Veštec Sortierre

Veštec Sortierre
kód 178
Rád vám pomôžem prekonať ťažké životné situácie. Špecializujem sa na odbúravanie strachu, ktorý je zdrojom mnohých našich problémov.
Zameranie: Ochrana pred negatívnymi energiami a ich odstraňovanie
Špeciálne oblasti: Veštecký výklad, posielanie energie na diaľku, poradenstvo
Veštecké techniky: Tarot, kyvadlo, automatická kresba a písmo
Prax: 12 rokov
Hodnotenie: (14 hodnotení)

O mne

Svoje tzv. fenomenálne schopnosti som si uvedomil až neskôr, keď som spozoroval nevídanú citlivosť na určité vnemy. Nasledovala práca na týchto danostiach. Teraz sa snažím tým, čo mám, čo som sa naučil a na čom stále pracujem, pomôcť aj iným.

Pomôžem vám ukľudniť často nepríjemné situácie, ktoré prežíva z času na čas každý z nás z rôznych príčin. Pomôžem vám tiež navrátiť pozitívne myšlienkové pochody do vášho života.

Zo svojich skúseností viem, že v mnohých situáciách sú niektoré tzv. prostriedky takmer neúčinné - musí sa efektívne zasiahnuť energiami.

Čomu všetkému sa venujem

 • Výklad tarotovych kariet
 • Posielanie energie na diaľku
 • Odblokovanie stresu
 • Harmonizácia čakier a toku energie
 • Dodávanie energie orgánom
 • Vyladenie aury
 • Pomoc dušiam zomrelých, ktoré tu ostali uväznené
 • Očista priestorov od negatívnych energií
 • Očista karmy
 • Poradenstvo, ak neviete, ako ďalej
 • Programovanie podvedomia

Venujem sa aj týmto témam:

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštec Sortierre
  Vaše hodnotenie:
 2. Kristina

  Ďakujem za odpovede. Po trojmesačnej kríze mám konečne pokoj na duši. Sortierre presne pomenoval problém, dal mi odpovede a podľa toho, čo moja intuícia cítila sa zariadim ďalej. Hoci nás prerušilo počas hovoru, stihla som všetko zásadné.

 3. Petra

  Sortierre má dar, ktorý neváha použiť pri pomoci druhým. Rozhovor s ním je veľmi príjemný, miestami vtipný, hlavne nápomocný. Ďakujem za dobitie energie, nasmerovanie ako pokračovať.

 4. Iveta

  S ním aj hodinové kecanie stojí za to.... neľutujem peňazí vrazených do tohto človeka :)

 5. jozef77

  Prvý krát, po rozhovore s týmto pánom som si povedal, že nebudem písať hodnotenie hneď po rozhovore, ale až s odstupom času. A to chcem teraz zdôrazniť, že ubehlo od vtedy už zopár týždňov, ako sme spolu volali, ale mne sa udiali neuveriteľné veci, až teraz som konečne pochopil, čo vlastne znamená pojem "energia". To je proste neopísateľný pocit, ako sa cítim teraz a ako som sa cítil predtým! Dostal som cenné rady do života, ako sa chrániť, pred negatívnou energiou, keď ju na vás niekto vysiela. A prebrali sme toho veľa aj z oblasti mojej práce, príbuzných a aj moje zdravotné problémy. Ale celý rozhovor prebiehal voľne, ešte aj s vtipnými poznámkami... Vrele odporúčam aj ostatným, ak potrebujete zistiť, čo sa Vám skutočne deje, a dokonca máte pocit, že sa niektoré situácie opakujú, s dôverou sa obráťte na pána Sortierra. Ja, za seba ďakujem, že som sa týmto rozhovorom mohol posunúť ďalej.

 6. Mirka

  Povedal aj to na čo som len v duchu myslela, prosto úžasný človek a ďakujem za energiu hneď som ju cítila. Odporúčam.

 7. marika53

  ďakujem za rozhovor (miestami s vtipnými vsuvkami), aj energiu pre mňa i priateľa, škoda, že prenos zvuku bol prerušovaný. Mária

 8. Iveta

  Okrem odobratia zlej energie aj super debata s týmto človekom. Toľko som sa už dávno nenasmiala, ako pri rozhovore s nim... a to sme nerozobrali len mňa, ale aj mnohých v mojom okolí... vďaka mu

 9. Iveta

  Super sa s týmto človekom rozpráva... priam z neho srší dobrá energia :)

 10. kvetina

  Pán Sortierre je veľmi príjemný a empatický, zhodnotil a videl situáciu, taku aká je, poradil, má veľké schopnosti. Ďakujem.

 11. Alžbeta

  Optimizmus, ochota, empatia a úprimnosť sú cnosti, ktoré pán Sortierre rozhodne má. Je ústretový a neprikazuje, čo máte robiť, ale ukáže Vám smer a dá rady, pomocou ktorých viete, ako máte samy konať. A to je najdôležitejšie. Veľmi mi pomohol po psychickej stránke, odblokoval moje obavy, zbavil ma negatívnej energie z okolia a svojim vystupovaním a náladou vyčaril úsmev na tvári. Určite sa ešte ozvem a odporúčam ho, pretože hovorí o situáciách tak, aké naozaj sú, ako fungujú a nepoužíva klišé. Sortierre má skutočne poslanie medzi ľuďmi a plní ho nad očakávania ako málokto. Ďakujem !!

 12. Janette

  Sortierre je najlepsi zo vsetkych, vecny, trefny, velmi mi pomohol. Ma neskutocne dannosti, velmi sikovny a hlavne velmi empaticky. Doporucujem vsetkym.

 13. Lucie

  Super příjemný pán s přesnou analýzou situace i povzbuzením. Díky

 14. marika

  P. Sortierre, zo srdca vám ďakujem za pomoc pri konzultácii pre mňa a pre moju rodinu. Veľmi nám Vaše liečenie pomohlo. Určite sa Vám ešte ozveme. S vďakou a úctou Mária

 15. pani k

  Po telefonate s vami sa citim naozaj lepsie. Vdaka!