Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 49. týždeň (2.12. - 8.12.2019)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: väčšiu rozhodnosť, fantáziu a prispôsobivosť, trochu egoizmu, schopnosť odovzdávať vedomosti, lásku, bojovnosť, spravodlivosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (2.12.2019)

Počas dnešnej previerky zistíte, že zákerní anarchisti útočia bez vyhlásenia vojny. Je teda jasné, že komu nestačia ponúkané výhody, tomu nebude stačiť celkom nič. Možno bude všeličo citovo vyhrotené, a tak sa to môže otočiť nielen proti iným, ale aj proti vám samotným. Bude dôležité niečo vytvoriť, zmeniť a odhodiť to, čo už je zastarané.

Kocka 1

Práca: Možno budete mať menšie pocity neistoty, začnete si myslieť, že nezvládate, nestíhate, no napokon sa do všetkého doslova zahryznete a začne sa to javiť v novom svetle. Pokúste sa voči sebe pristupovať s vyššou sebadôveru, s lepším rešpektom. Pracovné povinnosti si rozdeľte na urgentné, menej podstatné a nevyhnutné.

Vzťahy: Stretnete ľudí, ktorí budú mať v sebe niekoľko tvárí a ťažko sa bude dať rozlíšiť, ktorá z nich je tá správna, a ktorá nie. Možno sa budete aj vy trochu vykrúcať a iné si budete myslieť - iné poviete. Nerobte to však v partnerských vzťahoch, to by dopadlo dosť nepriaznivo. Rada pre osamelých: dnes sa radšej s nikým nezoznamujte; pozor na tých “záhadných”.

Zdravie: Ochraňujte sa pred nachladnutím, nie celkom čerstvým jedlom, vyhnite sa slovným súbojom, radšej si nájdite čas na “schladenie sa” v bazéne a kondične si zaplávate, prípadne sa vyboxujte do vreca v posilňovni. Vhodná bude i krátka večerná meditácia, prípadne zhodnotenie celého dňa a objektívny záver. Potom sa bude spať doslova sladko.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (3.12.2019)

Hlupák si myslí, že nikto nevidí, keď klame i sám seba, že všetko môže, no všetkému sa dá uveriť, ak je to dostatočne sugestívne podané. Byť väzňom svojich predstáv je ako čakať na súdny deň, veď len s rozvahou sa dostanete aj za hranice svojho neidentifikovateľného strachu.

Kocka 2

Práca: Pokúste sa zladiť protichodné úlohy tak, aby ste v pokoji všetko stihli, vyhli sa zbytočnému stresu a aby nenastala žiadna kolízia. Možno budete musieť byť na dvoch miestach naraz, i preto zhlboka dýchajte a dôsledne premýšľajte. Dobrá rada bude nad zlato, preto sa o ňu neostýchajte požiadať dôveryhodných kolegov či kolegyne.

Vzťahy: Niektorí ľudia vás dokážu vyniesť z miery, ale ovládajte sa, najlepšie bude, ak vypustíte ventil v niektorom športe alebo sa vytrieskate do nejakého matraca. Dokonca vás naštve aj niektorá blízky človek, ktorý nebude mať náladu porozumieť vám, akosi nezistí, že máte vážnu situáciu a zachová sa proti nepísaným pravidlám.

Zdravie: Vyššia miera stresu sa môže odraziť na vašom žalúdku, prípadne na dvanástniku. Môžete občas pocítiť tlaky v hlave alebo neistotu v rovnováhe. Riešte to dostatkom dýchania zhlboka, pravidelným pitím vody, (každé dve hodiny pohár) alebo vhodným športom, ako je joga, rozcvička čchi kung, thai čchi a podobne.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (4.12.2019)

Keď vás niečo vyhodí z rovnováhy, spomeňte si na svoje malé podvody, veď nerozhodný človek sa ťažko vzoprie drvivej väčšine, a tak sa radšej prispôsobí. Možno ste sa prehnane obetovali pre iných, a dnes budete mať pocit akejsi stagnácie, lenže i to prejde. Všetko robte s úctou a s láskou a nikým nemanipulujte.

Kocka 3

Práca: Niektoré pracovné záležitosti vám dajú zabrať, ale i tak na všetko pôjdete s logistikou a dá sa povedať, že to celkom dobre zvládnete. V niektorých prípadoch nájdete nový spôsob rýchleho tréningu počas práce, napríklad 2 minúty v doske teda v polohe plank, to urobí svoje. K tomu si dajte vitamín C, aby ste posilnili imunitný systém.

Vzťahy: Niektoré vzťahy sa ukážu prebytočné, tak ich s radosťou odsuniete trochu ďalej od seba, aby vám neškodili, ak nevedia pomôcť. Je možné, že vás niekto prekvapí prehnanou pozornosťou, zase niekto iný vás začne pre nič za nič ignorovať.  Veľmi to neriešte, len si urobte názor. Najlepšie to bude v citových vzťahoch, veď láska prekoná čokoľvek.

Zdravie: Dobré zdravie bude držať aj vašu náladu, aj celkový stav. Možno niektorí trochu nachladnú, ale čierny kašeľ to nebude. Preventívne jedzte viac citrusových plodov, prípadne si pripravte šťavu z pomarančov a grapefruitov. Vhodné bude kondičné plávanie prípadne športová chôdza alebo len dlhšia vychádzka terénom.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Štvrtok (5.12.2019)

Koľko chýb dnes dokážete urobiť? Napríklad, keď vás niekto napadne od chrbta, prehliadli ste jeho reálny úmysel. Napokon i vzťah, založený na vydieraní, tuhé mrazy nevydrží. Dajte si pozor, ako budete formulovať svoje požiadavky, možno si neuvedomujete, že “vydierate”. Láska si totiž nepýta obete, ona ich poskytuje, lenže mnohí sú šťastní, ak vybabrú s inými.

Kocka 4

Práca: Pokúste sa sústrediť na tie pracovné problémy, ktoré sa vás najviac dotýkajú, a neupadajte na duchu, ak niečo pôjde podľa seba. Hľadajte odpovede na všetko, čo vás môže zneistieť, čo vám môže nejakým spôsobom narobiť problémy. Skúste sa sústrediť na všetko tak, aby ste z dneška vyťažili čo najviac mimoriadnych výsledkov.

Vzťahy: Na nič nové neprídete, ale niektoré vzťahy sa upevnia, nakoľko vás známi veľmi milo prekvapia ochotou navrhnutou pomocou či pohotovým riešením komplikovanej záležitosti. A vy zrazu zmeníte na nich názor a posuniete si ich bližšie k sebe. V osobných vzťahoch oceníte najmä partnera či partnerku, keď si stane na vašu stranu v nie vyhranenej situácii.

Zdravie: Budete sa cítiť celkom dobre, ak nezačnete do seba hádzať piate cez deviate jedlá bez hlbšej úvahy. Žalúdok sa môže postaviť do štrajku, a tiež váš tráviaci systém ako celok, čo vôbec nemusí byť príjemné. Vtedy príde vhod čaj z ďumbiera s citrónom a medom. Trénujte radšej pomaly, zamerajte sa najmä na spinálne cvičenia.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Piatok (6.12.2019)

Teória sa neustále mení podľa toho, ako sa vyvíja človek. Samozrejme, že potom niektoré ublíženia sú strašidlami, ktoré prenasledujú vo dne – v noci. Nestaňte sa obeťou vlastných strašidiel, vytvorených nedostatkom tvorivosti. Dajte si dnes pozor na to, aby nezvíťazila túžba vlastniť všetko, všade a za každú cenu.

Kocka 5

Práca: V nejednej rodine sa zjaví Mikuláš, alebo aspoň sladkosťami naplnená čižmička. Pravda, niekde budú aj zemiaky a uhlie, presne podľa toho, ako ste poslúchali a ako ste sa správali po celý rok. V zamestnaní sa to odrazí na postoji vedenia voči vedeným pracovníkom. Možno tiež dostanete symbolický balíček, aspoň pre svoje deti.

Vzťahy: Dnešok prinesie aj po menších nedorozumeniach milé prekvapenia, stretnutia, napokon, Mikuláš vždy prekvapuje štedrosťou a láskavosťou. Odmenou budú čokoládky, básničky či pesničky, utuženie rodinných vzťahov, láskavosť a prirodzenosť každého, kto o to bude stáť. Možno sa všetci príjemne prekvapia, ak stretnú niekoho milého.

Zdravie: Dostanete sa do svojho stredu. Pokúste sa trochu trénovať pozornosť a koncentráciu, všimnite si svoje svalstvo, vyberte si jogové cvičenia, strečing alebo športovú chôdzu. Niekedy je najvhodnejšie rezkým krokom vybehnúť na najvyššie poschodie napríklad vo firme - a potom zase dolu. Veľmi účinný liek dokonca i na srdce.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Sobota (7.12.2019)

Isto už viete, že keď sa niekto snaží začať za každú cenu, zvyčajne násilne skončí. Hľadieť na DIAMANT a pochybovať o jeho pravosti je horšie ako nevedomosť, nuž zmeňte to, lebo v zmene je ukryté niečo výnimočné. Rôzne stretnutia spájajú ľudí do jednotlivých celkov, z ktorých môže byť problém uletieť.

Kocka 6

Práca: Niekde bude pobehovať Mikuláš i dnes, najmä tam, kde je viac detí, fantázie, rozprávkovej nálady a tej úžasnej viery, že “predsa len príde”. Isto máte napečené (možno z pekárne alebo z cukrárne, ale chutiť to bude rovnako), odložíte trápne domáce práce na vhodnejší čas a zasnívate sa do čisto mikulášskej atmosféry.

Vzťahy: O ľuďoch, ktorí stoja pri vás, nepochybujte, to by ste si zahrávali so stratou dôvery a neskôr by vás to riadne mrzelo, Možno budete mať pocit, že vám okolie celkom nerozumie, no možno ani nikomu nedávate príležitosť, aby vás pochopil a podporil. Ak ešte oslavujete Mikuláša, nálada bude fajn, možno sa všetko zmení a potešíte sa tiež.

Zdravie: Ťažko povedať, či sa vám ráno bude chcieť zabehať si alebo či zájdete do posilňovne, aby ste sa nejakým spôsobom dali do rovnováhy. Počas dňa zažijete pár výkyvov, a bude dobre, ak sa na ne pripravíte. Dýchajte zhlboka, teda bránicou, aby ste predišli bolestiam, neistote a aby ste nestratili rozvahu.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (8.12.2019)

Spoznáte, že tí, čo našli svoj stred, zvyčajne hľadajú aj tie ďalšie stredy. Následný zmätok v súvislostiach predpokladá štart katastrofy.  Veď aj vaša harmónia je závislá na tom, čo všetko dokážete čo najúspešnejšie zmeniť. Tu treba mať na pamäti, že za každý pohyb príde protipohyb a ten vždy nie je vyhovujúci.

Kocka 7

Práca: Možno ste si urobili skvelý program, no nezabúdajte, či vaše skutky alebo slová nevyvolajú v iných, napríklad vo vašich blízkych nejaký “protipohyb”. Nezabudnite sa ich spýtať, či skutočne chcú ísť tam, kde chcete vy, či na nich nejako netlačíte iba preto, lebo vy ste sa rozhodli zmeniť tradíciu oddychových dní a začínate práve dnes.

Vzťahy: Nie je celkom vylúčené, že sa s niekým nedohodnete, najmä ak pôjdete s lapkami na očiach zásadne za svojimi cieľmi. Skúste brať na svoje okolie väčší ohľad, a ak naozaj chcete niečo po svojom, urobte si to tak, aby ste nenútili iných. Potom bude všetko v poriadku. Prospeje vám retrospekcia a pohľad do detstva.

Zdravie: Dnešok je pre vás ako stvorený na meditačné techniky, možno aj bdelé snívanie, očistu tela i duše po každej stránke. Vyhnite sa akejkoľvek kritike, sebakritike či striktnom pohľade na skutočnosť. Ponorte sa do svojej duše, myslite na vnútorné dieťa a na chvíľu sa s ním celkom stotožnite. Uvidíte, aké mimoriadne myšlienky sa objavia.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.