Veštec Mayko

Veštec Mayko
kód 151
Rád vám poradím a pomôžem s nájdením správnej cesty životom. Všetko sa dá vyriešiť, pokiaľ je ochota urobiť v sebe určité zmeny.
Zameranie: Vzťahy, práca, zdravie
Špeciálne oblasti: Karma, výklad snov, osobný horoskop na počkanie
Veštecké techniky: Numerológia, astrológia, Tarot, MerKaBa, runy
Prax: 10 rokov
Hodnotenie: (2 hodnotenia)

O mne

Moje mnohoročné skúsenosti z oblasti numerológie, astrológie, tarotu, posvätnej geometrie a MerKaBy kombinujem s vyštudovanou psychológiou a tak si klienti veľmi pochvaľujú, že dokážem krásne skombinovať duchovno so súčasnými vedeckými poznatkami na vyriešenie ich problému.

Cez terapeutické metódy, napojenie sa na vyššie sféry a cez ne na klienta, mi prichádzajú cenné informácie priamo Zhora zo Zdroja a so správne položenými koučovskými otázkami dokážem klienta usmerniť a navigovať tak, že sám počas rozhovoru so mnou príde na odpoveď na svoj problém či otázku. Telefonáty so mnou sú preto viac terapiou a poradenstvom ako len výkladom osudu.

Samozrejme, pre vytvorenie celistvej analýzy v rámci aktuálneho problému, ktorý klienta trápi, používam rozbor prostredníctvom tarotových kariet, numerologických mriežok, vytváram osobné (natívne) horoskopy na počkanie, ktoré dokážu odhaliť slabé stránky, na ktorých je potrebné popracovať a silné stránky, ktoré je dobré vyzdvihnúť a ešte viac posilniť.

Pomocou postavenia planét v jednotlivých domoch a aspektmi medzi nimi pomáham odhaľovať karmu a životné poslanie, ktorým je dobré sa vydať a začať ho realizovať, aby sme nasledovali zámer svojej duše a ďalej už netrpeli.

Pri práci s kartami využívam súbor kariet Lenormand, žolíkových, cigánskych a mariášových kariet, ale tiež pracujem aj s runami a výkladom snov, čím klienti získavajú naozaj komplexný obraz v oblasti vzťahov, práce a zdravia.

Hodnotenia zákazníkov

  1. Veštec Mayko
    Vaše hodnotenie:
  2. vanja

    Dakujem pekne....ukazali ste mi cestu....

  3. Mazula82

    Velmi mily vestec, vykreslil situaciu presne taku, aka je, super poradil, hadam mi to aj tak vyjde, ako Mayko videl, dakujem