Veštica Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Veštica Dala

Dala

Osobný kód 161

Veštec Sortierre

Sortierre

Osobný kód 178

Veštec Krištof

Krištof

Osobný kód 166

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 5. týždeň (27.1. - 2.2.2020)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: súdnosť, všestrannosť, elán, umelecké cítenie, trochu rozporuplnosti, opatrnosť, múdrosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (27.1.2020)

Pochopíte, čo znamená nesprávať sa k zadubencovi nezištne; nedokáže to pochopiť.  Napokon pokorený človek sa sotva pozrie pravde objektívne do očí… Keď budete vyvracať vlastné úsudky, nezistíte, kde sa nachádzate, nuž si uvedomte, že umŕtvená intuícia zvykne človeku ukladať o zdravie.

Kocka 1

Práca: Kontrolujte sa, aby ste sa nedostali do chaosu, v ktorom sa nebudete vedieť vyznať. Možno len málo vecí pôjde podľa vašich predstáv, ale to ešte neznamená, že by ste sa tomu mali poddať alebo upadnúť do depresívneho stavu. Najlepšie urobíte, ak sa na všetko pozriete objektívne a s istou rezervou. Potom aj nájdete riešenie.

Vzťahy: Možno budete konať proti svojej intuícii, napokon uveríte pomýlenému človeku, ktorému pôjde iba o to, aby z vás niečo poriadne získal, ale môžete ho prehliadnuť; stačí sa ho opýtať, ako to s vami myslí. V osobnom živote prejavíte väčší záujem o svoj protipól, hoci s tým nebudete mať až toľko pochopenia.

Zdravie: Bude dôležité, aby ste sa hýbali, viacej chodili ako obyčajne, ohýbali sa, a to aj pri práci na PC, prípadne pri inej sedavej práci. Môžete si urobiť niekoľko strečingových cvikov, dýchanie zhlboka, pobehať si na pracovisku hore schodmi. Všeličo bude prospešné. Dodržujte pitný režim, ak ste fajčiari, obmedzte počet cigariet, ak čakáte bábätko, nefajčite vôbec.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (28.1.2020)

Keď ubrzdíte svoj let, uvidíte viac detailov, ktoré vás môžu stiahnuť z cesty k cieľu. Nezabúdajte popritom, že kto raz zlyhal, nabudúce to už pôjde ako samozrejmosť. Nespravodlivosť vytvára citovú nerovnováhu a tá plodí samé nezmysly. Potom ani Duša nemôže prísť do svojho cieľa, veď nevie, na ktorej strane leží.

Kocka 2

Práca: Ak dokážete prejaviť trochu veľkorysosti tým, ktorí nebudú svoje úlohy celkom stíhať, pochopíte pracovné povinnosti ako istá druh zábavy alebo ako výzvu, ktorá vás v niečom môže potiahnuť dopredu. Možno budete prekladať dosť náročný text, možno zistíte, že na mnoho vecí ste sami. Ale nemusíte sa preto ľutovať; stačí to prijať ako výzvu.

Vzťahy: Nájdu sa ľudia, s ktorými proste nevyjdete, nebudete mať na nich trpezlivosť, nebudete sa chcieť s nimi baviť. Na druhej strane, iní vám to vrátia tým, že sa budú podľa vášho vzorca správať voči vám. Chvíľu vás to bude trápiť, ale zase nie príliš dlho. Nájdete si inú zábavku, a s partnerom či s partnerkou strávite pekný večer.

Zdravie: Možno budete celý deň trochu unavení, ale ak si trochu zašportujete a trochu sa prebehnete, všetko môže byť v poriadku. K tomu pridajte viac zelenej zeleniny, najmä šaláty, baby špenát a stonkový zeler, a energia bude, kde má byť. Možno by ste sa mohli venovať aj potrebám svojej duše, krátka meditácia rozhodne neuškodí.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Streda (29.1.2020)

Naučíte sa, že krutosť vás naučí buď univerzálnej láske, alebo ešte dômyselnejšej krutosti, lebo kto sa nedokáže vžiť do situácie iného, nemôže čakať v núdzi pomoc. Niektorí obchodníci majú skvelé plány, a uskutočňujú ich tým najšpinavším spôsobom, len aby ich iní obdivovali, no sláva je tiež iba skúškou, či vám postačí získaný imidž, alebo to potiahnete ďalej.

Kocka 3

Práca: Všeličo by ste výborne zvládli, keby to bolo dostatočne jasné alebo presné. Uvedomíte si, koľko zbytočnej energie musíte vyplytvať na diletantov a tiež “sľubotechny”, pritom by stačilo trochu úprimnosti, seba hodnotenia a bolo by jasné, čo a ako treba zariadiť. Napokon všetko aj zariadite, ale budete mať z toho stiesnený pocit.

Vzťahy: Možno nebude reči o nejakej romantike, no i tak sa budete voči iným správať ústretovo a empaticky. I keď narazíte na niekoľko špinavcov, budete sa snažiť nájsť cestu toho najmenšieho odporu a tým zabránite hádkam a ostrým výmenám názorov. V partnerskom vzťahu objavíte nové stránky svojej polovičky a využijete dnešok na bohatý kultúrny zážitok.

Zdravie: Všeličo vás môže rozptýliť, preto bude vhodné malé koncentračné cvičenie. Napríklad, postavte pred seba jednoduchý obrázok, zadívajte sa naň, potom zatvorte oči a držte obrázok v mysli ako najdlhšie dokážete. Keď potom otvoríte oči, všimnite si, nakoľko bola vaša kópia presná. Okrem toho sa viacej smejte a keď sa vám bude chcieť, aj tancujte.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Štvrtok (30.1.2020)

Dnes objavíte, že s láskou si poradíte so všetkým, tak kvôli čomu narážate do tých, ktorí sa nemajú ako brániť? Na svete je veľa nepodstatných vecí, bez ktorých sa dá zaobísť; ale bezcitný vedec sa stane vysoko výkonným automatom. Bude preto náročné získať prevahu v niektorej situácii.

Kocka 4

Práca: Je skvelé, keď si môžete dovoliť byť sami sebou; no dnes to bude nevyhnutné napriek tomu, čo si budú alebo nebudú priať ostatná. Ak niekde prednášate, zaujmete spôsobom podania; ak niekoho liečite, budete úspešní. Všetko si správne zhodnotíte a tiež presne naplánujete. Nič vám nemôže zlyhať.

Vzťahy: Tak dnešok fandí osamelým a sklamaným. Niekde na kávičke alebo v supermarkete stretnú spriaznenú dušu, zahľadia sa navzájom do očí a prestanú vnímať, ako plynie čas… Konečne ON, konečne ONA… Pravda, s kolegami a kolegyňami vyjdú tak ako vždy, možno sa s niekým v práci aj pohádajú, ale napokon ich aj tak dostane láskyplný šepot.

Zdravie: Možno sa nebudete cítiť najlepšie, preto začnite tento deň vhodným bylinkovým čajom. Stravu si pripravte tak, aby ste sa vyhli mastným a tučným jedlám, aby ste mali dostatok čerstvej zeleniny a tiež ovocia. Vhodné budú aj smoothies, prípadne zeleninové šaláty. Mohli by ste si nájsť hodinku na kondičné plávanie.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Piatok (31.1.2020)

V ničom si neklamte, otočilo by sa to proti vám. Okrem toho majte na pamäti, kto ste, a podľa toho aj vystupujte. Ak budete vznešení, zaskviete sa i na temnom mieste. Roztrasené city nás často privedú do háklivej situácie, preto treba byť pripravení na všetko. Neobmedzené príkazy sú tie, ktoré umožňujú slobodný výber.

Kocka 5

Práca: Hoci sa budete veľmi snažiť, narazíte na tupcov, ktorí vás začnú brzdiť a sabotovať vaše príkazy. Skúste sa ovládať, nebuďte nervózni ani nešťastní. Uvidíte, že ide len o skúšku, ako si s dnešnými úlohami poradíte, aby ste poobede mohli vyraziť s partiou na lyžovačku a muži zrejme aj na kapustnicové stretnutie, kde sa bude alkohol liať…

Vzťahy: V podstate vám pôjdu na nervy tí, ktorí vás budú neustále otravovať výčitkami a nezmyselnými požiadavkami a nikdy im ničím neulahodíte. Stretnete sa aj s akýmsi nepríjemným príbuzným, ktorý nepochopí, že mu nemôžete požičať sumu, ktorú od vás ako samozrejmosť bude požadovať. Držte sa zdravého rozumu. Požičajte do výšky svojho platu.

Zdravie: Vaša forma sa bude pohybovať okolo priemeru, budete mať sklony zveličovať, preto sa držte na uzde, kontrolujte svoje telesné funkcie, jedzte viac zelenej listovej zeleniny, pite dostatočné množstvo čistej vody. Pomôže vám joga alebo zostava 5 Tibeťanov. Večer si doprajte teplý čaj, urobte si krátku a príjemnú meditáciu napríklad na tému seba prijatia.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (1.2.2020)

Možno si myslíte, že stačí byť čestný, aby ste sa prebili životom, no vy musíte byť silní. Keď vás niekto napadne od chrbta, prehliadli si jeho reálny úmysel. Pokrútené úmysly sa najskôr zrealizujú v hlave, a potom na stránkach kníh. Zapamätajte si, že vnucovanie dobra nikto nepovažuje za skvelú myšlienku.

Kocka 6

Práca: Pôjdete si svojím tempom, či už začnete upratovať kôlňu alebo záhradný domček vo svojej momentálne zimnej záhradke, alebo sa budete venovať niektorej záľube, a z tohto titulu podľahnete domnienke, že ste umelci, možno nepochopení, ale skutoční. Niektoré ženy uveria, že sú stvorené na inú prácu, ako je tá okolo obydlia. A vyjde im to.

Vzťahy: Zdá sa, že to budete mať zaujímavé. Ak práve dnes uzatvárate manželstvo, bude to skvelý začiatok, ba, ak ste sa do niekoho zaľúbili a nosíte hlavu v oblakoch, nemusíte sa obávať tvrdého pádu z radosti do smútku. Dá sa povedať, že so všetkými ľuďmi vyjdete pomerne dobre, i keď nie s každým podľa svojich predstáv. Možno budete zbytočne nekritickí voči svojim deťom.

Zdravie: Posilnite celý nervový systém a popritom i pohybový aparát. Preventívne si dajte misku ovsených vločiek s medom, orechmi a jablkom. Vhodné budú aj jablká s jahodami. Rozhodne dodržujte pitný režim, trénujte premyslene, radšej častejšie a intenzívne, ako iba raz a zbytočne veľa. Vhodná bude rezkejšia chôdza, jogové zostavy cvikov, čchi kung.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Nedeľa (2.2.2020)

Vyzerá to tak, že všetko pominuteľné odhodíte vo chvíli, keď sa bude od vás vyžadovať maximálna duševná sila. Avšak, keď sa budete snažiť začať za každú cenu, možno zle skončíte. Obetovaný človek nemá pocit víťazstva, ale rozmýšľa, prečo ho tak podviedli. A tak niekto považuje blaženosť za dobrý pocit po skvelo odvedenej práci.

Kocka 7

Práca: Budete túžiť po menšom kultúrnom zážitku, väčšine postačí kvalitný film v ešte kvalitnejšom kine. Dosiahnete celkom dobré výsledky v rámci rodinných aktivít, vyhráte šachovú partiu a s bratrancom či sesternicou si doprajete malého panáka a poriadne pivo. Večer zasvätíte niektorej knihe, ktorá vás celkom pohltí.

Vzťahy: Všimnite si aj na svojich blízkych niektoré ich lepšie stránky. Možno pochopíte, čo je všetko dôležité na to, aby ste dosiahli objektívny pohľad a pochopili menšie povahové odchýlky iných. Trochu trpezlivosti nikdy neuškodí, veď výsledkom bude harmónia a porozumenie. Nedajte sa nahovoriť na to, s čím nijako nemienite súhlasiť.

Zdravie: Budete si musieť dať pozor na to, aby ste nenachladli, nepodchladili sa. Vyhnite sa nesprávne zvolenému oblečeniu, viacej sa pohybujte, stravu si upravte tak, aby bola pestrá, chutná, zdravá. Počas dňa sa venujte niečomu krásnemu, povznášajúcemu.  Večer trochu meditujte, alebo si urobte kúpeľ s morskou soľou.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.