Veštec Damián

Veštec Damián
Akcia
kód 178
Posvietim vám na ceste za vašou lepšou a spokojnejšou verziou samého seba.

Informácie o dostupnosti:

  • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Osobná transformácia, vízie, poradenstvo, afirmácie, výklady
Špeciálne oblasti: Dary duše a majstrovstvo vedomej tvorby
Veštecké techniky: Výklad kariet, kyvadlo a rôzne techniky na sprostredkovanie odkazov z úrovne za závojom neviditeľnosti
Prax: 12 rokov
Hodnotenie: (2 hodnotenia)

O mne

Duchovné dary sú niečím, čo mnohokrát v našich životoch vyzerá skôr ako bremeno, ale iba do momentu, pokiaľ nie sme schopní ich milovať so všetkým, čo prinášajú.

Všetci sem prichádzame s unikátnou esenciou duše, ktorá túži tvoriť. Často však nevidíme cestu, ktorá je priamo pred nami a na základe blokov a tráum zabúdame, kto sme a kam vlastne kráčame. V tom momente sa cesta nezdá viditeľná, kým nepožiadame o pomoc sprievodcu, ktorý je pre nás vhodný práve jemu vlastnou esenciou, ktorá bude kompatibilná s tou vašou. Vtedy dochádza ku synergii a sprievodcovi je dovolené posvietiť na ceste, či už skrze kariet, kyvadla a iných techník presne podľa toho, čo je v prítomný okamžik vhodné.

Do sedenia preto vstupujem zo zámerom, ktorý je v súlade s duchom a to si vyžaduje individuálny prístup šitý na mieru podľa potreby. Toto poznanie je vhodné pre každého, kto je ochotný učiniť rozhodnutie a nazrieť do zrkadla pravdy.

Zaujímam sa o symboliku, archetypy, mystiky rôznych svetových filozofií a náboženstiev. Moje hobby prirodzene od detstva priťahované záujmom pre poznanie obohacovalo moju osobnú cestu, na ktorej som objavoval poznania, ktoré dnes sprostredkovávam na základe vlastných prežitkov a skúseností.

Postupom času som si stále viac a viac uvedomoval transformačný potenciál toho, čo moja osobná cesta odokrývala. Bolo mi ukázané, že dokážem moje skúsenosti odovzdávať ďalej, čo bolo prekvapením aj pre mňa samého a aj hlavne toho, aké jednoduché to celý ten čas bolo a ja som to pritom videl až príliš komplikované.

Začal som vidieť zázraky v napohľad úplne obyčajných a praktických veciach, ktoré nás bežne obklopujú. Obdivujem a vážim si zázrak, ktorým je život na zemi, rozmanitosť a pestrosť prírody a tajomstiev, ktoré pred nami skrýva a je pripravená nám ich odovzdať v momente, keď na to budeme pripravení.

Ak vás priťahuje esencia mojej duše, neváhajte sa so mnou spojiť, lebo práve to je prvý krok…

Recenzie zákazníkov

  1. Veštec Damián
    Vaše hodnotenie:
  2. Jojo

    Velmi presny a priamy. Doporučujem. Vystihol vsetko tak ako je a bez zaváhania odpovedal na všetky moje otázky. jojo

  3. Janka

    Ďakujem, veľmi pekne. Ochotný, príjemný pán, odpovedá priamo na to čo sa pýtate, výklad nijak nepredlžuje. Príjemný prístup a pravdivý výklad.