Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Alžbeta

Alžbeta

Nič nie je náhoda – všetko okolo nás sa deje za určitým cieľom, všetko má svoj dôvod a správny čas. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Horoskop na marec - Ryby

Mesačný tarotový horoskop 2024

Vzťahy: Cítite sa osamelí? Máte už dosť toho, že na stole je vždy len jedna šálka? Málokedy sa stane, že vám niekto priamo zaklope na okienko či dvere a vy sa zaľúbite! Neseďte preto doma!  Zaujímavé bude vaše stretnutie s Blížencom, ktorý je s vami vo večnej opozícii. Tá sa však môže zmeniť na doplnenie toho, čo vy ako Strelci nemáte. Pre zadaných i voľných: Je možné, že budete absolvovať viacero krátkych ciest. 

Práca: Ľady sa pohli. V bežných činnostiach sa vám môže dariť, a to hlavne tam, kde je potrebná tvorivosť. Nechajte si poradiť osobou, ktorá je vo vašom kolektíve známa svojou empatiou. Možno sa stretnete s kolegami pri zábavnom mítingu. Pri takých uvoľnených akciách často príde mimovoľne inšpirácia, ktorá sa neskôr zmení na skutky. 

Zdravie: Počas svojho života si každý niečo nepríjemné nahonobil. Jeden kilá navyše, iný nejakú závislosť či boľavé kolená. Ak si dáte poradiť, čaká vás vyliečenie z neduhov. To, že každá choroba má svoju príčinu i v našej psychike ste už iste počuli. Prečítajte si o tom. Odbornej literatúry je dostatok aj v našich kníhkupectvách. 

Zobraziť horoskop na marec pre znamenie: