Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Bath

Bath

Osobný kód 167

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Karla

Karla

Osobný kód 180

Čínsky horoskop na október 2021

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na október

Nastala jeseň. Zmenou ročného obdobia sa musíme zmeniť aj my. Doprajte si viac oddychu a urobte si doma jesenné upratovanie. Človek sa cíti lepšie, ak raz za štvrť roka povyhadzuje staré nepotrebné veci, odnesie oblečenie na charitu, alebo niekde do zberu. Vytiahnite jesennú obuv a odložte letnú. Predtým ju vydezinfikujte, aby v skrini nezapáchala. Letné oblečenie vyperte, alebo ho nechajte vyčistiť.

Byvol, vládca tohto roka, je usilovný, svedomitý a vytrvalý, nič ho len tak nerozhádže. Prvé tri týždne v októbri však budú všeobecne dosť problematické, lebo si mnohí ľudia nebudú vedieť nájsť tú správnu cestu ku konsenzu. Odrazí sa to pravdepodobne aj v bežných medziľudských vzťahoch i na vyššej úrovni. Posledný týždeň bude asi dosť prelomový a pestrý. Nech naše vnútorné i vonkajšie boje za veci spravodlivé dopadnú k všeobecnému blahu.

Nezabúdajme však na to, že sme tu všetci prepojení. Ak robíme druhým nedobre, obráti sa to skôr či neskôr k nám.

V októbri, podľa čínskej medicíny, je najviac ohrozený žalúdok. Namáhané sú aj pľúca a podľa starodávneho čínskeho učenia nimi prepojené hrubé črevo, ako párový orgán. Pľúca sú sídlom emócií. Na jeseň sa preto ozývajú aj staré nestrávené bôle, ktorým zodpovedá žalúdok. Častejšie ako inokedy nás ťaží melanchólia a depresie, čo sa môže odraziť na chorobách pľúc. Skúste byť vľúdnejší, prajnejší k sebe i okoliu, aby ste si neoslabovali svoje hrubé črevo.

Na fyzickej úrovni si treba zmeniť denný jedálny lístok tak, aby ste mali stravu vyváženú, so všetkými vitamínmi a minerálmi. Podľa uváženia siahnite i po kvalitných výživových doplnkoch.

Počas chladnejších dní sa treba zohriať. Pite preventívne čaj zo zázvoru, alebo iných korenených čajov, ktoré vám však musia aj chutiť. Do ničoho sa nenúťte. Črevo si očistíte napríklad požívaním skorocelového prášku. Pri vážnejších zdravotných ťažkostiach sa treba poradiť aj s odborníkom na čínsku medicínu, alebo vašim rodinným lekárom.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: