Veštica Bath

Veštica Bath
Akcia
kód 167
Skutočná láska čaká na každého, ak vydrží to peklo rozchodov a rozhodovania sa vo chvíľach samoty, s akým partnerom chce zostarnúť.
Zameranie: Vzťahy, rozchody a návraty
Špeciálne oblasti: Intuitívne vedenie, voodoo, kúzlo príťažlivosti, komunikácia s iným svetom
Veštecké techniky: Výklad z tarotových kariet
Jazyk výkladu: český
Prax: 5 rokov
Hodnotenie: (0 hodnotení)

O mne

Volám sa čarodejnica Bath (Bathory). Som veľmi empatická, ale drzá čarodejnica. Nemôžem ľuďom vo veštbách klamať, preto sa snažím vďaka môjmu ťažkému osudu byť tak trochu aj terapeutom.

Väčšina životných situácií sa stáva preto, aby sme si uvedomili, že sme sa zle rozhodli. Človek môže žiť taký život, aký chce. Dokonca si môže vyčarovať svoje prianie, ak sa naučí používať kúzla ako ja. Milujem tajomné cintoríny, som taká veľmi temná - nepoužívam ale čiernu mágiu. Veľmi sa zaujímam o iné kultúry, iné mágie. Veľmi ma zaujíma voodoo. Sama sa snažím naučiť používať svoje voodoo, aby som odstránila niektoré ťažké choroby. Nie všetky voodoo sú zlé. Nie sú to len bábiky, do ktorých sa pichá špendlíkom. Voodoo by mala prevziať vašu bolasť a odstrániť ju zo života. Verím, že sa mi raz podarí prísť na tento systém, ale zatiaľ som sa naučila čarovať - čo mi tiež trvalo dlhšiu dobu.

Som si istá, že som Médium. Som osobnosť, ktorá dokáže vydržať osamote a veľmi rada navštevujem temné miesta, len aby som zistila, či existuje iný svet - svet mŕtvych. Viem sa napojiť na zosnulého a hovoriť s ním, ak som na mieste jeho posledného odpočinku a je tam jeho fotografia.

Nakoniec som začala veštiť z tarotových kariet, ku ktorým ma doviedol veľký dlhodobý žiaľ. Dlho som sledovala čarodejnice a ich výklady, až som samotný výklad vedela dopredu. Dnes je veštenie a natáčanie horoskopov mojou prácou aj koníčkom.

Nebojte sa ma, nehryziem, môžeme sa spolu aj zasmiať nad životom. Zavolajte mi, rada vám pomôžem. Vaša Bath.

Hodnotenia zákazníkov

  1. Veštica Bath
    Vaše hodnotenie: