Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Karla

Karla

Osobný kód 180

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínsky horoskop na september 2022

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na september

V auguste kraľovala popri ročnom vládcovi Tigrovi veselá, aktívna, ale aj nestála Opica. Ôsmeho septembra preberá vládu hrdý Kohút, ktorý nerád prehráva, ale je zase pracovitý, úprimný a vynaliezavý.

Veľmi kritické bude obdobie okolo splnu Mesiaca, ktorý bude 10. septembra, kedy netreba robiť žiadne unáhlené rozhodnutia a navzájom si neprotirečiť. Nájdite si však rovnováhu medzi tým, ako sa držať pri zemi, ale občas si dovoliť aj nejaký úlet či sen. Samozrejme tak, aby ste neubližovali druhým.

Zdravá pokora je potrebná, ale tu si tiež treba nájsť tú správnu mieru, aby neskĺzla do poníženia. Nepodceňujte detaily v živote, ale ani na nich nebazírujte. 

Nov vo Váhach, ktorý bude v nedeľu 25. septembra, nám otvára možnosti na opravu chýb vo vzťahoch a uvedomenie si, že krásno a harmónia sú v živote dôležité. Svoj život však treba žiť za seba, nie prostredníctvom iných. 

Zdravie

Podľa čínskeho horoskopu je v septembri najviac ohrozený pankreas a slezina. Obmedzujte sladkosti, ak ste zdraví. Pokiaľ už máte nejaký zdravotný problém, sledujte si správnu funkciu čriev, kde sídli prevažná časť imunity. Jedzte cibuľu a cesnak - staré a vyskúšané pravidlo na udržanie zdravia. 

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na september pre znamenie: