Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Hantyl

Hantyl

Osobný kód 181

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na december 2021

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na december

Kovový Byvol bude vládnuť ešte celé dva mesiace, lebo koncom januára prevezme žezlo vodný Tiger. Pracovitý a húževnatý Byvol chce posledné dva mesiace svojho pôsobenia stihnúť všetko, čo si naplánoval, možno aj ešte niečo navyše. Navonok pokojná povaha sa nedá oklamať nepoctivou prácou. Pracovať treba pomaly, ale isto. Uzavrieť sa aspoň občas do svojej autonómie a nenechať sa ovplyvňovať inými. Vy viete, koľko času potrebujete a za akých podmienok, aby ste boli spokojní.

Byvol si rád niečo kúpi, ale nemíňa peniaze len tak. Kupujte kvalitné veci - také, ktoré vydržia. To je dobrá rada aj k nákupu vianočných darčekov. Keďže vládne Kovový Byvol, môžete sa ním inšpirovať a kúpiť kovové šperky, doplnky odevov, alebo užitočné veci z kovu. Taký kvalitný smaltovaný či nerezový hrniec iste poteší dobrú gazdinku i gazdu.

Predpovedať však presne, čo sa bude diať a čo by ste mali robiť, sa dopodrobna nedá. Byvol je totiž dosť originálny a svojrázny. Človeka všeličím prekvapí. Najlepšie bude počúvať svoje srdce a užívať si naplno pokojné chvíle, ktoré sa vám naskytnú. Stres a nepokoj sú veľkou brzdou v činnostiach a ešte aj škodia na tele i duchu. Ten, kto vás vystresuje, ťahá z vás energiu. Nedarujte ju nadarmo tým, ktorí ju premenia na zlo.

Zdravie

V decembri je podľa čínskej medicíny najviac ohrozené hrubé črevo. Sídli v ňom najväčší počet imunitných buniek. Tým neplní len funkciu vyprázdňovania, pohybu zvyšku potravy, ale aj vstrebávania cukrov, aminokyselín a hlavne vitamínov. Preto by sme sa ozaj mali starať, aby správne plnilo všetky svoje funkcie.

Zvýšte konzumáciu balastných látok, cesnaku, cibule, oranžovej zeleniny a ovocia, denne zopár naturálnych orieškov, aby ste si posilnili imunitu.

Vianoce, nás lákajú ku konzumácii väčšieho množstva sladkostí, ktoré škodia hrubému črevu. Od narušenej rovnováhy hrubého čreva je veľmi blízko ku skoro všetkým obávaným chorobám. Je už na vás, ako sa zariadite, ale najlepšie bude, ak časť koláčikov vymeníte za oriešky, zeleninu a ovocie.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: