Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínsky horoskop na jún 2023

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na jún

Podľa čínskeho zverokruhu bude do 21. júna mesačným vládcom Kôň. Jeho prirodzenosťou je sloboda a voľnosť. Doprajte si preto aj vy aspoň občas tie chvíle, pri ktorých sa budete cítiť slobodne a šťastne.

Prechádzky v prírode vám prospejú, ale nezabudnite si občas aj pobehnúť, aby ste sa zadýchali. Človek by sa mal totiž každý deň aspoň pár minút vystaviť takému pohybu, aby sa mu rozprúdil krvný obeh. Na druhej strane netreba prepínať svoje sily, aby ste stihli aj vnímať, že žijete. Nezabúdajte na to, že v prvom rade žijete svoj život, hoci máte okolo seba ľudí, ktorých milujete a chcete im pomáhať.

Zistite si, kde máte doma podľa feng šuej zónu slávy, šťastia a zábavy. Prislúcha Koňovi. Snažte sa tento priestor udržovať tak, aby tam bol poriadok. Rozhádzané veci v tejto zóne vám budú brzdiť vaše plány. Zaveste si tam obrázok voľne lietajúcich vtákov, alebo peknú skicu toho, po čom túžite.

Po letnom slnovrate chytá do rúk svoju mesačnú vládu citlivá a náladová Koza. Nájdite si niečo nové, čím sa budete môcť zaoberať. Najlepšia bude tvorivá činnosť. Nerobte však nič nasilu, treba mať z nových vecí aj radosť.

Podporte v byte oblasť, ktorá je podľa feng šuej Koze pridelená. Volá sa oblasťou materstva, partnerstva a vzťahov. Väčšinou je vzadu vpravo od vchodových dverí, alebo na juhozápade. Zistite si, ktorý spôsob vám funguje. Preventívne, aby ste si túto oblasť nepokazili, hľadajte na oboch miestach, či tam nemáte ostré predmety. Ak ostanú v zóne partnerstva, budú vám kaziť vzťah a brániť prosperite. Dajte si tam fotku rodiny, prosperujúcej farmy či firmy, alebo obrázok zaľúbencov. Vyberajte podľa toho, či chcete v júni posilniť prácu, rodinu alebo vzťah. 

Zdravie

Podľa čínskej medicíny je v júni najviac namáhané tenké črevo. V ňom prebieha trávenie a vstrebávanie skonzumovanej stravy. Už je aj vedecky dokázané, že trávenie vplýva nielen na imunitný systém človeka, ale aj na psychiku. Tenkému črevu preto veľmi škodí aj stres. Z vlastnej skúsenosti vieme, že ak sa najeme veľa ťažko stráviteľného jedla, telo sa oslabí. Nám sa chce vtedy aj počas dňa spať, alebo dokonca cítime bolesti brucha.

V mesiaci jún už zvyknú byť aj vysoké horúčavy, preto pite dostatok čistej vody a jedzte veľa ovocia a hlavne zeleniny. Najlepšie z dostupného okolia.

Všeobecne netreba zabúdať na to, že žijeme v spoločnosti ľudí. My sami si tvoríme dennodenne ten základ, aké bude naše okolie. Môžeme doň vložiť dobrú náladu, ale aj nervozitu. Preto sa navzájom tolerujme, buďme k sebe láskaví a veľkorysí. Oceňme, ak nám niekto prejaví náklonnosť, službu, podporu i spoluúčasť a nezabudnime to na oplátku aj vrátiť.

Hoci sa to zdá, že vzťahy so zdravím nesúvisia, nie je to tak. Zdravé vzťahy sú základom i pre zdravé trávenie a vstrebávanie potravy. Veď sa aj bežne hovorí, že ak sa na niekoho nahneváme, nevieme ho stráviť. Doprajme si teda vhodnú spoločnosť i primeranú stravu. Pokiaľ zjete občas niečo nevhodné, nevyčítajte si to neustále, ale doprajte si potom dosť času na regeneráciu. Na druhej strane, ak vás niekto trápi, hnevá či zlostí, začnite spolu komunikovať. Pokiaľ to nejde osobne, tak aj prostredníctvom mailov, psychologickej poradne či vhodného hovorcu - mediátora. 

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: