Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čínsky horoskop na jún 2022

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na jún

Vstupujeme do ďalšieho mesiaca Roku vodného Tigra. Do 5. júna bude mesačným zvieracím vládcom drevený Had. Jeho vrodená múdrosť, ale pritom aj tajomnosť nám prináša zmiešané pocity, ktoré nás môžu zneistiť. Spolu s Tigrom nevychádzajú celkom dobre, preto začiatok mesiaca jún môže byť v znamení prekážok a ťažkostí. Liekom na tieto nepríjemnosti bude vedome otvorená a zdravá myseľ a pokiaľ to pôjde aj zhovievavosť k okoliu.

Potom prevezme vládu mesiaca ohnivý Kôň. Jeho sklony k dobrodružstvu a nadšenie pre život, sú povzbudzujúce. Dokonca sa dobre znesie s Tigrom, vládcom roka, čo predpovedá priaznivé obdobie od 6. júna. Treba si však uvedomiť, že obe zvieratá nemajú rady bezvetrie, takže sa asi nudiť nebudeme, myslím tým v súkromí i vo verejnom živote.

Tiger prináša zmeny, cesty a vzrušenie a Kôň sa rád k nim pridá. Obe zvieratá teda sledujú približne rovnaké ciele, preto môžeme čakať dosť búrlivý jún, ale aj jeho optimistický koniec.

Zdravie

Podľa čínskej medicíny je v júni najviac namáhané tenké črevo. V ňom prebieha trávenie a vstrebávanie sa skonzumovanej stravy. Už je aj vedecky dokázané, že trávenie vplýva nielen na imunitný systém človeka, ale aj na psychiku. Tenkému črevu preto veľmi škodí aj stres.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že ak sa najeme veľa ťažko stráviteľného jedla, telo sa oslabí. Nám sa chce vtedy aj počas dňa spať, alebo dokonca cítime bolesti brucha.

Prečo sa teda máme zbytočne ničiť a skracovať si život? Nadobudnite svoju istotu kvalitnejšieho života tým, že budete dodržiavať pravidlá zdravej výživy, jesť prevažne rastlinnú stravu, správne dýchať a čo najviac sa pohybovať na čerstvom vzduchu. Začnite hneď, keď vám dávajú predchádzajúce vety zmysel. Najprv to pôjde ťažko, najhorší je prvý týždeň.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: