Veštica Aurora

Veštica Aurora
kód 164
Pomocou kariet a napojenia na človeka vám dokážem pomôcť v akejkoľvek životnej situácii.
Zameranie: Láska, medziľudské vzťahy, práca, financie, zdravie
Veštecké techniky: Výklad Crowleyho tarotu
Jazyk výkladu: český, anglický
Prax: 2 roky
Hodnotenie: (0 hodnotení)

O mne

Už ako malá som sa cítila veľmi priťahovaná k duchovnu a ezoterike. Vždy som bola nejakým spôsobom iná, dokázala som sa na človeka napojiť,vytušiť jeho trápenie, pravú povahu a úmysly.

Keď som prvýkrat navštívila vešticu, bola som z toho veľmi nervózna, ale zároveň zvedavá, čo mi povie. Vtedy som od nej odchádzala s úžasom, pretože dokázala nájsť príčinu mojich vtedajších trápení bez toho, aby ma osobne pred tým poznala. Veľmi ma to nadchlo a v hlave som si uchovala myšlienku, že raz by som tiež chcela takto ľuďom pomáhať.

V 18 rokoch som objavila osobný rozvoj a duchovne som sa prebudila. S tým sa zo mňa začali vyplavovať záležitosti z minulosti a zhoršil sa môj zdravotný stav, ktorý som vyliečila po uvedomení si, že to všetko pochádza z vnútra.

Veľmi dlho som hľadala odpoveď na otázku, aké je moje poslanie, až mi raz jedna úžasná pani povedala, že by som bola výborná veštica. To ma utvrdilo v tom sa tomu venovať naplno.

Pokiaľ vás čokoľvek trápi, neváhajte sa mi ozvať, budem sa vám snažiť čo najviac pomôcť a poradiť. Nie ste v tom sami, každý má svoje trápenia, za ktoré sa netreba hanbiť.

Hodnotenia zákazníkov

  1. Veštica Aurora
    Vaše hodnotenie: