súčasného splnu v Strelcovi vám prinesie do popredia kontakty, priateľstvá a spoločenské vzťahy, ktoré môžu priniesť úžitok aj vo vašej profesii. Nech je vašou najsilnejšou zbraňou trpezlivosť a snaha udržať si vnútornú rovnováhu. Pozor, aby ste nevybuchli v nečakanej chvíli, lebo budete pod tlakom. Urobte to, čo treba, čím skôr. Predíďte partnerským a rodinným nedorozumeniam, či nechceným skratom. 

Ryby

Nesnažte sa teraz získať úspech za každú cenu. Ten, kto rýchlo zažiari, ešte rýchlejšie zhasne. Aj keď na to nevyzerajú, Ryby patria často medzi neverníkov. Impulzívne a ľahko podľahnú lichôtkam a sľubom ľahkovážnych proťajškov. Zidealizované fantázie ich častejšie zavedú do iných náručí, zvlášť počas splnu Mesiaca. Tento spln, v znamení Strelca, ale aj pod celodennými energiami Luny v Škorpiónovi, vám prebudí intuíciu a magickú silu. Mali by ste sa spoliehať skôr na svoje vlastné inštinkty, než aby ste hľadali radu u druhých. Čakajú vás nové cesty.

Téma dňa Rýchly rituál vytvorenia a nabitia vášho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám priniesol osobné uspokojenie a šťastie do vášho života.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 20.06.2020
MesiacBaranod 11.07.2020
MerkúrRakod 28.05.2020
VenušaBlíženciod 03.04.2020
MarsBaranod 28.06.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 02.07.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020