Veštica Andrea

Mám dar vidieť a cítiť to, čo iní nedokážu.

Výkladu kariet sa venujem viac ako 15 rokov. Karty vedia varovať pred zlom. Pomôžem vám v núdzi.

Schopnosti a zameranie

Vykladám sedmové karty už 15. rok a považujem to za dar od Boha.

Je to cesta ako pomôcť ľudom, ktorí sú v núdzi a ako ich varovať pred zlom. Kto veštenie pochopí, ten začne inak uvažovať nad svetom a zmyslom života.

Všetko je v živote tak, ako má byť a preto človek stretne kartárku, aby mu dala na výber a aby mohol vidieť veci v tom správnom svetle. Ja sa riadim heslom: Mýliť sa je ľudské a odpúšťať božské.

Keď odpustíme, stávame sa na chvíľku bohmi pre iných a preto každý sa má naučiť odpúšťať, pretože nikdy nevieme, koho ešte budeme sami prosiť o odpustenie.

Život

Každý človek by si mal vážiť život. Nikto si ho nedal, a nikto by si ho nemal brať. Medzi životom a smrťou je len tenká niť a ako človek žije, tak z tohto sveta odchádza.

Sme tu len na chvíľku a mali by sme si vážiť to čo máme. V prvom rade zdravie, rodičov, starých rodičov a v neposlednom rade deti, ktoré sú našim zrkadlom. Len to, čo im skutočne dáme, to nám vrátia.

V dnešnej dobe každý myslí len na hmotné statky, ale práve v týchto dňoch by sme si mali prejavovať viac pochopenia a lásky, lebo tej nie je nikdy dosť. Sme Božie deti a dostaneme z hora len to, čo si zaslúžime, lebo nič nie je zadarmo a za všetko platíme Bohu daň.

Vážme si, že máme deti a strechu nad hlavou. Čistíme si svoj vnútorný chrám, pretože len ten, kto je čistý na duši, je skutočne spokojný a vyrovnaný. Ja ďakujem za to dobré, ale oveľa viac ďakujem za to zlé, lebo to zlé nás posúva dopredu a sú to naše skúšky, ktorými musíme prejsť.

Vážme si toho, čo máme, pretože aj to, čo máme, nám môže zobrať Boh. Boh dal, Boh vzal…


Ohlasy klientov - skúsenosti

Ak chcete zhodnotiť svoje skúsenosti s poradcom, musíte sa najskôr prihlásiť.

 1. Kaja12

  Ďakujem p. Andrejke za rozhovor, v ktorom vždy reálne povie, čo bude, upozorní, povzbudí....všetko čo mi povedala sa udialo, odporúčam ju. Prajem jej veľa úspechov, nech sa jej darí....

 2. kristies

  Mila pani Andrea, dakujem za vase rady, nadherne funguju. Prajem vsetko dobre.

 3. marika

  To čo ste mi p. Andrejka predpovedala z kariet som skôr brala ako zábavku ale táto prestala, keď sa mi Vaše predpovede začali plniť. Prajem Vám v živote len to najlepšie. Mária

 4. Vlado

  Večery sú pre mňa vždy ťažké, ale keď sa porozprávam s vami je mi ľahšie na duši. Máte úprimný a čistý hlas. Ďakujem

 5. 0hana0

  viem, ze medzi nebom a zemou je vela a viem, ze vesticu Andreu mi priniesol do zivota anjel, a preto za rady, ktore som od nej dostala, dakujem Bohu

Naši zákazníci nedávno hovorili aj s týmito vešticami a veštcami

Veštica Majka

Majka

Som dostupná, zavolajte mi

Jasnovidka Renáta

Renáta

Som dostupná, zavolajte mi

Ako kontaktovať vešticu?

  Ak sa nachádzate mimo územia Slovenskej a Českej republiky, môžete sa svešticouspojiť prostredníctvom služby Kredit na veštenie.

Chcete sa dovolať z Čiech?

Zaujímavosti o veštení

Pri predpovedaní budúcnosti sú okrem astrológie a numerológie často používané aj veštenie z kariet, veštenie z ruky, prípadne aj veštenie z kávy.