Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čínsky horoskop na apríl 2023

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na apríl

Dve tretiny apríla vládne podľa čínskeho horoskopu akčný Drak. Ten sa nezaoberá veľmi detailmi a následkami svojho správania, čo môže prísť do sporu s vládcom roka, citlivým Zajacom, ktorý dbá na diplomaciu a neznáša konflikty. Po nove 20.4. prevezme vládu mesiaca múdry Had, ktorý prináša kvalitu a chuť sa zdokonaľovať.

Chráňte si svoj domov, ale nezabudnite i na stretnutia s priateľmi a rodinou. Nezabúdajte na humor, ktorý je korením života. Tešme sa zo slnečných dní, ale nezavrhujme aj tie daždivé. Všeobecne sa netreba na nič upínať, dovoliť svojim blízkym voľnosť v tej správnej miere, aby nikto nestrádal.

Jar volá na vychádzky do prírody a do práce v záhradách. Pohybujte sa čo najviac vonku, veď sme sa dosť nasedeli počas zimy. Jarná príroda podporuje našu kreativitu, pomáha nám jemne a prirodzene sa meniť k lepšiemu.

Zdravie

Snažte sa byť nad vecou, ak vás niečo trápi, lebo záťaž na psychiku sa odrazí i na fyzickom tele. Nejedzte potraviny, ktoré sú ťažko kombinovateľné. Veľa o tom hovorí systém delenej stravy, ale to si každý zistí sám, ktoré jedlá a ich kombinácie mu nerobia dobre.

V apríli je najviac ohrozená pečeň. Tento vzácny orgán je našou chemickou továrňou, ale aj sídlom hnevu. Alergici, ktorí na jar dosť trpia, by mali vedieť, že si tento orgán majú tiež chrániť, hoci výsledky pečeňových testov majú v poriadku. Pečeň je orgán, ktorý sa dokáže regenerovať, ale nie donekonečna. Pečeň má rada horčiny.

Vhodné je piť čaj z čerstvých púpavových listov, alebo užívať pestrec mariánsky. Nič zlé neurobíte, ak si natrháte čerstvú žihľavu, ktorá má čistiace účinky.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: