Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Somezeda

Somezeda

Som tu pre vás, veď najväčšie umenie je uvidieť svet očami iného človeka, rozsvietiť svetlo v tme. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

Veštica Ellis

Ellis

Osobný kód 164

Čínsky horoskop na apríl 2021

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na apríl

Pomaly sme si zvykli na Rok kovového Byvola. Tomuto veľkému a húževnatému zvieraťu dáva živel kov schopnosť lepšej komunikácie, verbálnej i neverbálnej. Z vlastných skúseností by sme už mali vedieť, že to nemusí vždy znamenať pozitívny vplyv na ľudí.

Existuje dobro, ale bohužiaľ aj zlo. Treba si dať pozor, aby ste nepodľahli planým sľubom politikov, obchodníkov i ostatných jedincov, ktorí pracujú s ľuďmi. Sú školenými odborníkmi, alebo sú to jednoducho ľudia, ktorí radi manipulujú s ostatnými vo svoj prospech. Preto si treba vždy dobre rozmyslieť svoje kroky. Presne tak, ako to robí Byvol. Svoju prácu i ostatné dôležité činnosti si dobre naplánujte, aby vás nik nezaskočil nepripravených. Nezabúdajte na svoje minulé chyby a pošmyknutia. Poučte sa z nich.

Do 5. apríla bude mesačným zvieracím vládcom vodný Zajac. Zjemní a snáď nám v tejto situácii aj zlepší naše veľkonočné sviatky a združí rodinu do harmonického celku. Následne prevezme vládu mesiaca vodný Tiger. Ten má tendencie k nepremysleným konaniam a je rebelom. Môže tak rozbúriť vodné toky, ale aj city ľudí.

Na všetko však existuje liek, ktorý môžeme získať zadarmo, len treba prekonať lenivosť a strach. Príroda otvára na jar svoju náruč. Chodievajte na dlhšie prechádzky do našich krásnych lesov. Nechajte si tam liečiť dušu i telo.

Pozorne a citlivo počúvajte a vnímajte, čo vám hovorí vaša intuícia, ale aj naznačuje v obrazoch vaše okolie. Jednajte uvážene, nenechajte sa zmanipulovať neprajníkmi i davom. Buďte sami sebou!

Zdravie

Hoci čítate čínsky horoskop, musíme ho prispôsobiť i na naše zvyky, sviatky i obyčaje. Doprajte si počas Veľkej noci vaše obľúbené pochúťky, ale je tu háčik. Ročný vládca Byvol má rád veľa dobrého jedla a rád si užíva. Treba myslieť na to, že podľa čínskej medicíny je v apríli najviac namáhaná pečeň. Tento vzácny orgán je našou chemickou továrňou, ale aj sídlom hnevu. Preto sa držte rady: Menej hádok a viacej prechádzok!

Skúste aj namiesto mastných a vyprážaných jedál jesť viac duseného mäsa a blanšírovanej zeleniny. Namiesto sladkostí si doprajte ovocie.

Pečeň je síce orgán, ktorý sa dokáže zázračne zregenerovať, ale tiež nie donekonečna…

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na apríl pre znamenie: