Veštenie a spirituálne poradenstvo

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Čínsky horoskop na október 2022

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na október

Október je väčšinou typický tým, že naše okolie hýri farbami, čo v nás vyvoláva príjemné pocity, ktoré si treba dopriať do sýtosti. V čase novu, ktorý bude 25. októbra, si urobte jesenné upratovanie, ak ste to nestihli skôr. Ku koncu mesiaca to bude už horšie, preto si nachystajte teplé oblečenie. Kúpte si aj voňavé čaje, ktoré vás zahrejú a trebárs aj peknú čajovú kanvicu a šálky.

Tiger, vládca tohto roka, je ctižiadostivý a dosť si verí. Preberte si časť týchto vlastností aj vy. Konajte ale tak, aby ste neobmedzovali druhých.

Vládcom mesiaca do 8. októbra je kovový Kohút, potom preberá vládu kovový Pes. Malo by sa vám všeobecne dariť ísť si jemne a diplomaticky za svojim cieľom, skoro tak, aby bol vlk sýty i ovca celá.

Zdravie

Premena teplejšieho počasia na chladnejšie prináša zmenu aj do života ľudí. Chce sa nám viac spať. Netreba sa premáhať a dopriať si dostatok oddychu.

Podľa čínskej medicíny je v októbri najviac ohrozený žalúdok. Namáhané sú aj pľúca a podľa starodávneho čínskeho učenia nimi prepojené hrubé črevo, ako párový orgán. Pľúca sú sídlom emócií. Na jeseň sa preto ozývajú aj staré nestrávené bôle, ktorým zodpovedá žalúdok. Častejšie ako inokedy nás ťaží melanchólia a depresie, čo sa môže odraziť na chorobách pľúc. Skúste byť vľúdnejší, prajnejší k sebe i okoliu, lebo tým si oslabujete svoje hrubé črevo. 

Na fyzickej úrovni si treba zmeniť denný jedálny lístok tak, aby ste mali stravu vyváženú, so všetkými vitamínmi a minerálmi. Podľa uváženia siahnite i po kvalitných výživových doplnkoch. Pokiaľ znášate, doprajte si cesnak a cibuľu vo väčšom množstve.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: