Odporúčame

Veštica Zoruna

Veštica Zoruna

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Majka

Majka

Osobný kód 168

Veštica Gizela

Gizela

Osobný kód 167

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Nov Mesiaca v znamení Rýb

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v marci 2015

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v decembriSplny a novy Mesiaca 2017

Spln03.12.2017 16:50BlíženciSpln Mesiaca december 2017
Posledná štvrť10.12.2017 08:54Panna-
Nov18.12.2017 07:33StrelecRozbor pripravujeme
Prvá štvrť26.12.2017 10:22Baran-

Nov Mesiaca nastane: 20.03.2015 10:38

Piatok, 20. marca 2015, je zvláštny deň. Je to rozhranie medzi zimou a jarou. Je jarná rovnodennosť, začiatok astronomickej jari. Aj zatmenie Slnka je akousi záverečnou bodkou za zimou. Dopoludnia vstúpi Luna do znamenia Barana a Slnko krátko pred polnocou. Každý nov Mesiaca je dôležitý pre všetkých ľudí. Ten piatkový je najdôležitejší pre znamenie Rýb. Tieto energie však pôsobia aj na ostatných silou vodného živlu. Prejaví sa väčšia túžba po romantike, ale aj ťažkých emóciách. Pozor na alkohol, drogy, sentimentalitu a extrémne snívanie, ktoré nemá reálny základ. I planéty Neptún, Venuša a Merkúr vás môžu vháňať svojimi energiami do sentimentu i erotických fantázií. Našťastie to trochu blokuje planéta Saturn. Užite si krásny, snivý deň, ktorý zavŕšite upokojujúcim kúpeľom. Teraz má očisťujúcu silu využívanie vody v akejkoľvek podobe. Až do splnu si zapaľujte modré sviečky. Majú očisťujúci i povzbudzujúci účinok. Pomáhajú navodiť aj meditačné nálady, kedy viac premýšľame o podstate života. Nechajte svoje myšlienky plynúť, a hlavne im nedovoľte, aby vás zaviedli tam, kde ste doteraz nechceli zájsť. Hlavne sa naštartujte na šťastie, nie na zúfalstvo.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Pri nove Mesiaca sa do zoskupenia planét pridá ešte aj planéta Neptún, ktorá precitlivenosť zo znamenia Rýb ešte viac zvýrazňuje. Barani by mali byť otvorení Vesmíru a vnímať všetky informácie, ktoré budú dostávať, ale nereagovať na ne prudko. Je to veľmi vhodné obdobie k plánovaniu veľkých zmien a rozhodnutí.

Býk

Ľahko pozitívny. Býci budú musieť riešiť záležitosti, ktoré majú spojitosť s niektorým z rodinných príslušníkov a situácie súvisiace s bývaním. Nov Mesiaca vám však veľmi oslabuje psychickú stabilitu. Dajte si pozor, aby ste na okolie nereagovali neprimerane a nátlakovo. Problémy riešte skôr zo zotrvačnosti a s veľkou citlivosťou k sebe i ostatným.

Blíženci

Vhodný k plánovaniu rozhodnutí. Nov v Rybách nabáda, aby ste viac spoznali sami seba a trošičku sa zasnívali. Je potrebné si uvedomiť svoje priania a sny, ale silou - mocou ich nerealizovať. Aj vaša planéta, Merkúr, vám zo znamenia Rýb bude vysielať skresľujúcejšie vplyvy. Urobte si radšej príjemnejší záver pracovného týždňa na romantickejšej úrovni. 

Rak

Vhodný k príprave a plánovaniu nových aktivít, zatiaľ len k plánovaniu. Nesiľte sa do veľkých výkonov, hoci vás k tomu bude zvádzať aj konjunkcia Slnka s vaším silným Mesiacom. Mesačné vplyvy sú aj tak pre vás dosť silné, ovplyvnené vodným živlom, ktorý je i váš. Najväčšiu silu pocítia muži. Úzkostlivosť by vám len uberala sily. Od teraz až do splnu je vhodné zažínať si modrú sviečku.

Lev

Výborný. Mesiac je v konjunkcii s vaším Slnkom. Nov vám prináša do života témy detí, plodnosti, tvorby, partnerských vzťahov, ale taktiež aj tému pokory. Vhodné k plánovaniu veľkých rozhodnutí, prípadne zmien, ktoré už ste dávnejšie plánovali. Pozor na náhle a povrchné zoznámenia, alebo dokonca neveru z trucu. Zvlášť muži nebudú celkom vyrovnaní.

Panna

Vhodný k plánovaniu zásadných rozhodnutí. Vaše plány si však neskôr premyslite ešte raz. Nov Mesiaca by vás mohol zvádzať k zvýšenému citovému napätiu. Vyplavíte ho príjemným kúpeľom s kúpeľovou soľou. Soľ patrí pod živel zem, ktorý je i váš. Môžete sa v ňom romanticky zasnívať. Planéty Venuša i váš Merkúr vysielajú na vás v piatkový nov skôr rozporuplné energie.

Váhy

Vhodný k plánovaniu a príprave nových rozhodnutí. I vy si však rozhodnutia nechajte na neskôr. Vaša Venuša vstúpila v utorok do znamenia Býka, čo vás bude zvádzať k túžbe po láske a vzťahu. Prejavujú sa aj rôzne závislosti. Vy alebo niekto z vášho okolia bude mať príliš veľké sklony k alkoholu. Zájdite si na kozmetiku. Masáž tváre vám spraví dobre na tele i na duši.

Škorpión

Ľahko pozitívny. Aktuálny veľmi silný nov prebehne v spriaznenom znamení Rýb. Pretože sa v Rybách bude pohybovať aj Merkúr a bude sa spájať s Neptúnom, mnohí Škorpióni prepadnú aj sexuálnym fantáziám a túžbam. Škorpióni si budú chcieť užívať aj zaujímavú a podnetnú romantiku. Pozor, aby ste neprekročili svoje hranice, ani pri alkohole.

Strelec

Vynikajúci. Vhodný čas na plány a snívanie. Občas je veľmi dobré pozrieť sa na svoj život očami niekoho iného. Mnohí blízki sú vaše zrkadlo. Skúste zladiť plány a možné zmeny s ich plánmi, túžbami. Zosúlaďte ich do spoločných možností. Nov Mesiaca vám k tomu dá podnetné a citlivé energie. Nálady sa môžu striedať v širokej škále od stavov eufórie až po depresie, dokonca aj u vás realistických.

Kozorožec

Vhodný k plánovaniu budúcnosti a príprave aj väčších zmien, ktoré však by mali byť založené aj na cite a súcite s vašimi blízkymi a priateľmi. Zlaďte sa so svojim vlastným rytmom. Začnete využívať svoje jedinečné vlastnosti. Vedome. Vytrvalo. Aktuálna Luna má totiž aj veľmi zhodné energie s vašim Saturnom. Tak sa postavte strachu čelom a bojujte, alebo ešte lepšie, relaxujte.

Vodnár

Výborný. Vhodný k príprave. Nov Luny v Rybách a energia znamenia Rýb spolu so Slnkom a planétami Merkúrom a Neptúnom vyburcujú aj sexualitu a predstavivosť. Od myšlienky k činu vedie rýchla cesta. Neodíďte z tej správnej. To, čo si myslíte o sebe, tým tiež ste, a tak vás vnímajú ľudia z okolia. Citlivosť novu Mesiaca zamerajte na vyhľadávanie krásna, ktoré pomáha žiť príjemnejšie.

Ryby

Ľahko pozitívny. Možný je dobrý vplyv na zmeny, ktoré pripravujete. Nov je, hlavne dopoludnia dôležitý pre znamenie Rýb. Čakajú vás nové, príjemnejšie začiatky. Informácie o vás budú v tomto období zaujímať viac ľudí. Než niečo podpíšete, niekoľkokrát si to prečítajte, najlepšie je dať to zhodnotiť odborníkovi, alebo radšej to odložte. Nov Mesiaca je pre vás dosť skresľujúci, preto sa nedajte omámiť a oklamať romantikou a naivitou. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoStrelecod 22.11.2017
MesiacVáhyod 11.12.2017
MerkúrStrelecod 05.11.2017
VenušaStrelecod 01.12.2017
MarsŠkorpiónod 09.12.2017
JupiterŠkorpiónod 10.10.2017
SaturnStrelecod 18.09.2015
UránBaranod 12.03.2011
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2017

JarJarná rovnodennosť20.03.2017
LetoLetný slnovrat21.06.2017
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2017
ZimaZimný slnovrat21.12.2017