Ročný horoskop - Blíženci

Horoskop na rok 2016

Nič nebude zadarmo, ale určite môžete rátať aj s náhodným šťastím, najmä pre tých, ktorí nebudú nečinní, ale budú odhodlaní reagovať na príležitosti od planéty expanzie, Jupitera. Posuňte svoje doterajšie limity. Pracovitosť prinesie odmenu.
Viac o spoločných črtách roku 2016 »

Horoskop na rok 2016

Vplyv planét v roku 2016

Rok, hlavne jar 2016, vám prebehne v pomernom pokoji. Aj pod vládou vašej planéty Merkúr budete mať vplyv vesmíru hlavne v prvej polovici roka pozitívny a pokojný. Trochu si treba dať pozor na jeho retrográdny chod, v ktorom radšej nezačínajte nič nové a dôležité. Opatrní buďte pri podpisovaní dokumentov a zmlúv, ale aj pri kúpe drahých vecí, počítača, či auta. Klebety sa vtedy roznášajú veľmi rýchlo a sú silné. Je to však dobrý čas na kontrolu, prehodnocovanie zámerov, reorganizáciu, naprávanie chýb, stretnutie s ľuďmi, ktorých ste dlho nevideli, servis auta, robenie kópií, zálohovanie súborov... V roku 2016 bude Merkúr vo svojej retrográdnej fáze 5. januára - 25. januára, 28. apríla - 22. mája a od 19. decembra 2016 až do konca roku.

Láska a vzťahy

Ste znamením komunikácie a vitálnych schopností, ako to prezrádza váš vládca Merkúr. Aj rok 2016 je charakteristický tým, že budete mať dosť energie. Kam vkročíte, tam bude pohyb a ruch. Budete, často aj spolu s vaším okolím, spriadať stále nové plány. Narodení v tomto znamení v sebe vraj často ukrývajú dve osobnosti. Kvôli tomuto faktu sa tento rok môžete možno stretávať s problémami v oblasti medziľudských vzťahov. Kritická bude Veľká noc. Narazíte na nedorozumenia vo vzťahoch, ale nebude sa jednať o nič, čo by nešlo vyriešiť kompromisom. Obohatíte vašu životnú filozofiu o nové poznania, obnovíte staré známosti, ktoré prerastú do príjemných priateľstiev. Tento rok je veľmi vhodný na uskutočňovanie vašich snov. Úspech v kariére, ani harmónia v osobnom živote, ak prejavíte čo len trochu ochoty a tolerancie, vás v roku 2016 neminie.

Práca a peniaze

Intelektuálne sa založeným a citlivým Blížencom bude v zamestnaní celkom dariť. Vďaka stálemu postaveniu planét je tento čas vhodný k dlhodobým plánom a životným rozhodnutiam. Blíženci sa môžu tešiť na pracovné úspechy. Nesmiete však znížiť svoj pracovný výkon, aj keď sa vo firme nič neočakávané nedeje, a vy tak už možno nemáte dostatočnú motiváciu. V roku 2016 sa podarí zdolať akúkoľvek prekážku len tomu, kto bude rýchly, bystrý, pohotový a najmä odvážny, a to vy rozhodne ste. Aj preto sa vám podarí nájsť správny kľúč k úspechu a ziskom. Vaše sily by mali byť cielene zamerané na jeden smer.

Zdravie, šarm a vitalita

Začiatkom roka 2016 môžete byť obmedzení v pohybe a pociťovať problémy s pľúcami a chôdzou. Doprajte si oddych, kúpele a masáže nôh. Pre predvídavejších sa rysuje možnosť pobytu v kúpeľoch. Umožní to tak eliminovať aj stres, ktorý bude ešte dobiehať z predošlého roka. Uprostred leta sa dostaví uvoľnenie, vráti sa vitalita a energia a budete v plnej kondícii si zas užívať života krátkymi výletmi. Práca vás bude viac baviť, ak sa naučíte vyhýbať stresu. Uvoľňujte sa hlbokými nádychmi a výdychmi hocikedy, ale hlavne vždy pred spaním. Predovšetkým svaly na krku a šiji musia byť lepšie uvoľnené.

Na zamyslenie v roku 2016

Nemali by ste sa hanbiť častejšie hovoriť pekné slová. Ak si ich necháte pre seba, ten druhý ani nemusí tušiť, čo k nemu cítite. Nemusí to pochopiť z výrazu vašej tváre. Nemá zmysel len bojovať so životom a meniť ľudí. Berte všetko ako dar a naučte sa s tým žiť. Keď prestanete ľudí podozrievať, že vám chcú ublížiť, dostanete ich na svoju stranu. Radosť je v živote dôležitá. Je treba sa naprogramovať na šťastie, aj keď nie je nikde vidieť. Úvahy o predčasnom odchode zo života sú zlé. Ničím by ste si nepomohli. Na dlho by ste ostali ukotvení v priestore a čase a nadlho by sa zastavil vývoj vašej duše. Prekážky treba zvládnuť a nevzdať sa. Pocit spokojnosti a viera, aj v tej najjednoduchšej forme, je dôležitá.

Horoskopy pre Blížencov

Horoskop na dnes18. január 2018
Horoskop na zajtra19. január 2018
Týždenný horoskop3. týždeň 2018
Horoskop lásky3. týždeň 2018
Mesačný horoskopjanuár 2018
Ročný horoskop2018
Čínsky horoskoprok Kohúta