Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštec Sortierre

Sortierre

Osobný kód 178

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Astrológia

Ďalšie články z rubriky Astrológia:

Príbuzná rubrika: Numerológia


Retrográdny Mars

Retrográdny Mars

Ohnivá planéta Mars je hlavne planétou boja, akčnosti, sily a presadenia sa. Túto silu potrebujeme všetci. Veď ju aj používame, inak by sme tu neboli.

Mars, planéta boja

Mars, planéta boja

Mars a Venuša. Muž a žena. Večné protiklady, bez ktorých by nebol život tu na našej Zemi. Venuša nám v astrológii stelesňuje silu, ktorá spája svojou príťažlivosťou ľudí v jeden celok. Mars vyjadruje teda niečo...

Rok 2012 - rok čierneho Draka

Rok 2012 - rok čierneho Draka

Rok 2012 je, podľa čínskeho horoskopu, rokom vodného, jinového čierneho Draka. Začína 23. januára 2012 a končí 9. februára 2013. Vystrieda tak bieleho Zajaca (Mačku).

Čas kalendárov

Čas kalendárov

Blíži sa koniec novembra a pomaly aj koniec roka. Na pultoch kníhkupectiev, či trafík sa objavilo množstvo kalendárov na budúci rok, či už v knižnej forme, nástenné, alebo tie známe, stolové.

Venuša, planéta lásky

Venuša, planéta lásky

Nádherná hviezda viditeľná na nebi! Síce menej ako Luna, ale zato obdivovaná pre svoje vyžarovanie a tajomnú krásu. Večernica alebo Zornička.

Sviatok archanjela Michaela a Slnka

Sviatok archanjela Michaela a Slnka

Dnes majú sviatok Michalovia, ktorých voláme po domácky Mišo, Miki, Mekky alebo aj inak. Málokto vie, akú silu v sebe skrýva toto bežné meno. Má totiž silu Slnka a najmocnejšieho archanjela spomedzi všetkých archanjelov,...

Prasa - čínsky horoskop 2011

Prasa - čínsky horoskop 2011

Trochu pozor na vašu úprimnosť. Nepovedzte nikomu priamo do tváre tvrdé slová, skôr ako by ste si uvedomili následky svojej pravdovravnosti. Hneď by ste mali nepriateľov, ktorí by vám neostali nič dlžní. Ak sa vám v...

Pes - čínsky horoskop 2011

Pes - čínsky horoskop 2011

K vám bude tento rok nepríjemný. Môže viesť k novým láskam, ale tiež aj k rozchodom, hádkam a dokonca aj k súdnym sporom. Osud vám vyryje nové vrásky. Aj vaša psia vernosť nebude celkom ocenená.

Kohút - čínsky horoskop 2011

Kohút - čínsky horoskop 2011

Tento rok bude pre vás pestrofarebný, tak ako sú, aj v prenesenom význame, pestrofarebné vaše pierka. Na jeseň môžete žať úspechy z predchádzajúceho obdobia všeobecnej nervozity, ktorú využijete vo svoj prospech.

Opica - čínsky horoskop 2011

Opica - čínsky horoskop 2011

Vyostrujúce sa vzťahy vo všemocnosti dokáže povaha niektorých Opíc ešte viac vyostriť. Keď majú dobrú náladu, provokujú nemiestnym humorom. Keď sú nahnevané, chcú schválne nahnevať aj ostatných.