Veštec Vid

Veštec Vid
kód 174
Poradím vám, ak neviete ako ďalej, alebo ste v slepej uličke a potrebujete pomôcť.

Informácie o dostupnosti:

  • Zvyčajne som vám k dispozícii od 22:00.

    Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online - kliknite na ikonku zvončeka. Teším sa na vás smile

Zameranie: Láska, peniaze, vzťahy, zdravie, všeobecná veštba
Špeciálne oblasti: Náprava vzťahu, odblokovanie psychického stavu
Veštecké techniky: Veštenie pomocou tarotových a cigánskych kariet, Reiki
Prax: 15 rokov
Hodnotenie: (1 hodnotenie)

O mne

Venujem sa cigánskym kartám, ktoré ukazujú ako ďalej, najmä v láske, financiách a práci. Dlhé roky sa venujem reiki I., II., III. Cigánske karty v kombinácii s reiki majú maximálny účinok. Vedia odbúrať stres a psychické problémy, ku ktorým sa neskôr nabaľujú závažnejšie ochorenia.

Môj príbeh začal, keď som bol ešte malý chlapec. Začal som vnímať energiu okolo seba, ale nevedel som s ňou pracovať. Mával som tušenia, ktoré sa často vyplnili. Keď som mal 13 rokov, dostal som sa k cigánskym kartám. Ani dodnes neviem ako, ale mal som pocit, že skôr oni sa dostali ku mne. Keď som začínal vidieť v kartách veci, ktoré sa začínali napĺňať, tak po roku som z veľkého strachu karty odložil. Veľmi dlho a veľmi často som vnímal ich energiu.

Ku kartám som sa vrátil ako 19 ročný, keď som ich náhodou objavil práve vtedy, keď som nepoznal odpovede na niektoré otázky. Práve v tejto chvíli mi karty zachránili život. Od vtedy som ich neopustil.

Každý je poslaný na tento svet, aby naplnil svoj plán. Môj plán je pomáhať ľuďom. Pomôcť každému, kto toto číta a rozhodne sa zavolať. Pretože vaša energia si vyhľadala práve mňa.

Venujem sa aj tejto téme:

Hodnotenia zákazníkov

  1. Veštec Vid
    Vaše hodnotenie:
  2. Prsiatko

    Som veľmi spokojná s rozhovorom s pánom Vitom. Pôsobí pozitívne. Eva