Astropsychologička Miška

Astropsychologička Miška
kód 154
Aj v tej najhoršej chvíli vám viem pomôcť, aby zasvietilo slnko. Nie je totiž nič, čo by sa nedalo vyriešiť. Stačí len nájsť správny uhol pohľadu. Poskytujem aj pomoc všetkým v akútnej psychickej kríze či v ťažkej životnej situácii.
Zameranie: Láska, vzťahy, práca, zdravie, financie
Špeciálne oblasti: Karma, očista tela a terapia duše, psychoterapia - sny a symboly, hypnoterapia, sugescie, výživa / zdravá strava / chudnutie
Veštecké techniky: Tarot, archetypológia, hypnoterapia, výklad snov a symbolov
Jazyk výkladu: slovenský, anglický
Prax: 22 rokov
Hodnotenie: (9 hodnotení)

O mne

Už od detstva ma zaujímalo všetko tajomné a zvláštne. Samozrejme, že život sa so mnou nehral a často som to brala ako najväčšiu nespravodlivosť sveta.

Až neskôr som zistila, že každá nespravodlivosť a všetko zlé, čo sa mi stalo, ma naučilo rozmýšľať a hľadať iné spôsoby, ak mi nevedel nikto pomôcť. Zistila som, že aj tá najhoršia chvíľa v živote sa dá otočiť k lepšiemu, ale treba si veriť a zvoliť správny spôsob zmeny.

Počas života som študovala na VŠ psychológiu, sociológiu a samozrejme, cibrila som si intuíciu pomocou štúdia TAROTU (čo je odkrývanie tajomstva) a ARCHETYPOLÓGIE v škole Academia Arcana de Tarot. Na istý čas som cestovala aj mimo Európu a učila sa od iných kultúr, aby som sa v poznaní posunula ďalej. Získala som aj poznatky z oblasti výživy, ktoré sú, samozrejme, podchytené aj odborne.

Neviem vám zmeniť život, ale viem vám povedať, ako si ho zmeníte čo najlepšie vy sami a ktorá cesta je pre vás najideálnejšia.

Špeciálne sa zaoberám perspektívou vzťahu, pretože ten by nemal byť zničujúci, či prázdny, ale mal by nás napĺňať radosťou, láskou a pokojom. Samozrejme, treba sa starať aj o vzťahy na pracovisku, lebo tam trávime niekedy viac času ako doma. Väčšinou sa dajú vylepšiť a keď nie, nájdeme inú cestu.

Ak máte zdravotné problémy, poviem vám, čo všetko máte urobiť pre to, aby sa vám polepšil zdravotný stav. Nejdem proti medicíne, skôr sa ju snažím doplniť tak, aby bol celkový výsledok lepší.

Viem vám pomôcť aj s výberom školy, smerovaním vášho dieťaťa, práce, financií a podobne.

Určite vám neviem povedať, kedy vyhráte v športke, alebo kedy vám nejaké peniaze, bez akejkoľvek námahy, spadnú z neba, či ako si „pričarovať“ neverného muža, alebo muža, ktorý je s niekým iným…

Viem vám však povedať, čo je dobré preto urobiť - ako hovorievali starí majstri - s láskou sa možno dotknúť hviezd. A tak si v tej najťažšej chvíli opakujte: Zaslúžim si úctu, lásku i šťastie.

Venujem sa aj týmto témam:

Hodnotenia zákazníkov

 1. Astropsychologička Miška
  Vaše hodnotenie:
 2. Zuzana

  Super pochopila som prečo sa deje to čomu som nerozumela.

 3. Eva

  Odporúčam. Je skvelá. Pomohla mi.

 4. Kaja

  Super zena milo poradi a povzbudi

 5. Lubica

  Výborná veštica, jasne a priamo vysvetlí situáciu. Odporúčam.

 6. Jozef

  V tej najhoršej chvíli mi pomohla a... mne zasvietilo slnko. Super komunikácia, môžem vrelo odporúčať.

 7. Zuzy

  Vrelo odporucam a aj budem. Uzastna. Dovolim si tvrdit ze od tadeto jedina.

 8. endefioro

  Mila, jasna, presna, prijemna, miestami som mala som pocit, ze volam s kamoskou :) Dakujem pekne :)

 9. Peter

  veľmi pekne ďakujem za profesionálne, presné zhodnotenie stavu a rady (zrozumiteľné) na riešenie, pri ktorom by sa rozsvietilo slnko. veľká vďaka za pomoc.

 10. vanja

  Miska tu uz bola a som rada, ze je opäť! Dakujem