Odporúčame

Alžbeta

Alžbeta

Nič nie je náhoda – všetko okolo nás sa deje za určitým cieľom, všetko má svoj dôvod a správny čas. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Spln Mesiaca v znamení Vodnára

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v auguste 2020

V pondelok 3. augusta nastáva spln Mesiaca v komplikovanom, nezávislom a odvážnom Vodnárovi. Priestor dostanú intuitívne myšlienky.

Spln Mesiaca v znamení Vodnára
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v májiSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť01.05.2024 13:30Vodnár-
Nov08.05.2024 05:25BýkNov Mesiaca máj 2024
Prvá štvrť15.05.2024 13:50Lev-
Spln23.05.2024 15:55StrelecSpln Mesiaca máj 2024
Posledná štvrť30.05.2024 19:15Ryby-

Spln Mesiaca nastane: 03.08.2020 18:01

Energia Luny v splne

Vodnár prebral vládu a povedie k zlepšeniu situácií takmer pre všetky znamenia zverokruhu. Zvýrazní uvoľnenie, prinesie viac tolerancie a spoločenských aktivít, skoncovanie so starými zlozvykmi, uzavretie dlhodobých sporov a problematických vzťahov.

Deň splnu je vhodný aj na nadväzovanie nových priateľstiev, či posilnenie tých starých. Budete sa cítiť lepšie v spoločnosti ako osamote. Vodnárske energie v splne však nestrpia žiadne putá, či už fyzické alebo psychické. Snažte sa však mať voľné ruky, i v tom prenesenom zmysle slova.

Obdobie rekapitulácie

Spln i mesiac august preverí, akú máte silnú psychiku. Budete mať zvláštne pocity bez toho, aby ste vedeli prečo.

Toto obdobie je vhodné na rekapituláciu toho, čo sa podarilo a čo nie. V mysli sa môže otvoriť aj téma smrteľnosti, transformácie a zmien. Ak ju chcete riešiť, rozpamätajte sa, kedy ste sa v živote cítili bezmocne, alebo prečo sa tak stále cítite. Pochopte tie situácie, prijmite ich, ukončite, čo je treba a prevezmite zodpovednosť za svoj život.

Zdravie

Aj telo potrebuje svoju údržbu, doprajte mu ju. Nestrácajte čas špekulovaním o tom, ako sa vyhnúť povinnostiam. Snažte sa obklopovať situáciami a ľuďmi, ktoré sú úspešní a kvalitní.

Viac rešpektujte seba, svoje zdravie, svoj životný štýl, svojich blízkych. Čo vám vyhovuje, treba posilniť. Vyriešte si napätie z detstva a neťahajte ho do budúcnosti.

Záťaž

Organizmus je počas splnov vystavený pôsobeniu protichodnej energii a záleží na vašej psychike a kondícii, ako sa s ňou vyrovnáte.

Pozor na prievan, predkolenie, holenné kosti, päty, členky a žily, aj tie kŕčové. Pomáha aj jemná naťahovacia joga, či pokojná meditácia vnímavosti a spočinutie v sebe ako v nestrannom pozorovateľovi.

Hudba upokojuje

Teraz je čas pozornejšie vnímať seba aj ostatných. Slová, ktoré počujeme a hovoríme, majú totiž silný vplyv na formovanie budúcnosti. Pozorne počúvajte tóny, prírodu, vibrácie, ozajstný i symbolický vietor prinášajúci zmeny, pretože naberá na intenzite v nasledujúcich dňoch.

Deti

Vodnár nachádza priaznivý ohlas na nové nápady, ktoré môžete využiť v prospech svojich detí. Tie ešte aktívne prežívajú prázdniny a zmeny sú pre ne príjemným osviežením.

V záhrade

Dni Vodnára sú pre záhradné práce nie veľmi vhodné. Príležitosťou na pestovanie liečivých a koreninových rastlín je skalka. Spája prirodzenú krásu rastlín s farbou a štruktúrou kameňa.

Podľa potreby ich odrezávame a používame. Niektoré môžete vypestovať z výsevu, iné rozdelením trsov, alebo odrezkami. Režte kvety na sušenie ešte pred obedňajšou páľavou. keď je už uschnutá rosa. Sušte na vzdušnom, nie na slnečnom mieste, aby si uchovali farbu.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Nebuďte cynickí. Spln zosilňuje vašu motiváciu a ambície, takže máte potenciál na prehodnotenie, i dosiahnutie vášho cieľa. Ak máte strategický plán a vytrvalo pracujete, nakoniec sa vám bude dariť. K dnešnému dňu sú viazané magické sily a viera. Želané priania majú tendenciu sa plniť. Preverte si priateľov. Niekedy sú sebeckí. Nie je všetko zlato, čo sa blyští.

Býk

Vaše predstavy o svete sú síce oprávnené, ale trochu z nich zľaviť vám nebude na škodu. Spln zdôrazňuje vašu kariéru a zónu reputácie. Vďaka tvrdej práci, kreatívnemu prístupu a dlhodobému plánu môžete pozitívne smerovať ku svojej vysnenej budúcnosti. Aj dnes platí, že v jedle a pití všetkého s mierou! Ak to preženiete, príde nervozita a nevoľnosť.

Blíženci

Použite svoj inštinkt. Buďte trpezliví. Na deti dávajte dnes väčší pozor. Budú takmer nezvládnuteľné. Pohyb vedie k väčšej životnej spokojnosti, mierni depresie, úzkosti, zlepšuje pamäť. Držte sa pravidla všetkého s mierou. Objektivita bude to čo vám bude dnes chýbať, zamyslite sa prečo,a požiadajte o názor aj blízkych. Vírusy vaše telo zvládne

Rak

Naučte sa sledovať a porozumieť signálom, ktoré vám vaše telo posiela každý deň. Čoskoro aj vaša iniciatíva bude mať silnú odozvu. Využite ju k posilneniu vašej obranyschopnosti. Snažte sa byť na ľudí milí, budete sa lepšie cítiť na konci dňa. Ak je vaše dieťa smutné , je možné, že nevie vyjadriť, a pochopoť, čo sa s deje. Dajte si pozor na koho sa viažete.

Lev

Nepretvarujte sa aby ste nič nepokazili. Ak chcete robiť veľké zmeny radšej sa poistite. Rozhodnite sa na základe všetkých dostupných reálnych faktov. Ukážte svoje pozitíva a urobte niečo dobrovoľné a prospešné. Nájdite a udržujte spoločnú reč vo vzťahu. Vaša spokojnosť sa bude odvíjať od toho. Poučte sa z minulosti.

Panna

Dnes môže na vás doľahnúť melancholickejšia nálada. Pomôže ju zahnať rozumný rozhovor. Vysvetlite dieťaťu a hovorte o tom prečo sú dobré hodnoty v živote dôležité. Udržujte otvorenú myseľ a veci sa vám hneď budú zdať zrozumiteľnejšie. Buďte sami sebou. Humor je životná sila, spôsob ako prežiť ťažkosti života. Budete potrebovať dostatočne dlhý spánok.

Váhy

Môžu sa vyskytnúť nejaké problémy, s ktorými si budete musieť poradiť iba sami. Zvážte každý krok, aby ste ho neskôr neľutovali. Postavte sa k budúcnosti s novou vierou a nádejou. Máte šancu uzavrieť, ale i otvoriť nové šance na akejkoľvek, pre vás významnej úrovni. Nedovoľte aby sa vaše dieťa šikanovalo iné, alebo opačne, zakročte.

Škorpión

Energia Vodnára s vami neladí. Predtým, než urobíte čokoľvek, popremýšľajte o tom dôkladnejšie. Všetko zvážte, všetky možnosti. Ak sa ocitnete v problémoch vyvarujte sa toho, aby ste situáciu ešte viac zhoršovali. Sex na jednu noc vás môže stať zdravie, neriskujte. Ak ste veľmi unavení, choďte odpočívať čo najskôr.

Strelec

Nebuďte zmätení z rôznych názorov. Ak sa dopustíte chyby priznajte si ju. Zvlášť teraz buďte úprimní a čestní k ľudom okolo vás. Neprenášajte zlú náladu do vzťahov medzi vami a vašimi deťmi. Nezabúdajte že deti sa učia napodobňovaním, nebuďte im zlým príkladom. Nehnevajte sa, inak to budú opakovať. Zvážte či je lepšie minúť peniaze teraz, alebo neskôr.

Kozorožec

Všímajte si viac svoje pocity, naučte sa objektívne pozorovať. Buďte mimoriadne citliví na potreby blízkych, pretože spln ovplyvňuje nálady všetkých. Člen rodiny potrebuje, aby ste mu ukázali správnu a zodpovednú cestu. Usilujte sa o dosiahnutie rovnováhy medzi naliehavými pracovnými a vzťahovými záväzkami. Mali by ste sa sústrediť aj na relaxáciu a uvoľnenie sa.

Vodnár

Spln vo vašom znamení aktivuje predovšetkým vašu zónu vzťahov. Pokiaľ ide o dôležité partnerstvo, dajte tej osobe vedieť, že ste odhodlaní zabezpečiť, aby všetko z dlhodobého hľadiska fungovalo. Dnešný deň vám dá kreativitu môžete sa inšpirovať. Zvýrazní vám vaše idealistické plány, a ukáže vám nový pohľad. Využite ho na činorodé, zvlášť príjemné a kultúrne aktivity.

Ryby

Nazrite do hĺbky vašej duše. Vaša tvrdohlavá stránka bude zintenzívnená. Ste veľmi zameraní na sólo projekty, ale ak chcete dosiahnuť uspokojivý výsledok, musíte sa snažiť o kompromis. So splnom vo vašej peňažnej zóne by ste chceli míňať, ale pred tým, ako sa rozhodnete pre veľký nákup, uistite sa, že máte dostatok financií. Inak budete mať v budúcnosti problémy.

Téma dňa Zrkadlenie ako nástroj na riešenie problémov vo vašich vzťahoch

Pozrite sa na svoj život z iného uhla pohľadu - z odrazu v zrkadle a naučte sa žiť šťastnejší život.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBlíženciod 20.05.2024
MesiacŠkorpiónod 20.05.2024
MerkúrBýkod 15.05.2024
VenušaBýkod 29.04.2024
MarsBaranod 30.04.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024