Veštica Nikola

Veštica Nikola
kód 170
Pomocou daru, ktorý som dostala do vienka, vás nasmerujem na správnu cestu. Rada vám pomôžem zodpovedať nezodpovedané.
Zameranie: Láska, vzťahy, práca, financie, zdravie
Špeciálne oblasti: Očisťovanie od porobenia / prekliatia a negatívnych energií, harmonizovanie čakier a toku energie, sviečkové rituály, výklad snov
Veštecké techniky: Veštenie z cigánskych kariet, rúk a kávy
Prax: 12 rokov
Hodnotenie: (2 hodnotenia)

O mne

Ezoterike a Bielej mágii sa venujem už veľmi dlhý čas. Videnia, predtuchy a to, že sa moje sny plnia, som prežívala od útleho detstva. Najskôr som si svoje schopnosti nechávala len pre seba, no časom som sa ich rozhodla využiť naplno.

Mojím životným poslaním je pomoc ľuďom, ktorí sa ocitli na zložitej osudovej križovatke. Preto som tu pre vás, aby som vám pomohla objasniť zmysel udalostí vo vašom živote.

Dokážem rozoznať pôsobenie čiernej mágie a zlých síl na človeka. Poradím vám, ako sa týchto negatívnych síl zbaviť. Ak si myslíte, že vás niekto preklial, viem vám s tým pomôcť, ako aj s hocijakým iným problémom.

Každému, kto sa na mňa obráti, želám príjemný a optimistický zážitok, pretože pozitívne myslenie je dobrý štart k zvládnutiu všetkých ťažkostí.

Hodnotenia zákazníkov

  1. Veštica Nikola
    Vaše hodnotenie:
  2. Jana7

    Perfektne opísané osoby aj situácie. Dobrá rada nad zlato, vďaka. Ozvem sa znovu. Určite.

  3. Betka

    Pani Nikola, ďakujem vám. Vaše povzbudivé slová plné optimizmu mi pomohli pri ťažkom životnom rozhodnutí. Ten prvý a zároveň rozhodujúci krok bol vďaka vám príjemný a bez zbytočných obáv.