Veštenie a spirituálne poradenstvo

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na marec 2023

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na marec

V marci je vládnucim znamením Zajac. Bude ním až do jarnej rovnodennosti, kedy si mesačnú štafetu preberá Drak. Dve tretiny marca bude tak mesačný Zajac umocňovať samotný rok vodného Zajaca, ktorý dáva veľký dôraz na tradície predkov i potomkov.

Jedným slovom, Zajac je rodinne založený. Záleží mu na jeho “nore”, preto sa o ňu stará. To ho ctí, ale je tu háčik. Niekedy však opatruje svoje hniezdo až tak, že nepozerá na potreby ostatných jej obyvateľov, lebo sa nazdáva, že jeho názor je ten najlepší. Preto by sme si mali viacej dávať dôraz na empatické myslenie, aby sme si zo Zajaca vzali len to najlepšie, ako napríklad schopnosť šíriť radosť, harmóniu a humor, ale byť opatrní na podvodníkov.

Zajac je totiž dosť dôverčivý a nemá rád, ak niekto trpí. Pokiaľ chcete niekomu pomôcť, dajte si pozor, aby ste nedopadli tak, že chorý bude niesť zdravého. Rozumejte tomu tak, že tým nemocným budete pravdepodobne vy! 

Rozmanitosť a hojnosť, ktoré nám prináša marec, treba využiť. Vo svojich činnostiach nepozerajte len na krátkodobú vyhliadku, ale prezieravo hľaďte do budúcnosti. Niekedy sa nám totiž môže niečo zdať bombasticky výhodné, čo však nemusí byť celkom pravda, ak sa na to pozrieme z nadhľadu. Platí to hlavne pri vylepšovaní vášho domova. Nekupujte lacné, nekvalitné veci, doprajte si dostatok času na premyslenie farieb v izbách, tešte sa z každej drobnosti a vnášajte lásku do vášho obydlia.

Poslednú tretinu marca bude mesačným vládcom Drak, ktorý prináša viac dynamiky a vzrušenia. Schopnosť Draka vidieť aj do ďalekej budúcnosti, vám možno pomôže opraviť chyby a nedostatky, ktoré ste doteraz nevideli. Napriek tomu si treba dať pozor, aby ste, obrazne povedané, pre krásny les nezabúdali i na jednotlivé stromy.

Zdravie

V marci sa o svoju starostlivosť hlási žlčník. Ten je potrebný na spracovanie tukov zo stravy. Nachádza sa pri pečeni, ktorá je chemickým laboratóriom nášho tela. Aby nám tento dôležitý orgán dobre fungoval, treba mať aj funkčný žlčník.

Preto je namieste aj toto pôstne obdobie, kedy sa stravujeme striedmejšie. Darujme svojmu žlčníku zaslúženú dovolenku bez vyprážaných pokrmov! Naša pečeň sa tak môže ľahšie zregenerovať. Kto už žlčník nemá, o to viac by mal dodržiavať diétu, ktorá obsahuje len trochu za studena lisovaných olejov a blanšírovanú zeleninu.

Nespokojný žlčník sa po emočnej stránke prejaví nervóznym správaním a výbuchmi zlosti.

Dni sú už opäť dlhšie, prinášajú viacej optimizmu. Venujte sa svojim záhradkám alebo balkónom a izbovým kvetinkám. Vypestujte si trebárs aj vlastné priesady okrasných rastlín a zeleniny na parapete alebo v skleníku.

Kto tak robí vie, že práca s rastlinkami prináša pokoj v duši a každodennú radosť z nových lístkov. Tým sa do nás vlieva optimizmus, chuť žiť a tešiť sa z novej jari!

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na marec pre znamenie: