Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Spln Mesiaca v znamení Váh

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v marci 2016

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2020

Spln05.07.2020 06:47KozorožecSpln Mesiaca júl 2020
Posledná štvrť13.07.2020 01:32Baran-
Nov20.07.2020 19:35RakRozbor pripravujeme
Prvá štvrť27.07.2020 14:35Škorpión-

Spln Mesiaca nastane: 23.03.2016 13:03

V stredu, 23.3.2016, krátko po 13 h nastáva spln Mesiaca v znamení Váh. Zavládne umelecké cítenie, no aj nerozhodnosť. Získate taktnosť bez uštipačnosti. Tento spln Mesiaca v znamení Váh zo vzdušného živlu, bude mať vplyv na všetky vzťahy, zmluvy, konflikty a diplomatické rokovania. Ľahšie sa môžu ukončiť zložité situácie, dohody a nastaviť nové pravidlá. Dokáže znásobiť prakticky všetko, čo robíte. Všetko riešte diplomaticky a asertívne.

Pri splne Mesiaca v znamení Váh sa zameriavame na vzťah a partnerstvo. Viac zatúžite po rovnováhe a harmónii. Ste však náchylnejší k pochybnostiam a ľahšie manipulovateľní inými. Zabudnite na spory a nerobte žiadne zásadné rozhodnutia. Vhodný čas je pre obchodné stretnutia, spoločenské akcie a zoznamovanie. Darí sa v oblastiach, kde je žiaduce mať inteligenciu, vkus, osobný šarm a estetické cítenie.

Aj planéta šťastia, rastu a viery, Jupiter, ktorý je teraz v znamení Panny, má stále retrográdny smer. Bude cúvať do 9.5.2016. Budete sa musieť vrátiť do minulosti, urobiť niečo, čo vám neskôr prinesie spokojnosť a posun.

Zdravie: Dnes si dávajte pozor na bedrá, obličky a močový mechúr. Najväčší vplyv majú dnes tuky a prírodné oleje, ktoré sú v orechoch a jadierkach. Podporia činnosť všetkých žliaz vo vašom tele. Pri konzumácii mastných jedál dnes však opatrne. Už po malej porcii vám môže byť ťažko. Organizmus je cez spln Mesiaca viac oslabený a aj metabolizmus pracuje pomalšie. Je lepšie zvoliť v ten deň ľahšiu stravu, lebo telo má tendenciu priberať na váhe. Hromadia sa v ňom tekutiny, preto si môžete pripadať opuchnutí. Ak budete mať výraznejšie opuchnuté členky, máte oslabené ľadviny. Zájdite si s tým lekárovi a zamerajte sa na odvodnenie tela. Spln Mesiaca kradne spánok a zvyšuje sexuálnu túžbu. Mesiac v splne praje všetkému, čo sa má vstrebávať, využite to pre najrôznejšie zábaly a masky.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Vaše predstavy budú iné než realita, ale nakoniec sa ukáže, že ani tá nie je zlá. Čo najskôr by ste mali dokončiť to, čo ste začali. Budete mať čisté svedomie. Ak si nenájdete niečo zaujímavé, čas sa bude poriadne vliecť. Aspoň budete mať priestor porozmýšľať. Pričasto je vaša pozornosť upretá inde, ako by mala byť. Vám nechýbajú nápady, ale často len čas. Mali by ste si to lepšie zorganizovať. Otvoria sa vám aj možnosti, ktoré boli pôvodne určené pre iných. 

Býk

Niekedy je lepšie prizerať sa, ako niečo robiť. Zhodnoťte svoje sily skôr, než sa do niečoho dôležitého pustíte. Aj banálne veci sa môžu premeniť na dôležité, keď im prisúdite väčšiu váhu, než v skutočnosti majú. Odlišný názor by vám nemal brániť, aby ste prežili príjemný deň. Jednoducho, hovorte o niečom úplne inom. Teraz si uvedomíte, čo pre vás partner a vaša rodina znamená. Podľa toho sa aj správajte.

Blíženci

Realita vám môže byť v cez tento spln v živle Vzduchu, ktorý je i váš, trochu viac vzdialená. Cez sny, nápady a hĺbanie, si môžete spraviť ucelenejší obraz o sebe, i svojom okolí. Vážte si to, čo dostávate. Neskôr sa ukáže, že všetko malo svoj význam. Niekto blízky sa vám v tomto čase dokáže rýchlejšie prispôsobiť. Mali by ste to patrične oceniť. Dnes sa môžete vydať aj na nákupy bez obáv, bude to úspešné. Nakúpite pekné veci.

Rak

Vaša Luna je od obeda v opozícii so Slnkom aj Merkúrom. Nepôjde nič tak ľahko, ako ste si naplánovali, ale bude vás to ešte viac trápiť, ako inokedy. Prispôsobte sa svojim možnostiam, nedávajte si nereálne ciele. Je pekné mať sny, no treba na ne silu. Nikdy a nikde nenájdete absolútne ideálne podmienky. Komplikácie by vás mali aspoň motivovať. Teraz musíte nájsť kompromis aj tam, kde sa momentálne nečrtá. Jednoduché riešenie je najbezpečnejšie. Nepúšťajte sa do žiadnych zložitých konštrukcií.

Lev

Vaša reakcia by mala byť teraz primeraná situácii. Ak to preženiete, všetko len zhoršíte. Na dôležité veci si vyhraďte viac času, aj tak bude všetko trvať dlhšie, než by vám bolo milé. Trochu si spytujte svedomie. V niečom, alebo pre niekoho, ste neurobili všetko, čo ste mohli. Na dôležité veci si vyhraďte maximum času. Niektoré sa môžu poriadne natiahnuť. V partnerstve sa už nevracajte k tomu, čo bolo. Potrebujete riešiť hlavne prítomnosť.

Panna

Rozumná voľba bude skrytá pod hromadou nezmyselných nápadov. Bude múdre počkať, ako sa rozhodnú ostatní. Navrhované riešenie bude dobré, ale nie pre vás. Potrebujete ho trochu zmeniť. Dostanete sa potom do rovnovážnejšieho stavu. Výhody a nevýhody sa navzájom zrušia. S praktickými záležitosťami budete mať trochu problém, ale spriadať sny a vízie vám pôjde. Teraz sa spoľahnite na svoj inštinkt,” šiesty zmysel”, dokáže vám vyslať varovné signály.

Váhy

Tento spln Mesiaca vo vašom znamení bude pre vás veľmi dôležitý. Získate nových obdivovateľov a spojencov. V citovej i pracovnej oblasti budete vo forme, tak to využite. Vaše sebavedomie je polovicou úspechu. Je to iba o vašich schopnostiach. Možnosti mať budete, len sa do toho pustiť. Dobre dopadne to, čo sa dobre začne. Dávajte si pozor hneď na úvod. Urobte aj veľké gesto, ktoré poteší aj rodinu. Aj vás to bude hriať pri srdci. Musíte prísť na to, čo je pre vás naozaj užitočné. 

Škorpión

Týmto splnom Mesiaca dostávate príležitosť rozhýbať svoje tvorivé sily. Vyjasnia sa vám záležitostí, ktoré boli po nejaký čas skryté, či utajované. Môže sa jednať o vzťah, ktorý nebol doriešený, alebo hoci aj osobný vplyv, ktorý ste stratili. Ukáže sa vám cesta, ako z minulosti získať pre seba čo najviac. Budete obdivovaní a dobre naladení. Intuícia, estetika, kreatívne vyjadrovanie a zmysel pre krásu budú zosilnené. Pozor však na urologický systém. Neprechladnúť.

Strelec

Povedzte si navzájom, čo ste si mali povedať dávno. Ušetrili by ste si viacero nedorozumení. Doľahne na vás menšia kríza. Čas bol náročný, aj keď sa vám to tak nemuselo zdať. Nezabúdajte na svoje povinnosti. Zvládnete to, čo ostatní, len na to budete potrebovať trochu viac času. Vyjdite ľuďom v ústrety. Nebude to samozrejmosť. Dajte si však pozor na tých, ktorí majú vysoké ambície. Budú sa snažiť využiť aj vašu kreativitu a činorodosť.

Kozorožec

Cez tento spln Mesiaca budete mať väčší priestor na manévrovanie. Každá minca má dve strany, postupne sa vám ukáže jedna i druhá. Veľa vecí sa však dozviete až na poslednú chvíľu. Čas na reagovanie bude krátky. Berte do úvahy názory každého, kto má záujem hľadať riešenie. Neznamená to, že sa tým musíte stopercentne riadiť. Uvažujte o niečom, čo ste ešte neskúšali. Riešte však len to, čo môžete vyriešiť rýchlo. Zložitejšie záležitosti radšej posuňte.

Vodnár

Tento spln Mesiaca v živle Vzduchu, ktorý je i vás, vám ukáže, kde sú momentálne hranice vašich schopností, kam ste došli. Váš postoj mal byť pevný. Iba tak dokážete robiť správne kroky v správnej chvíli. Často zabúdate na to, čo by ste si mali pripomínať. V partnerstve sa vráťte tam, kde ste minule neuspeli. Situácia bude iná. Snažte sa plniť to, čo ste sľúbili. Dôvera sa dá ľahko stratiť, potom by ste ju len ťažko získavali späť. 

Ryby

Cez tento spln Mesiaca sa vám vyskytne príležitosť, ktorá nie je bežná. Privítajte každú pomoc, aj tú najmenšiu. Bez nej by toho bolo na vás veľa. Vyžeňte zo svojej hlavy negatívne myšlienky. Mohli by narobiť veľmi veľa škody. Situácie, ktoré sa zopakujú, by ste mali podrobne zvážiť. To, čo bolo nedávno výnimočné, sa môže stať pravidlom. Snažte sa vyvarovať chýb. Plány sú jedna vec, realita druhá. Budete ich musieť čiastočne zmeniť. Pýtajte sa len na to podstatné, na zvyšok bude čas aj neskôr. 

Téma dňa Rýchly rituál vytvorenia a nabitia vášho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám priniesol osobné uspokojenie a šťastie do vášho života.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 20.06.2020
MesiacVodnárod 06.07.2020
MerkúrRakod 28.05.2020
VenušaBlíženciod 03.04.2020
MarsBaranod 28.06.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 02.07.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020