Veštica Lira

Veštica Lira
kód 306
Pomôžem vám v ťažkých životných situáciách.

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Zdravie, partnerské vzťahy, pracovné a finančné problémy
Špeciálne oblasti: Práca s číslami, pomoc a usmernenie v ťažkých životných situáciách a pomoc so zdravotným stavom
Veštecké techniky: Tarot, karty Lenormand, numerológia, astrológia
Znamenie: Lev
Prax: 19 rokov
Hodnotenie: (38 hodnotení)

O mne

Už keď som bola malá, bola som veľmi zvedavá. Vedela som, že som bola obdarená výnimočnými schopnosťami. Tajomno ma vždy priťahovalo a chcela som zistiť viac o tejto oblasti. Časom som sa naučila pracovať so svojimi schopnosťami. Pri svojich rozhodnutiach som začala používať tarotové a Lenormand karty, ktoré mi veľmi pomohli pri ťažkých životných situáciách a nasmerovali ma správne.

Dostala som dar cítiť negatívnu aj pozitívnu energiu. Mám veľmi dobrý čuch na ľudí. Dokážem varovať pred nebezpečenstvom.

Zaoberám sa numerológiou, astrológiou, výkladom z tarotových a Lenormand kariet a liečiteľstvom. Ako doplnkovú formu pri veštení využívam svoju intuíciu.

Numerológia a astrológia sú pre mňa akýmsi kódom života. Všetci máme tzv. číselné kódy. Dokážu nás nasmerovať, ale hlavne dávať pozor na naše činy (karma).

Liečiteľstvu som sa začala venovať, keď som mala zdravotné problémy. Alternatívnu medicínu som kombinovala s lekárskou liečbou. Hlavne bylinky majú svoju kúzelnú moc a dokážu veľakrát dopomôcť k lepšiemu zdravotnému stavu.

Moji milí zákazníci, energia nie je nekonečná a ja vám všetkým, bohužiaľ, nedokážem pomôcť a poradiť.  Naše rozhovory sú pre mňa veľmi vyčerpávajúce a tým, že dám energiu vám, odoberie sa mne. Je vzácna a musím sa rozhodnúť, pre koho a komu ju nasmerujem. Nedokážem preto komunikovať s každým z vás. Pokiaľ vidíte, že som online a opakovane vám neberiem telefón, s najväčšou pravdepodobnosťou mám rezerváciu na iného klienta. Ak by sa však stalo, že som len z akéhokoľvek dôvodu zmeškala vaše volanie a chcem s vami hovoriť, tak vám určite max. do 10 minút príde odo mňa správa, že čakám na váš hovor. V prípade, ak nastane takáto situácia, teda ja nemám energiu, resp. ju mám odloženú pre iného klienta, vyhľadajte pomoc mojich kolegýň z tohoto portálu. Prosím, rešpektujme sa. Ďakujem vám.

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Lira
  Vaše hodnotenie:
 2. Petra - 14.6.2023

  Paní Lira je naprosto úžasná a milá věštkyně, volám opakovaně, vždy mi pomůže se zorientovat v situaci, abych mohla věci řešit a jít dále. Děkuji paní Liro

 3. Andrej - 15.5.2023

  Jediná z monea čo povie sa stane tak sa aj stane čo povie to platí !!!

 4. Domi_21 - 3.5.2023

  Ďakujem za úžasný hovor. Dufam že sa veci splnia jak ste povedali verím vám

 5. Michi - 21.11.2022

  Odporúčam ..všetko čo povie sa splní ..pomôže vo všetkom,vždy mám pocit ako keby som volala s kamarátkou veľmi empaticka milá nenatahuje zbytočne čas, vzdy keď mi je ťažko a mám problém jej zavolám a sa mi uľaví ..naj veštica

 6. Používateľ M - 9.11.2022

  Pani Lira je naozaj skvelá, len sa jej nedá v poslednej dobe dovolať :/ jej predpovede sa napĺňajú. Vie povedať podstatu veci. za mňa super !

 7. Ida - 30.9.2022

  Je milá, zlatá, ale bohužiaľ sa mi z jej predpovedí ešte nič nesplnilo.

 8. Josef - 2.9.2022

  Neskutečně empatická, milá a hlavně upřímná věstkyně. Lira prostě říká věci narovinu a zároveň dokáže povzbudit v nelehkých situacích. Volal jsem jí tolikrát, že to asi nespočítám a vždy musím říci že věděla. Jsem Vám nesmírně vděčný a děkuji. Doporučuji kde můžu. Josef

 9. Michaela - 25.8.2022

  Paní Lira prostě ví :-) Doporučení jsem dostatala od kamaráda Pepy, se kterým své výklady od Liry konzultujeme a vždycky dojdeme k závěru, že Lira prostě ví :) Bohužel pro mě, jelikož předpovědi nejsou optimistické, ale jsem ráda za pravdu. Děkuji, Michaela.

 10. Member58058 - 13.7.2022

  Pre mňa veľmi zlatá veštkyňa, ktorá nemení svoje výklady, ale pekne všetko na seba nadväzuje. Len škoda, že dnes nás prerušilo a ja som mala ešte otázky. Dúfam, že čoskoro budete dostupná.

 11. Lukáš - 6.7.2022

  Pani Lira je úžasná veštkyňa. Dnes som jej po prvýkrát zavolal a musím uznať, že som s ňou spokojný. Ukľudnila ma a všetko, čo som chcel vedieť mi taktne porozprávala. Veci povie narovinu a neobaľuje ich. Vie skvele povzbudiť a naladiť človeka nakoľko je to optimistická a dobrosrdečná žena. Musím aj uznať, že ma dobre "prečítala" a rozumieme si. Určite jej ešte niekedy zavolám. Ďakujem.

 12. I - 1.7.2022

  Úžasná úžasná, nemám čo dodať. Minulosť prečítaná do presných detailov a budúcnosť už len čakať. Odporúčam veľmi a ďakujem za úžasný telefonát.

 13. Dekuji - 25.6.2022

  Děkuji moc za vše

 14. - 22.6.2022

  Najúžasnejšia veštica na svete je pani Líra. Odpovie, ukľudní, rozosmeje a jej veštby sa plnia.

 15. Sue - 30.5.2022

  Pani Lira je jedinečné stvorenie. Nesmierne empatická, trpezlivá, chápajúca s neuveriteľným darom presne vystihnúť situáciu a pomenovať veci, osoby presne také aké sú. Vždy sa všetko plní. Obrovské ďakujem...

 16. Sona - 22.4.2022

  Super zienka. Mila, ustretova. Vzdy pozitivne naladena. Velka ochota pomoct. Je to jedinecne stvorenie. Vzdy sa velmi tesim na rozhovor. Velke dakujem

 17. L - 15.4.2022

  Obrovské ďakujem. Ste úžasná žena. Veľmi ste ma ukludnila a pomohla…prerušilo nás to.

 18. E77a - 4.12.2021

  Najlepsia! Nestihla som sa podakovat Pani Lira. Dakujem krasne za kazdu jednu konzultaciu. Kazda jedna konzultacia od Vas je rovnako dobra a velmi napomocna. Iste detaily sa presne ukazuju ako ste predpovedali. Velmi si vazim Vase uzasne schopnosti! Vsetkym odporucam toto su naozaj vynimocne schopnosti, na ktore sa mozete spolahnut. Velmi krasne dakujem.

 19. Nikuli - 3.12.2021

  Strašne ju mám rada ,milá, úprimná, priateľská..ide z nej niečo veľmi dobré a úplne jej dôverujem :)

 20. Bublinka5 - 27.11.2021

  Velmi profesionalna, mila, trpezliva vestica. Popisuje vsetko velmi sebavedomo bez zavahania a vsetko presne sedi s popisom situacii a osob... vsetko sa postupne plni. Vsetkym odporucam. Velmi krasne dakujem. Velmi si Vas vazim.

 21. Veronika - 15.11.2021

  Liru zbožňujem, ona sa nemýli :)

 22. Elen - 1.11.2021

  Pani Lira je absolútne top! Vždy sa vsetko splnilo a to nielen vďaka kartám ale aj intuícii ktorá nikdy nesklamala. Tento raz pannastrelec jej z celého srdca ďakuje a tesi sa opäť na nové informácie! Za mna uplna toppie!!!

 23. olika - 26.10.2021

  Pani Líra je jednoducho topka. Milá, uprimná, presná a priama. Opis situácií a osôb sedi na 100%. Naozaj ma velmi dobrý šiesty zmysel, vie vždy poradiť a nasmerovať a udalosti sa dejú tak ako pove... pre mňa jedna z najlepších. Ona to proste vie :)

 24. Lucia - 25.10.2021

  Pani Lira je uzasna osobka so skutocnym darom vidiet a citit veci. Je priama, mila a vzdy dokaze upokojit a nasmerovat. Vidi situaciu presne bez akychkolvek informacii. Ziadne zauzivane frazy, ktore sedia na 90% ludi, ale konkretny opis. Dakujem ze ste :-)

 25. Nikuli - 12.10.2021

  Pani Líra je úžasná osoba, veľmi priama a srdečná. Mám ju rada, aj keď ju osobne nepoznám, dokáže mi veci krásne vysvetliť a ukázať smer. Ďakujem

 26. Adriana - 12.10.2021

  Pani Lira ste úžasná, Vaše výklady sú presné a plnia sa. Len mám problém sa k Vám dovolať, hoci ste online.... Už asi 3 týždne.

 27. Ellis - 17.9.2021

  Milej Líre vďačím za spravne smerovanie a obdivuhodnú presnosť predpovedi. Je až neuveriteľná myslim že vďaka intuícii ktorú ma vyvinutú nadpriemer. Vždy som max spokojna a pripadá mi ako moj osobný terapeut. Momentálne sa nachádzam v pozícii pannastrelec a myslim že toto moze byt aj konečný láskyplny prístav stastia a pokoja. Veľmi krasne draha Líra dakujem!

 28. Veronika - 29.8.2021

  Som šťastná a vďačná za to, že mi prišla do života. Pani Lira je úžasná bytosť určite si ju zamilujete. Múdra, pohotova, ochotná, chápajuca, pokorná aj napriek všetkému čo dokáže a vidí. Môžete s ňou riešiť hocičo, vo všetkom vám poradí. Vidí veci presne a správne, vidí do budúcnosti jasne a bez zaváhania, rozhovor s ňou je obohacujúci a upokojujúci. Prinavracia mi pokoj a pocit bezpečia, podporuje moje vlastné cÍtenie a vnímavosť. Mám ju nesmierne rada.

 29. Ellen - 25.8.2021

  Vďaka pani Lire som vždy spokojná a odhodlaná. Má šiesty zmysel, nacíti situáciu. Už nech mám konečne všetko na pravom mieste…aj keď ešte stále nie je čas... veľké dakujem Lirka/L/S

 30. Ellie - 22.6.2021

  Pani Líra je jednoducho najlepšia. Empatická, príjemná, spoľahlivá, čo povie to sedi, doporučujem ju uprimne! Vo všetkom mala úplnú pravdu vždy, už nepotrebujem skúšať iných vestcov, iba ona mi sadla najlepsie. Levstrelec je najspokojnejší s jej výkladmi :)

 31. Martina - 8.6.2021

  Jsem moc spokojená, volám pravidelně, co poví, tak se stane, perfektně popíše situaci, super, děkuji velmi moc za vše, jsem vděčná

 32. Eva - 2.6.2021

  Odporúčam túto pani, volám jej pravidelne, čo povie to platí.

 33. Member56626 - 20.5.2021

  Pani Lira je úžasná žena a som vďačná, že mi prišla do života.

 34. Martina - 19.2.2021

  Paní Lira je prostě úžasná, jsem velmi spokojená, nadšená....jsem velmi ráda, že mi přišla do Života, je to paní na svém místě, děkuju moc :-)

 35. Lucka - 18.2.2021

  Spokojnost. Pani Lira je velmi prijemna, dobry rozhovor aj cela analyza a predpoved do buducna. Tesim sa co mi povedala. Odporucam velmi!

 36. Dusan - 11.2.2021

  Veľmi som s nou spokojný, len sa jej neviem dovolať už dlhšiu dobu, aj keď je prihlásená.

 37. Mirka - 11.2.2021

  Věcné a přesné. Nevolala jsem poprvé a vždy její slova velmi pomohla a povzbudila. Děkuji.

 38. Daniela - 18.11.2020

  Strašne príjemná, vie opísať situáciu, perfektná :)

 39. Martina - 13.11.2020

  Pani Lira je super, dakujem :)