Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínsky horoskop na apríl 2022

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na apríl

Mesiac apríl začíname novom Luny, ktorý vplýva na všetko okolo nás. Plánujte nové začiatky, berte život ako dar, liečte si svoje telo a hlavne dušu.

Zachovajte si svoju vnútornú slobodu, lebo tú vám nemôže nikto vziať, ak sa vy tak rozhodnete. Počas splnu, ktorý bude v polovičke mesiaca zistíte, či ste správne naštartovali a prípadne opravíte chyby, ktorých sa netreba báť, len ich už neopakujte.

Prežívame Rok vodného Tigra 2022, ktorý nie je prechádzkou ružovým sadom. Pôsobiaca sila vody je však padajúca, preto by sme si mali dať celý rok pozor na to, aby sme nepadli do hĺbky, z ktorej je ťažké vyplávať. Živel voda však podporuje intuíciu, jasnú komunikáciu a flexibilitu. Tieto vlastnosti treba využívať aj v apríli a skĺbiť ich s charakteristikou mesačných vládcov.

Do 5. apríla bude tento mesiac pod vplyvom pokojnejšieho a pomalšieho Zajaca, len si bude treba dávať pozor na zdravie a netreba si brať všetko príliš k srdcu.

Následne vezme do rúk žezlo mesačný vládca temperamentný Drak, plný energie, úprimnosti a inteligencie. V spojení s ročným vládcom Tigrom sa otvoria možnosti viac cestovať. Bude dosť práce, tým aj príležitosť si dobre zarobiť, ale dajte si pozor, aby ste sa úplne nevyčerpali. Počas veľkonočných sviatkov si preto dobre oddýchnite. Je dôležité, aby ste sa naučili občas aj nič nerobiť.

Obe mesačné znamenia Zajac a Drak majú pôsobiacu silu dreva. Jeho prirodzenou vlastnosťou je, že rastie do šírky. Užívajme si preto sviežosť jarnej prírody, ktorá podporuje našu kreativitu, pomáha nám jemne a prirodzene sa meniť k lepšiemu.

V apríli je najviac ohrozená pečeň. Tento vzácny orgán je našou chemickou továrňou, ale aj sídlom hnevu. Alergici, ktorí na jar dosť trpia, by mali vedieť, že si tento orgán majú tiež chrániť, hoci výsledky pečeňových testov majú v poriadku. Pečeň je orgánom, ktorý sa dokáže regenerovať, ale nie donekonečna. Pečeň má rada horčiny. Vhodné je piť čaj z púpavových listov, alebo užívať pestrec mariánsky.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: