Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Kavena

Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na marec 2021

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na marec

Marec nie je jednoduchý mesiac. Končí sa v ňom obdobie zimy a preberá vládu jar. S tým sú spojené mnohé kontrastné energie nielen v ovzduší, ale aj v našej psychike.

Všetko je skomplikované a priťažené súčasnými politickými a zdravotným nátlakmi. Rúška a ostatné požiadavky komplikujú naše dýchanie, i to psychické. Vyzbrojte sa trpezlivosťou, aj keď máte pocit, že vám dochádza. Nebrzdite sami seba nezmyselnými obavami. V živote nič netrvá večne! Cesta poznávania totiž nikdy nekončí a neustále sa prehlbuje.

Čo môže vaše telo i dušu teraz ešte viac zaťažiť

Hrozia vám prudké zmeny, zvýšená precitlivenosť na všetko i citová izolácia. Dlhodobé obavy, strach, neistota, zášť či nenávisť, či už k sebe, situácii alebo konkrétnemu človeku. Po období neúspechu väčšinou vždy prichádza zlepšenie a uvoľnenie stiesnenej atmosféry! Záleží hlavne na nastavení vašej mysli.

Nezabudnite na svoje právo voľby. Rozhodujte sa teda múdro, s láskou a potrebnou rozhodnosťou. Nemajte strach z nových a teraz možno neznámych a nepochopiteľných vecí. Nepúšťajte sa do ničoho, čo si vyžaduje pevné nervy. Neopravujte nič zložité.

Dôležitosť komunikácie

Porozumenie zohráva dôležitú úlohu a mali by ste sa snažiť porozumieť svojmu partnerovi, deťom, rodine, blízkym, kolegom aj ostatným a náhodným ľuďom najviac, ako len dokážete. Vyhýbajte krivdám smerovaným k ostatným.

Zostaňte v pokoji, nenechajte sa znervózniť. Nie vždy idú veci tak, ako sme si vysnívali. Buďte trpezliví, plánujte a verte si. Predvídajte, aby ste následne neboli zaskočení. Vedzte, že váš cieľ, nech ide o čokoľvek, má pevné základy a skvelý potenciál do budúcnosti.

Komu bude marec žičiť

V tomto roku Kovového Byvola 2021 by mohlo, nielen v marci, vyťažiť čínske znamenie Kohúta. Budú vám tolerované rôzne nápady, aj tie výstrednejšie. I šikovnému znameniu Potkana sa naskytnú príležitosti, aj tie partnerské. Had bude dostatočne múdry na to, aby nestaval na obdiv svoje pocity.

Budete sa snažiť pôsobiť vyrovnanejšie, čo energiám roku Byvola, i súčasnému mesiacu, vyhovuje. Vynachádzavosť a fantázia znamenia Opice môžu dopomôcť k úspechu, aj keď to nebude celkom podľa jej predstáv. Koza sa pre Byvola nehodí, preto to bude nielen v marci, ale v celom roku Kovového Byvola pre vás ťažšie. Obmedzte náladovosť a nevyrovnanosť. Tiger je neskrotný. Byvol v ňom cíti konkurenta, preto mu nič neuľahčí. Ostatné znamenia nezaznamenajú žiadne veľké tragédie, hoci úplne spokojný bude málokto.

Zdravie

V marci je podľa čínskej medicíny najviac ohrozený žlčník. Pri žlčníkových ochoreniach spôsobuje nevhodná strava ťažkosti. Nasaďte miernu diétu, ak vás po jedle pichá v pravom boku. Problémy so žlčníkom sa nemusia vždy ohlásiť akútnym záchvatom. Niekedy sa začínajú nenápadne pálením záhy, pocitom plného žalúdka, nadúvaním alebo tlakom pod pravým rebrom. Prehodnoťte aj svoje stravovacie návyky, najmä nepravidelnosť v jedení.

Dôležité je znížiť príjem tukov minimálne na polovicu v porovnaní s bežným spôsobom stravovania. Problémy spôsobujú aj sýtené nápoje a destiláty. Zo zeleniny sú rizikové hlúboviny, najmä karfiol, kapusta a kel, surová paprika, uhorka, cibuľa, cesnak a z ovocia hrušky a slivky. Výber vhodných potravín však závisí od individuálnej tolerancie. Zistíte to až po sérii pokusov a omylov.

Na žlčník negatívne pôsobí aj dlhodobý stres, nervozita, mrzutá nálada, obezita i drastická diéta. Neprovokujte nikoho, ani vlastné telo.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na marec pre znamenie: