Ročný horoskop - Ryby

Horoskop na rok 2016

Nič nebude zadarmo, ale určite môžete rátať aj s náhodným šťastím, najmä pre tých, ktorí nebudú nečinní, ale budú odhodlaní reagovať na príležitosti od planéty expanzie, Jupitera. Posuňte svoje doterajšie limity. Pracovitosť prinesie odmenu.
Viac o spoločných črtách roku 2016 »

Horoskop na rok 2016

Vplyv planét v roku 2016

Planéty silne vplývajúce v roku 2016 vám pomôžu a prinesú aj šťastie. Snažte sa nestratiť kontakt s realitou a okolitým svetom. To sa týka všetkých oblastí. Len tak vám neunikne príležitosť, ktorú si pre vás prichystala planéta poriadku, Saturn. Prvá polovica roka je pre vás plná skúšok. Záleží, ako sa k určitým situáciám postavíte. Váš vládca Neptún nechce, aby ste boli preťažovaní, ale podporí vám sny. Pozor, ponorenie do prílišnej pasivity vám môže oslabovať vôľu. To však podráždi Jupitera, ktorý vás bude hnať do aktivity. Neignorujte jeho pokračujúci aspekt opozície, ktorý vyžaduje zaťať zuby a nevyhýbať sa plnému nasadeniu v pracovných, ale aj partnerských vzťahoch. Zosilnenú vitalitu máte už od 3. januára do 5. marca, 27.5. až 2.8. Aj v období 27.9 až 9.11. si môžete naplánovať činnosti, ktoré budú vyžadovať silu a odvahu, veď vás posilní energia a bojovnosť planéty Mars.

Láska a vzťahy

Horoskop na rok 2016 Ryby skutočne poteší. Intuitívnych a empatických ľudí narodených v tomto znamení pod nadvládou Neptúnu, čaká veľa cenných skúseností, ktoré budú môcť uplatniť ako v oblasti kariéry, tak v osobnom živote. Vo dvojici to ide lepšie. Dračia hlava ukazuje na legalizáciu partnerstva, najmä keď máte dlhodobý milenecký vzťah. Zvýšený sexappeal máte až do 9. septembra. Menšia kríza vás neminie v posledných dvoch mesiacoch roka.

Práca a peniaze

Financie vám budú prichádzať nárazovo, preto by ste si mali hneď od januára vytvárať finančnú rezervu. V lete Ryby čakajú zaujímavé pracovné skúsenosti. Projekt, na ktorom budete pracovať, bude ťažký a bude výzvou, vy sa však nevzdáte. V zamestnaní sa budete skutočne snažiť, tam kde ostatní zaspali, alebo to nevedeli, či nezvládli. Za predpokladu, že vo svojom úsilí nepoľavíte, vás čaká vyhliadka pracovného postupu. Svoj voľný čas však venujte radšej rodine a najbližším, inak vás práca pohltí. Sami toho moc nedokážete, ale v tíme zarobíte tak, že sa vám podarí likvidovať aj prípadné dlhy. Na letné mesiace rok 2016 predpovedá nové pracovné skúsenosti. Aj keď vás to spočiatku bude desiť, nebojte sa tejto príležitosti. Mocná planéta Pluto je pevným zábradlím nad možnou priepasťou a mieni posilniť vaše JA. Zregenerujte si sebadôveru. Hnacím motorom vám môže byť aj aktivita v rôznych spolkoch, či angažovanie sa v rozličných sociálnych programoch. Váš vládca Neptún je potom pripravený splniť vaše želania.

Zdravie, šarm a vitalita

Od začiatku až do konca roka sa vám budú vyskytovať mystické zážitky a skúsenosti. Mesiac február nie je pre vás prívetivý, môžete prechladnúť. Otužujte sa stále, až do leta. Snažte sa mať viac pohybu, cvičenia, sebakontrolu i disciplínu pri jedení. Máte si spevniť kosti, svaly, chrbticu, prelomiť pohodlnosť, odolať nezdravým návykom a uvedomiť si, že bez pevného zdravia sa vám nepodarí splniť si sny. Zdravotne výhodná dovolenka by vám mala vyjsť v auguste. V novembri očakávajte zlepšenie zdravia. Váš krvný obeh môže zaznamenať výrazné omladenie. Koncom roka 2016 z vás bude vyžarovať pozitívna energia, a preto budete ľudí nevedomky priťahovať sami.

Na zamyslenie v roku 2016

Každý má svoje chyby. Buďte pripravení na akúkoľvek ranu od života, sú to iba lekcie, ktorými treba prejsť. Všetky vaše myšlienky sú čitateľné viac, než si myslíte. Naučte sa používať vľúdne slová, aj keď sa to dnes nenosí. Môžete mať občas pocit, že osud s vami ide inde, ako by ste chceli vy. Uvažujte, čo máte spraviť, či sa nechať viesť, alebo sa vzbúriť a chopiť sa vlády nad svojim životom. Osud nie je len pevne nastavený. Opraty držíte vo svojich rukách. Vďaka rozvinutej citlivosti budete schopní lepšie pochopiť skrytý význam vecí a budete lepšie chápať svoje najbližšie okolie.

Horoskopy pre Ryby

Horoskop na dnes18. január 2018
Horoskop na zajtra19. január 2018
Týždenný horoskop3. týždeň 2018
Horoskop lásky3. týždeň 2018
Mesačný horoskopjanuár 2018
Ročný horoskop2018
Čínsky horoskoprok Kohúta