Veštica Lira

Veštica Lira
kód 179
Pomôžem vám v ťažkých životných situáciách.
Zameranie: Zdravie, partnerské vzťahy, pracovné a finančné problémy
Špeciálne oblasti: Práca s číslami, pomoc a usmernenie v ťažkých životných situáciách a pomoc so zdravotným stavom
Veštecké techniky: Tarot, karty Lenormand, numerológia, astrológia
Prax: 16 rokov
Hodnotenie: (14 hodnotení)

O mne

Už keď som bola malá, bola som veľmi zvedavá. Vedela som, že som bola obdarená výnimočnými schopnosťami. Tajomno ma vždy priťahovalo a chcela som zistiť viac o tejto oblasti. Časom som sa naučila pracovať so svojimi schopnosťami. Pri svojich rozhodnutiach som začala používať tarotové a Lenormand karty, ktoré mi veľmi pomohli pri ťažkých životných situáciách a nasmerovali ma správne.

Dostala som dar cítiť negatívnu aj pozitívnu energiu. Mám veľmi dobrý čuch na ľudí. Dokážem varovať pred nebezpečenstvom.

Zaoberám sa numerológiou, astrológiou, výkladom z tarotových a Lenormand kariet a liečiteľstvom. Ako doplnkovú formu pri veštení využívam svoju intuíciu.

Numerológia a astrológia sú pre mňa akýmsi kódom života. Všetci máme tzv. číselné kódy. Dokážu nás nasmerovať, ale hlavne dávať pozor na naše činy (karma).

Liečiteľstvu som sa začala venovať, keď som mala zdravotné problémy. Alternatívnu medicínu som kombinovala s lekárskou liečbou. Hlavne bylinky majú svoju kúzelnú moc a dokážu veľakrát dopomôcť k lepšiemu zdravotnému stavu.

Budem rada, ak sa mi ozvete. Veľmi rada vám pomôžem.

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Lira
  Vaše hodnotenie:
 2. Adriana

  Pani Lira ste úžasná, Vaše výklady sú presné a plnia sa. Len mám problém sa k Vám dovolať, hoci ste online.... Už asi 3 týždne.

 3. Ellis

  Milej Líre vďačím za spravne smerovanie a obdivuhodnú presnosť predpovedi. Je až neuveriteľná myslim že vďaka intuícii ktorú ma vyvinutú nadpriemer. Vždy som max spokojna a pripadá mi ako moj osobný terapeut. Momentálne sa nachádzam v pozícii pannastrelec a myslim že toto moze byt aj konečný láskyplny prístav stastia a pokoja. Veľmi krasne draha Líra dakujem!

 4. Veronika

  Som šťastná a vďačná za to, že mi prišla do života. Pani Lira je úžasná bytosť určite si ju zamilujete. Múdra, pohotova, ochotná, chápajuca, pokorná aj napriek všetkému čo dokáže a vidí. Môžete s ňou riešiť hocičo, vo všetkom vám poradí. Vidí veci presne a správne, vidí do budúcnosti jasne a bez zaváhania, rozhovor s ňou je obohacujúci a upokojujúci. Prinavracia mi pokoj a pocit bezpečia, podporuje moje vlastné cÍtenie a vnímavosť. Mám ju nesmierne rada.

 5. Ellen

  Vďaka pani Lire som vždy spokojná a odhodlaná. Má šiesty zmysel, nacíti situáciu. Už nech mám konečne všetko na pravom mieste…aj keď ešte stále nie je čas... veľké dakujem Lirka/L/S

 6. Ellie

  Pani Líra je jednoducho najlepšia. Empatická, príjemná, spoľahlivá, čo povie to sedi, doporučujem ju uprimne! Vo všetkom mala úplnú pravdu vždy, už nepotrebujem skúšať iných vestcov, iba ona mi sadla najlepsie. Levstrelec je najspokojnejší s jej výkladmi :)

 7. Martina

  Jsem moc spokojená, volám pravidelně, co poví, tak se stane, perfektně popíše situaci, super, děkuji velmi moc za vše, jsem vděčná

 8. Eva

  Odporúčam túto pani, volám jej pravidelne, čo povie to platí.

 9. Member56626

  Pani Lira je úžasná žena a som vďačná, že mi prišla do života.

 10. Martina

  Paní Lira je prostě úžasná, jsem velmi spokojená, nadšená....jsem velmi ráda, že mi přišla do Života, je to paní na svém místě, děkuju moc :-)

 11. Lucka

  Spokojnost. Pani Lira je velmi prijemna, dobry rozhovor aj cela analyza a predpoved do buducna. Tesim sa co mi povedala. Odporucam velmi!

 12. Dusan

  Veľmi som s nou spokojný, len sa jej neviem dovolať už dlhšiu dobu, aj keď je prihlásená.

 13. Mirka

  Věcné a přesné. Nevolala jsem poprvé a vždy její slova velmi pomohla a povzbudila. Děkuji.

 14. Daniela

  Strašne príjemná, vie opísať situáciu, perfektná :)

 15. Martina

  Pani Lira je super, dakujem :)