Veštica Elis

Veštica Elis
Novákód 168
Mojím poslaním je pomáhať ľuďom a robiť život lepším v duševnej, psychickej aj fyzickej oblasti.
Zameranie: Vzťahy, láska, zdravie, financie, práca
Špeciálne oblasti: Minulé životy, výklad snov, harmonizácia čakier, posielanie anjelskej energie
Veštecké techniky: Výklad anjelských kariet, kariet víl a kariet Ivy Hüttnerovej
Prax: 22 rokov
Hodnotenie: (0 hodnotení)

O mne

Vešteniu sa venujem a karty vykladám už viac ako 20 rokov. Tento dar som získala vo svojich 11 rokoch, kedy som na chvíľu opustila svoje fyzické telo. Svoje nové schopnosti som začala objavovať, rozvíjať a využívať až neskôr.

Ako vám viem pomôcť?

Odpoviem vám na akúkoľvek otázku z oblasti vzťahov, financií, zdravia, práce, detí a zvierat. Stačí mi k tomu vaše krstné meno a dátum narodenia.

Moje karty vám pomôžu nájsť riešenie problému, ktorý vás práve ťaží. Vedia odkryť príčinu z minulosti, niekedy až z dôb minulých životov, v ktorých zapustil korene a spôsobuje problémy až do dnes.

Tieto situácie a problémy sa potom neustále opakujú a človek si pripadá ako v začarovanom kruhu. Preto treba problém vyriešiť a pochopiť, prečo sa deje. S tým vám môžem pomôcť.

Čomu všetkému sa venujem

Liečiteľstvom sa zaoberám viac ako 15 rokov, vykladám sny a minulé životy, posielam anjelskú energiu, odblokovávam čakry, čistím priestor od negatívnych vplyvov, maľujem energetické obrázky, ...

Poviem vám vaše silné a slabé stránky, na ktorých by ste mali zapracovať, dozviete sa vaše životné, ročné a vzťahové číslo.

Využite moje schopnosti a zavolajte mi, rada vám pomôžem nájsť riešenie.

Hodnotenia zákazníkov

  1. Veštica Elis
    Vaše hodnotenie: