Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Nov Mesiaca v znamení Leva

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v auguste 2019

Mesiac bude počas tohto novu prechádzať znamením Leva, ktorý ovplyvňuje všetky srdcové záležitosti - telesné i duševné.

Nov Mesiaca v znamení Leva
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v júniSplny a novy Mesiaca 2024

Nov06.06.2024 14:41BlíženciNov Mesiaca jún 2024
Prvá štvrť14.06.2024 07:21Panna-
Spln22.06.2024 03:10KozorožecRozbor pripravujeme
Posledná štvrť28.06.2024 23:56Baran-

Nov Mesiaca nastane: 01.08.2019 05:14

Energia augustového novu

Budete mať silné nutkanie pustiť sa do niečoho nového a baviť sa za každú cenu. Tento nov Mesiaca posmeľuje, nabáda, povzbudzuje a je priaznivý pre začiatky.

Znamenie Lev predstavuje 5. astrologické pole života: DETI, LÁSKA, SEX, životnú radosť, zábavu, milostné zážitky, inštinkt plodiť, priateľstvá a bohatstvo.

Kritika, ktorá sa k vám donesie, nebude príjemná.

Planetárne vplyvy

Vo štvrtok 1. augusta sa v prvej dekáde ohnivého Leva stretnú Slnko s Lunou a nastane nov Mesiaca. Pripojí sa k nim i vášnivá a rozmarná planéta Venuša.

Zosilní to vaše vnútorné túžby. Budú sa prebúdzať aj veľmi dlho spiace srdcia. Priaznivá konštelácia hviezd vám pripraví príjemné prekvapenie v milostnom živote, kedy nebudete vedieť, či máte plakať alebo sa smiať. Nebude ochudobnená ani pracovná sféra. Bude sa vám dariť.

Pre romantikov

Je čas padajúcich hviezd a tajných prianí. V tomto letnom čase vrcholí intenzita meteorického roja. Želania sa dajú umocniť. Zosilnený účinok bude mať živel Ohňa.

Zapáľte si sviečku ako dar niekomu z vyššej moci, komu veríte. Zahľaďte sa do upokojujúceho plamienka a nechajte sviečku dohorieť. Najideálnejší je však “táborák” s blízkymi ľuďmi, priateľmi, či rodinou.

Láska

Trocha trápenia bude prijateľná cena za to, čo všetko sa môžete dozvedieť. Na to, aby ste vydržali spolu, aj keď sa rozplynie prvé očarenie, potrebujete spoznať nielen partnera, ale najmä seba. Kto má prianie mať dieťa, tak teraz je vhodný čas sa o to pokúsiť.

Cestovanie

Planéta Merkúr znovu naberie priamy smer, čo urýchli cestovanie. Či vyrazíte autom alebo hromadnou dopravou na kratšiu či dlhšiu vzdialenosť, cesta prebehne bez problémov. Do cieľa dorazíte dobre a rýchlo. Spíšte si zoznam toho, čo chcete ešte vyskúšať a zažiť.

Nebezpečenstvá

Škandalózne chovanie vás dnes bude baviť, len pozor na tvrdú ruku zákona, ktorá sa s vami potom maznať nebude. Na radikálne rezy nie je ten úplne najlepší deň, ľahko by ste mohli zaťať vedľa.

Buďte opatrní pri manipulácii s ohňom, kameňmi a železnými predmetmi. Bude aj zvýšená agresivita hmyzu. Nepodceňujte repelenty a bodnutia. Nie je najvhodnejší deň na riskovanie zdravia. Môžete však zažiť mnoho zaujímavých vecí.

Krása

Prepláchnite si dnes poriadne telesnú schránku veľkým množstvom vody. Aj vnútorne vás to očistí. Najviac účinná bude starostlivosť o vlasy. Vydarí sa farbenie, strihanie i regeneračné vlasové kúry a zábaly.

Nov MesiacaTÉMA DŇA:

Nov Mesiaca a jeho vplyv na váš citový a osobný život

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Dnešné mierne erotické napätie vás podnieti priložiť polienko do ohňa a prejaviť svoju vášeň. I tak sa môže na vás prejaviť nov Mesiaca v živle Ohňa, ktorý je i váš. V láske dnes budete komunikovať bez zábran. Budete vedieť vyjadriť to, čo sa vám páči, ale i to čo vám vadí. Prekonajte lenivosť, a všetko naplánované zrealizujte, aj keď vás budú možno bolieť zuby, či hlava.

Býk

Tieto dni budú zmesou čudných pocitov. Zvlášť dnešný nov Mesiaca v znamení Leva vám môže priniesť energie, ktoré budú pre vás komplikované. Lepšie bude mlčať, ako problémy zdĺhavo rozoberať. K unáhleným, či neuváženým rozhodnutiam nebudete mať totiž ďaleko. Ako sa správate sami k sebe, tak sa k vám budú správať aj ostatní, a od toho závisí aj úspech akéhokoľvek snaženia. 

Blíženci

Nadhľad a humor uvoľnia napätú atmosféru, a posunú veci na správne miesto. Dnes nič nie je nemožné! Mali by ste večer byť s priebehom dňa vcelku spokojní. Nov Mesiaca vám niečo nové prinesie. Môžete elegantne, a s fantáziou naštartovať do netradičných radostí i povinností. Snažte sa jesť menej ”syntetických“ látok, farbív a iných chemikálii ukrytých v prichutených limonádach, či konzervovaných potravinách. 

Rak

Dnešný nov Mesiaca rešpektujte. Vaša Luna totiž prechádza znamením sebavedomého Leva. Dáva vám viac erotickej fantázie, predstavivosti a romantického naladenia. Nasledujte svoje sny, a dáte do pohybu mocnú silu nadšenia. Nov vytvára nové šance. Trochu si však dávajte pozor na srdce, to v tele, i to v ktorom sa premietajú city. Buďte k sebe úprimní, a uvedomte si, po čom v skutočnosti túžite.

Lev

Energie Luny sú vo vašom znamení. Sila novu Mesiaca vás bude ťahať k rôznym experimentom a sebavedomejším rečiam. Dajte si pozor, nech nestratíte nad sebou kontrolu a nepoviete doma, alebo v práci kolegyniam niečo, čo si v skutočnosti ani nemyslíte. Levi sú aj vítaní hostia, ktorí svojim duchom každému zlepšia náladu. Veľa šťastia pri nákupoch niečoho pekného na seba, a na maškrty, na ktoré budete mať chuť.

Panna

Teraz radšej nevytvárajte vysokú hladinu emocionálnej a nervovej energie. Medzi ľuďmi, aj v rámci jedného astrologického znamenia, existujú veľké rozdiely vo vnímaní i v povahe. Aj metabolizmus a funkcia vnútorných orgánov sú na rôznej úrovni funkčnosti. Vaša sila, i zdravotná, pramení z vašej presvedčivosti. Presvedčíte sa, že všetko nie je také čierne, ako to vy svojimi silnými očami vidíte. I taká môže byť sila dnešného novu Mesiaca. 

Váhy

Cítite, že slová vždy úplne presne nemôžu vystihnúť hĺbku citov, a tak sa snažíte svoje emócie potlačiť. Situáciu zhodnotíte z oboch strán. Nov Mesiaca prinesie pozitívne vplyvy, ale aj vleklé problémy, hlavne v oblasti domácich a rodinných vzťahov. Ukazuje, že vás môže vesmír očistiť, oslobodiť od starého, aby sa uvoľnilo miesto novému, a začalo sa podnecovať vaše nadšenie. Alkohol a drogy majú oveľa silnejší účinok. 

Škorpión

Nedráždite sily moci, šéfov ani veľmi tvrdohlavých a nepoučiteľných ľudí. Bez ohňa by sa nič nezmenilo. Práve aj preto vás možno dnešný nov Mesiaca v tomto živle nasmeruje do nových myšlienok a aktivít. Citovo dozrievate. Čaká vás v niečom dôležitý obrat. Sebadôveru a emocionálnu rovnováhu získate, keď vám partner, a okolie, poskytne viac lásky, pochopenia a trpezlivosti.

Strelec

Napätie bude zosilnené a ľudské ego si nebude chcieť dať povedať. Myslite častejšie aj na zadné vrátka, časy budúce. Význam má neustála komunikácia, ktorou niečo získate. Nadbytočnú energiu musíte uvoľniť tvorivo a konštruktívne. Nezaslúžia si všetky vaše sny rovnaký rešpekt, aký prejavujete každému a všetkému, čo mate radi? Nedostatok spánku poškodzuje mozog a zasahuje aj centrum sexuality.

Kozorožec

Vládnuca trieda bude držať ľudí pevnou rukou. Na vysvetlenie akejkoľvek, i banálnej a nepodstatnej situácie, ktorá sa nechtiac zveličí, budete musieť mať veľkú dávku trpezlivosti. Ukazuje, že vás energia novu Mesiaca môže očistiť, oslobodiť od starého, aby sa uvoľnilo miesto novému. Podnecovať sa bude vaše nadšenie. Ľudia vášho znamenia, aj pod vplyvom zemského živlu, sa, i teraz, vynájdu.

Vodnár

Dnešná túžba, pod vplyvom novu Mesiaca, rozmýšľať o svojich plánoch a pocitoch, bude tak silná, že nakoniec prekonáte všetky zábrany. To nie je dôvod vzdávať sa, veď máte možnosť kontrolovať svoje ciele. Ak sa ale nenaučíte správne komunikovať, opakované napätie môže vyvolať choroby psychosomatického charakteru. Budú sa zosilnene prejavovať nápady, ktoré by inokedy bolo možné len veľmi ťažko zrealizovať.

Ryby

Potrebujete byť stále ubezpečovaní o partnerovej náklonnosti. Nov Mesiaca a výhodné energie Slnka a planéty Venuše, teraz prinášajú aj variabilitu, prispôsobivosť a komunikatívnosť. Obmedzovania nebudú pre vaše znamenie až také prísne. Užite hlavne večer. Za zníženým krvným tlakom treba hľadať zníženie cievneho tlaku a neistotu. Na nespavosť je dobrý Mesačný kameň.