Veštec Matyáš

Veštec Matyáš
kód 178
Nikdy nie ste sami - máte anjela, ktorý je s vami aj v tých najťažších okamihoch.

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Láska, vzťahy, práca, zdravie, financie, minulé životy, rituály
Špeciálne oblasti: Anjelská terapia, komunikácia s dušami zosnulých, odblokovanie stresu a napätia, psychické problémy, terapeutická komunikácia
Veštecké techniky: Výklad tarotových, anjelských, cigánskych a mariášových kariet, kyvadlo
Jazyk výkladu: český
Prax: 15 rokov
Hodnotenie: (7 hodnotení)

O mne

Volám sa Matyáš a narodil som sa v znamení Býka. Výkladu kariet sa venujem už vyše 15 rokov. Som kartár, veštec a moje okolie ma nazýva “stará čarodejnica”. Odhadnem klienta už podľa hlasu.

Už od detstva ma to ťahalo ku kartám, rôznym energiám a k čarovaniu. S kartami som dospieval, návody vyčítané nemám. Všetko prišlo samo. Som za tento dar zhora veľmi vďačný.

K výkladu niekedy používam kyvadlo, s ktorým veľmi rád pracujem. Vykonávam aj anjelskú terapiu. Anjelov mám najradšej - vždy dokážu pomôcť. Pracujem s tarotovými kartami, anjelskými kartami, cigánskymi kartami a mariášovými kartami. Niekedy mi moje klientky hovoria, že mi k výkladu stačí aj pexeso a že dokážem vyveštiť budúcnosť asi zo všetkého :)

Veľmi ďakujem za tento dar a som vďačný, že môžem prostredníctvom výkladu kariet a napojení poskytnúť tieto informácie práve vám.

S láskou váš Matyáš

Recenzie zákazníkov

 1. Veštec Matyáš
  Vaše hodnotenie:
 2. Pouzivatel

  Velmi sympaticky clovek s prijemnym hlasom. Jeho predpoved je priama a bez zavahania, veci ktore videl v sucasnosti a minulosti sedia. Aj ked na naplnenie este cakam, verim, ze to co bolo predpovedane sa naplni.

 3. Zdenka

  Skutočný majster veštenia. Za 7 minút popísal situáciu tak akoby v nej bol osobne a zažil to čo ja. Popisuje skutočnosť tak ako je v realite, nevnáša svoje názory alebo postoje k situácii. Prognózu určuje presvedčivo a bez manipulácie. Cenný rozhovor. Ďakujem.

 4. LR

  Doporučujem veľmi, Matyáš je veľmi otvorený, úprimný. Vie človeka nasmerovať v jeho prospech. Výborne vystihne povahu, charakter človeka. Za mňa spokojnosť.

 5. O

  On a pani Magdalena sú top

 6. Erika

  Matyas je super! Perfetny vestec velmi odporucam. Na co ma varoval, to sa potvrdilo.

 7. Nika

  Matyáš je jeden z nejlepších věštců tady na Moneu. Má skutečný dar vidět věci tak jak jsou a zároveň vidět i to, co bude dál. Má snahu pomoc, uklidnit a nasměrovat správným směrem. Dokáže popsat osoby a jejich vlastnosti tak jak ve skutečnosti jsou. Všechno to sedí! A já ho všem jen vřele doporučuji. Je to opravdový anděl! Za mě TOP!

 8. Ela

  Matyaš je úžasný veštec a ja mu verím každé jedno slovíčko, jeho predpoveď sa presne zhoduje s Thomasom, pani Magdalénkou a Lírou. Je vážne profík a pri výklade vidieť, že má dar, ktorému moc dobre rozumie. Ďakujem Vám Ste skvelý Matyaš. S pozdravom Ela