Veštec Sortierre

Veštec Sortierre
kód 178
Rád vám pomôžem prekonať ťažké životné situácie. Špecializujem sa na odbúravanie strachu, ktorý je zdrojom mnohých našich problémov.

Práve teraz vám pomôžem aj v tejto oblasti:

Zameranie: Ochrana pred negatívnymi energiami a ich odstraňovanie
Špeciálne oblasti: Veštecký výklad, posielanie energie na diaľku, poradenstvo
Veštecké techniky: Tarot, kyvadlo, automatická kresba a písmo
Prax: 12 rokov
Hodnotenie: (10 hodnotení)

O mne

Svoje tzv. fenomenálne schopnosti som si uvedomil až neskôr, keď som spozoroval nevídanú citlivosť na určité vnemy. Nasledovala práca na týchto danostiach. Teraz sa snažím tým, čo mám, čo som sa naučil a na čom stále pracujem, pomôcť aj iným.

Pomôžem vám ukľudniť často nepríjemné situácie, ktoré prežíva z času na čas každý z nás z rôznych príčin. Pomôžem vám tiež navrátiť pozitívne myšlienkové pochody do vášho života.

Zo svojich skúseností viem, že v mnohých situáciách sú niektoré tzv. prostriedky takmer neúčinné - musí sa efektívne zasiahnuť energiami.

Čomu všetkému sa venujem

 • Výklad tarotovych kariet
 • Posielanie energie na diaľku
 • Odblokovanie stresu
 • Harmonizácia čakier a toku energie
 • Dodávanie energie orgánom
 • Vyladenie aury
 • Pomoc dušiam zomrelých, ktoré tu ostali uväznené
 • Očista priestorov od negatívnych energií
 • Očista karmy
 • Poradenstvo, ak neviete, ako ďalej
 • Programovanie podvedomia

Venujem sa aj týmto témam:

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštec Sortierre
  Vaše hodnotenie:
 2. Mirka

  Povedal aj to na čo som len v duchu myslela, prosto úžasný človek a ďakujem za energiu hneď som ju cítila. Odporúčam.

 3. marika53

  ďakujem za rozhovor (miestami s vtipnými vsuvkami), aj energiu pre mňa i priateľa, škoda, že prenos zvuku bol prerušovaný. Mária

 4. Iveta

  Okrem odobratia zlej energie aj super debata s týmto človekom. Toľko som sa už dávno nenasmiala, ako pri rozhovore s nim... a to sme nerozobrali len mňa, ale aj mnohých v mojom okolí... vďaka mu

 5. Iveta

  Super sa s týmto človekom rozpráva... priam z neho srší dobrá energia :)

 6. kvetina

  Pán Sortierre je veľmi príjemný a empatický, zhodnotil a videl situáciu, taku aká je, poradil, má veľké schopnosti. Ďakujem.

 7. Alžbeta

  Optimizmus, ochota, empatia a úprimnosť sú cnosti, ktoré pán Sortierre rozhodne má. Je ústretový a neprikazuje, čo máte robiť, ale ukáže Vám smer a dá rady, pomocou ktorých viete, ako máte samy konať. A to je najdôležitejšie. Veľmi mi pomohol po psychickej stránke, odblokoval moje obavy, zbavil ma negatívnej energie z okolia a svojim vystupovaním a náladou vyčaril úsmev na tvári. Určite sa ešte ozvem a odporúčam ho, pretože hovorí o situáciách tak, aké naozaj sú, ako fungujú a nepoužíva klišé. Sortierre má skutočne poslanie medzi ľuďmi a plní ho nad očakávania ako málokto. Ďakujem !!

 8. Janette

  Sortierre je najlepsi zo vsetkych, vecny, trefny, velmi mi pomohol. Ma neskutocne dannosti, velmi sikovny a hlavne velmi empaticky. Doporucujem vsetkym.

 9. Lucie

  Super příjemný pán s přesnou analýzou situace i povzbuzením. Díky

 10. marika

  P. Sortierre, zo srdca vám ďakujem za pomoc pri konzultácii pre mňa a pre moju rodinu. Veľmi nám Vaše liečenie pomohlo. Určite sa Vám ešte ozveme. S vďakou a úctou Mária

 11. pani k

  Po telefonate s vami sa citim naozaj lepsie. Vdaka!