Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Čínsky horoskop na december 2020

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na december

Krysa si dokonale začína užívať posledné mesiace svojho obdobia. Má rada peniaze, ktoré často aj získa svojou dobrou schopnosťou urobiť si reklamu. Tento fakt presne sedí na toto predvianočné obdobie, ktoré práve prežívame.

Tovar na internete i v kamenných obchodoch sa bude dobre predávať, dokonca i ležiaky. Sviatočne vyzdobené obchody a vianočné koledy priťahujú ľudí a tých, ktorí podľahli davu. Veľmi radi utratia úspory, len aby nič na Vianoce nechýbalo…

V decembri je podľa čínskej medicíny najviac ohrozené hrubé črevo. Málokto vie, že v ňom sídli najväčší počet imunitných buniek. Takže neplní len funkciu vyprázdňovania, pohybu zvyšku potravy, ale aj vstrebávania cukrov, aminokyselín a hlavne vitamínov. Preto by sme sa ozaj mali starať, aby správne plnilo všetky svoje funkcie.

Hlavne teraz, keď nás straší ďalšia vlna koronavírusu, netreba podceňovať konzumáciu balastných látok, cesnaku a cibule, aby sme si posilnili imunitu.

Adventné obdobie i samotné Vianoce, nás lákajú ku konzumácii väčšieho množstva sladkostí, ktoré škodia hrubému črevu. Čím viac cukroviniek skonzumujeme, tým viac namáhame hrubé črevo. Od narušenej rovnováhy hrubého čreva je veľmi blízko ku skoro všetkým obávaným chorobám.

Ako sa rozhodnete tento rok? Uprednostníte vaše zdravé črevo, alebo skonzumujete plný tanier zákuskov? Urobte kompromis! Aspoň polovicu škodlivých sladkostí nahraďte ovocím a zeleninou.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: