Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 159

Veštica Janka Avelange

Janka Avelange

Osobný kód 172

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 28. týždeň (6.7. - 12.7.2020)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: láskavosť, vyrovnanosť, čestnosť, uzavretosť, rozhodnosť, vnútornú silu, obetavosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (6.7.2020)

NOVÝ ZAČIATOK by mal byť, ako keď otočíte popísaný list na prázdny. Možno v niečom začnete od samého začiatku, ale pôjde o dôležitý začiatok. Sami si budete musieť dokázať, že dokážete svoju zrútenú vežu nanovo postaviť, že sa dokážete pozbierať z toho, čo je chybné alebo rovno zlé. Hoci vás bude niekto držať vzadu, nedáte sa.

Kocka 1

Práca: Mnoho maličkostí, dokonca naoko nepodstatných budete musieť zvládnuť, i keby ste o postupoch nemali ani šajnu. Prospeje vám opakovanie toho, čo si myslíte, že naozaj viete, ale aj dovzdelanie sa o tom, čo ste zabudli, alebo neviete, lebo je to celkom nové. Nespoliehajte sa na iných, najlepšie, ak si poradíte sami.

Vzťahy: Niekto vám bude blízky na prvý pohľad. Budete sa spolu rozprávať a nebudete chcieť len rozhovor zastaviť. Napadne vám, že to je príjemné a že vás to napĺňa. Lenže si zabudnete na dotyčného či dotyčnú vypýtať kontakt a tak bude diskutabilné, či vás ešte niekedy dá osud dohromady. Večer sa nad všetkým zamyslíte a povzdychnete si.

Zdravie: Ráno skôr vstaňte a urobte niečo pre seba. Stačí pol hodinka. Napríklad s predpaženými rukami 15 krát vstaňte a sadnite si na stoličku. Potom sa položte do dosky a napočítajte do 21. Kľaknite si na kolená, sadnite si na päty a krúžte plecami najskôr 20 krát dopredu, potom dozadu. Napokon si ľahnite na chrbát, zavrite oči a zhlboka dýchajte.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Utorok (7.7.2020)

KOLOBEH sa javí v tom, že mnohí vyslovujú objavy iných ako svoje vlastné. Plagiátorstva je navôkol veľa. Ale treba byť spravodlivý a nezabiehať do krajností. Možno zistíte, že sa chcete zastaviť aspoň na okamih. Ak to nepôjde, využijete všetko na to, aby ste oklamali samých seba, ale to nebude to najlepšie riešenie.

Kocka 2

Práca: Venujte sa riešeniu tých problémov, ktoré by sa časom mohli rozrásť do niečoho nezvládnuteľného. Niekedy odkladanie “na zajtra” môže znamenať celkové zlyhanie, a to si nemôžete dovoliť. Sústreďte sa preto na svoje priority tak, aby ste si spravili nielen správne poradie, ale aj zvolili správne postupy. Vyhnite sa váhaniu.

Vzťahy: Možno pocítite zmiešané pocity voči niektorému kolegovi či kolegyni, ale napokon sami seba presvedčíte, že je aj tak všetko v poriadku, čo môže byť aj vážnou chybou. Lepšie sa na všetko sústreďte, hlavne na podstatu a menej špekulujte o svojich pocitoch. Uvedomte si sami seba. Potom môže byť všetko lepšie.

Zdravie: Aj dnes si zopakujte včerajšiu zostavu, na raňajky si pridajte niečo “tekuté”, napríklad smoothies z jablka, kúska uhorky, polovice avokáda a niekoľkých malín, môžu byť aj zmrazené. Ak nie ste na dovolenke, potom aj v práci pite pravidelne vodu, naťahujte sa, pričom využite stoličku, stačí ak sa postavíte na špičky a chvíľu takto vydržíte.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Streda (8.7.2020)

Všetka múdrosť je od Boha, ktože ju vie prebádať? Táto myšlienka bude témou tohto dňa. Zistíte, koľko toho ešte neviete, čo všetko vám chýba. Možno sa vám bude všeličo zdať komplikované, ale budete si musieť poradiť. Budete si musieť pomôcť sami, svojou hlavou a všetkým, čo ste sa naučili. Popritom zistíte, koľko toho stále neviete.

Kocka 3

Práca: Dnešok prináša urgentnú potrebu vnútornej múdrosti, správneho analyzovania a k tomu i “skladania” do správnych celkov. V niečom by ste mohli pochybiť, preto sa sústreďte najmä na to, čo vám bude hovoriť vaša intuícia, lebo táto je súčasťou múdrosti ako takej. Teda nepôjde o to, čo ste sa nabifľovali v škole, ale o to, čo skutočne viete.

Vzťahy: Zrejme pochopíte, že sa všeličo môže zmeniť aj na tom najdokonalejšom vzťahu. Ak budete mať pocit, že vás niekto klame, bude to tak, aj keby vás štyria iní priatelia presviedčali, ako sa mýlite. Rovnako, ak budete hoci aj bez konkrétneho dôvodu pochybovať o niekoho rečiach, budete mať pravdu, a tej sa držte.

Zdravie: Zase si zopakujte pondelkové cvičenie, môžete pridať v sede na kolenách aj natiahnutie hlavy, dlaňou tlače oproti čelu aspoň kým nanepočítate do 10. Potom dajte dlane na zátylok a vytvorte protitlak, zase na 10. Potom pravou rukou zatlačte do ľavého spánku - ruku cez temeno hlavy, a to isté urobte aj z druhej strany.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Štvrtok (9.7.2020)

I storočný život je iba okamih večnosti. Uvedomíte si pominuteľnosť všetkého možného a sústredíte sa na svoj život trochu inak. Je skvelé, ak usúdite, že treba všeličo premeniť, pretvoriť alebo až celkom zmeniť. Bude na mieste, ak sa trochu kriticky pozriete dozadu, na to, čo sa stalo, čo sa mohlo stať, ale vypálilo to inak.

Kocka 4

Práca: Začnete s premenami starého, zaužívaného, okukaného, nepotrebného. Pôjde vám to od ruky, najmä ak ste si to premysleli. S radosťou sa zbavíte niekoľkých starých krámov, vytvoríte krajšie prostredie, príjemnejšie podmienky na prácu. Uvedomíte si intenzívnejšie, čo vás baví a čo nie. Niektorí napíšu úvod do svojej knihy.

Vzťahy: Niektorý kamarát či sestra alebo brat vám budú dlho robiť všetko napriek. Nenechajte sa tým vyviezť z miery viac ako je únosné, napokon by vás to mrzelo. Lepšie bude neodpovedať na možné invektívy, zachovať ľadovú tvár. To bolí protivníka najviac. Menší problém môže nasať aj v práci s niektorým kolegom, ale nekomentujte to.

Zdravie: Dnes bude čas na cvičenie mozgu. Najmä ak pracujete v náročnejšej oblasti ako je veda, medicína a pod. Ak nemáte pekný zvyk zrána riešiť sudoku - úroveň experta, potom si zoberte slovo MELANCHÓLIA a vytvorte z neho čo najviac iných slov. Napríklad: MELÓN, LAMELA, a čokoľvek to dá. Bude sa vám pracovať ľahšie.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (10.7.2020)

Múdry človek odhadne silu nebezpečenstva, silu lásky i pominuteľnosti. Budete skúšaní svojou vnútornou silou, čo všetko vydržíte, čo dokážete spracovať vnútornou múdrosťou a čo emotívnym pochopením. Možno sa vám nejaké veci nebudú páčiť, napriek tomu ich ustojíte a dosiahnete, čo ste si ráno predsavzali. Trikrát myslite, raz konajte.

Kocka 5

Práca: Niektoré úlohy budete plniť nasilu, s odporom, ale i tak sa ich excelentne zhostíte. Možno vám niečo nevyjde podľa vašich predstáv, ale nič si z toho nerobte, na tom isto tento svet nestojí. Oddýchnite si, trochu sa ponaťahujte, a dokončite, čo máte v pláne. Večer bude isto uletený, pretože sa už súrne potrebujete uvoľniť.

Vzťahy: Na iných budete pôsobiť ako stelesnenie sily, istoty a možno aj ochrany, preto sa budú k vám utiekať. Vypočujete tých, čo to budú potrebovať, poradíte, pomôžete. Na druhej strane možno ostro skritizujete úzkoprsého kolegu, ktorý vám to obratom vráti ako v nepodarenej tenisovej štvorhre.

Zdravie: Dnes bude zmena. Ráno pred prácou zaparkujte auto aspoň o dvesto metrov pred svojím pracoviskom a skúste do práce akoby dobehnúť rýchlou chôdzou, temer poklusom. Ak pracujete na poschodí, vynechajte výťah, vybehnite pešo, pritom zhlboka dýchajte. Nezabudnite po príchode do kancelárie vypiť pohár chladnejšej vody.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Sobota (11.7.2020)

Kto sa trápi srdcom a úprimne, zvyčajne rapídne stráca hmotnosť. Najlepšia odtučňovacia kúra bolo vždy skutočné trápenie. Nie nervozita či nepokoj. Ale nesmie sa to stať pravidlom, pretože ak by to bolo tak, potom by sa všetko zosypalo. Môžete si zvýšiť vnútornú silu, no netrápte sa, lebo každé trápenie odoberá chuť do života.

Kocka 6

Práca: Mnohí sa vyberú na dovolenku, ostatní niekam k vode alebo na chalupu, čo je dostupné a čo si kto môže dovoliť. Uvedomte si, že byť šťastní môžete kdekoľvek a k tomu nepotrebujete ani drahý hotel ani extrémne nóbl spoločnosť. Odolajte myšlienkam na niečo extrémne drahé alebo až nereálne. Pokazíte si náladu.

Vzťahy: Usúdite, že sa už ďalej s niekým nechcete stretávať ani ho/ju presviedčať o tom, že nemá pravdu. Niekedy iní stoja hrdinsky za svojím iba preto, lebo si myslia, že priznaním omylu by nebodaj stratili dôstojnosť. No nie, stratia ju práve svojou tvrdošijnosťou. Večer sa karta obráti, a tvrdohlaví budete vy - voči svojej polovičke.

Zdravie: Budete v perfektnej kondícii a ak máte v pláne navštíviť niektoré stredisko Tarzánie, budete tam excelovať. Ak ste aj nikdy neskúšali zlaňovanie, bude načase pokúsiť sa o to, naučiť sa niečo nové. I tento pomerne nový druh športu prispeje k pevnosti vášho tela, skvelému zdraviu a dobrému pocitu, že ešte stále všeličo zvládnete.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (12.7.2020)

Chaotik často prehliadne skvelé možnosti, ba i diamanty na ceste… Bude dôležité držať sa v rovnováhe, bez chaotických rozhodnutí či reakcií. Dnešok si treba spríjemniť niečím príjemným, nie rozpačitým alebo komplikovaným. Každopádne sa držte svojej intuície a neprispôsobujte sa verejným názorom, mohli by ste sa aj popáliť.

Kocka 7

Práca: Zrejme pôjdete s rodinou na výlet, možno k vode alebo do lesa. Budete sa príjemne cítiť. Urobíte radosť blízkym, potešíte rodičov, prípadne rodičia potešia vás. Chalupárom bude dnes príjemne aj v prípade, že sa rozhodli zostať na dovolenku doma. Niečo vylepšíte, iné zmeníte, napokon budete so sebou spokojní.

Vzťahy: S rodinou sa bude dať normálne komunikovať. Horšie to bude so všetečnými susedkami alebo šéfujúcimi pivničnými dozorcami. Tu sa pravdy nedovoláte. Je dôležitosť môžete stretnúť aj na parkovisku, ale aj v kaviarňach či v lesoparkoch. Pre istotu majte po ruke rúška a tvárte sa, že ich nemáte nasadené na tvári z objektívnych príčin.

Zdravie: Doprajete si kondičné plávanie, starší poriadnu túru náročnejším terénom, mladí okrem športu aj celkom odviazaný tanec. Sústredíte sa hlavne na podstatné veci, nie na zbytočné hlúposti. Upravíte stravu na tekutú zeleninu a tiež čerstvé ovocie - ako smoothies. Kondícia vám celkom dobre poslúži a vy budete so sebou spokojní.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Téma dňa Ako ochrániť váš cenný vzťah pred neželanou treťou osobou - sokyňou v láske

Poradím vám, ako postupovať, ak máte podozrenie, že váš vzťah ohrozuje druhá žena.

Zistiť viac