Veštica Lira

Veštica Lira
kód 179
Pomôžem vám v ťažkých životných situáciách.
Zameranie: Zdravie, partnerské vzťahy, pracovné a finančné problémy
Špeciálne oblasti: Práca s číslami, pomoc a usmernenie v ťažkých životných situáciách a pomoc so zdravotným stavom
Veštecké techniky: Tarot, karty Lenormand, numerológia, astrológia
Prax: 15 rokov
Hodnotenie: (2 hodnotenia)

O mne

Už keď som bola malá, bola som veľmi zvedavá. Vedela som, že som bola obdarená výnimočnými schopnosťami. Tajomno ma vždy priťahovalo a chcela som zistiť viac o tejto oblasti. Časom som sa naučila pracovať so svojimi schopnosťami. Pri svojich rozhodnutiach som začala používať tarotové a Lenormand karty, ktoré mi veľmi pomohli pri ťažkých životných situáciách a nasmerovali ma správne.

Dostala som dar cítiť negatívnu aj pozitívnu energiu. Mám veľmi dobrý čuch na ľudí. Dokážem varovať pred nebezpečenstvom.

Zaoberám sa numerológiou, astrológiou, výkladom z tarotových a Lenormand kariet a liečiteľstvom. Ako doplnkovú formu pri veštení využívam svoju intuíciu.

Numerológia a astrológia sú pre mňa akýmsi kódom života. Všetci máme tzv. číselné kódy. Dokážu nás nasmerovať, ale hlavne dávať pozor na naše činy (karma).

Liečiteľstvu som sa začala venovať, keď som mala zdravotné problémy. Alternatívnu medicínu som kombinovala s lekárskou liečbou. Hlavne bylinky majú svoju kúzelnú moc a dokážu veľakrát dopomôcť k lepšiemu zdravotnému stavu.

Budem rada, ak sa mi ozvete. Veľmi rada vám pomôžem.

Hodnotenia zákazníkov

  1. Veštica Lira
    Vaše hodnotenie:
  2. Daniela

    Strašne príjemná, vie opísať situáciu, perfektná :)

  3. Martina

    Pani Lira je super, dakujem :)