Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na december 2022

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na december

Ročný vládca vodný Tiger bude kraľovať ešte do 22. januára. Potom prevezme žezlo vodný Zajac. Mesačným vládcom je vodný Potkan, ktorý si s Tigrom dobre rozumie, ale ako sa vraví, odtiaľ - potiaľ.

Treba si preto dopredu určiť mantinely a dopriať si aj svoju autonómiu, aby sme ostali samými sebou. Voda dodáva obom znameniam mimoriadnu schopnosť adaptácie a naberania informácií, ale treba si dať pozor na negatívne vlastnosti, ktorými sú prepadnutie strachu a beznádeji.

Tentoraz je december v porovnaní s inými mesiacmi trochu pokojnejším mesiacom. Hlavne od polovice decembra by nás malo čakať naozaj adventné naladenie, kedy sa tešíme na príchod Vianoc.

Pokoj vodného Tigra však netreba brať doslova! Tiger má protichodnú povahu, chvíľami je lenivý a potom rýchle zaútočí na svoju korisť. Buďme na pozore, aby sa naša pohoda razom nezmenila na nepohodu. Taký je však život a pri Tigrovi sa nikto nenudí. Berte si príklad z jeho dobrých vlastností ako sú pevná vôľa, silný charakter, optimizmus, srdečnosť a šarm. Vyvarujte sa lenivosti, nedochvíľnosti a nárazovej pracovitosti striedanej s leňošením. Pokiaľ ste sa našli v týchto nekalých vlastnostiach, urobte si systém a dodržujte i tento mesiac svoj denný plán. Nezabúdajme, že v každom z nás je viacero znamení. Niekto môže byť rokom narodenia Tiger, ale mesiacom Opica a hodinou Kohút.

Zdravie

V decembri je podľa čínskej medicíny najviac ohrozené hrubé črevo. Sídli v ňom najväčší počet imunitných buniek. Tým neplní len funkciu vyprázdňovania, pohybu zvyšku potravy, ale aj vstrebávania cukrov, aminokyselín a hlavne vitamínov. Dokonca sú teórie, ktoré tvrdia, že svojím spôsobom sú črevá druhým mozgom človeka.

Všetko so všetkým súvisí..., prečo by na tom nemohlo byť kus pravdy? Všimnite si, akú máte náladu po konzumácii jedla. Vedzte však, že každý človek to má zariadené v sebe trochu inak. Po niektorých potravinách sa pustíme do práce, iné nás nútia si chvíľu zdriemnuť, alebo dokonca nám príde nevoľno. Preto by sme sa ozaj mali starať, aby naše črevá správne plnili všetky svoje funkcie.

Zvýšte konzumáciu balastných látok, cesnaku, cibule, oranžovej zeleniny a ovocia, denne zopár naturálnych orieškov, aby ste si posilnili imunitu. Pripomínam, že si to treba vypozorovať a konzumovať len to, čo vám robí dobre. Napríklad, nie každý znáša surovú cibuľu, alebo je alergický na orechy.

Vianoce nás lákajú ku konzumácii väčšieho množstva sladkostí, ktoré škodia hrubému črevu. Od narušenej rovnováhy hrubého čreva je veľmi blízko ku skoro všetkým obávaným chorobám. Je už na vás ako sa zariadite, ale najlepšie bude, ak časť vianočných koláčikov vymeníte za oriešky, zeleninu a ovocie.

Užívajte si všetkého s mierou a dodržujte vaše rodinné tradície. Tým vzdávate úctu svojim predkom a ste príkladom pre svojich potomkov.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: