Veštica Kaia

Veštica Kaia
kód 168
Ak práve stojíte na životnej križovatke a neviete, ktorou cestou sa vybrať, zavolajte a karty vám veľmi rady pomôžu zvoliť si ten správny smer.
Zameranie: Vzťahy, práca, peniaze, zdravie, životné otázky
Špeciálne oblasti: Psychologické poradenstvo a rozbor osobnosti
Veštecké techniky: Tarot, cigánske a anjelské karty a karty víl
Jazyk výkladu: český
Prax: 28 rokov
Hodnotenie: (10 hodnotení)

O mne

Som kartárka Kaia a pomôžem vam so životnými otázkami, ktoré vás ťažia. Moje veštby nie sú len čisto o výklade kariet, ale ide aj o formu psychologického poradenstva a schopnosť vidieť situáciu aj z druhej strany.

Veštením sa zaoberám už cez dvadsať rokov. Vykladám cigánskymi kartami a Tarotom, pomáham ľuďom i pomocou Reiki. Viete, karty sú také malé žalobaby, kamarátky - ukážu, čo je skryté, čo nevidíme alebo vidieť nechceme. A v tom je ich sila a krása.

Veľmi sa na vás teším a verím, že spoločne nájdeme cestu k vyriešeniu vašich problémov a starostí a že budete spokojní.

Prajem vám krásne dni plné slnka!

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Kaia
  Vaše hodnotenie:
 2. Member57651

  Nejlepší kartářka tady vůbec. Paní Kaia je empatická, dokáže porozumět, vidí a ví víc než sami řeknete.

 3. Verunka

  Pani Kaia porozumela mne a celej mojej situácii úplne do detailov, tak ako som to ja z mojej perspektívy nemohla vidieť. Vďaka nej mi zapadlo mnoho detailov a pochopila som, že niektoré situácie som nevidela čisto. Vďaka nej mi dal celý môj problém zmysel. Veľmi príjemný a povzbudivý rozhovor. Ďakujem :)

 4. Evka

  Ďakujem... Obrovské ďakujem...

 5. Tomas

  Pani Kaia je úžasná osoba, ktorá vie človeku dodať istotu a ktorej veštby sa doslovne plnia. Ja ju môžem len odporúčať. Určite každý človek, ktorý chce pravdivo poznať svoju budúcnosť, by sa mal obrátiť na ňu, pretože mu poskytne skutočne pravdivú odpoveď. Ďakujem!

 6. Tx12

  Anjel na Zemi. Ďakujem, že tu pani Kaia je a pomáha. Je skvelá a jej veštby sú vždy pravdivé.

 7. PX

  Môžem len odporúčať. Pani Kaia opísala situáciu a okolnosti detailne a správne bez toho, aby o nich vopred vedela. Odporúčam. Jej veštba sa začína plniť.

 8. jozef77

  Milá pani Kaia, ďakujem krásne za rozhovor, ktorý sme spolu mali. Vlastne som sa len chcel opýtať na prácu, ako ďalej, ale potom sme prebrali toľko úžasných vecí... Neskutočné, cítil som také prepojenie a dôveru ako keby sme sa poznali 200 rokov !.. Ďakujem aj za "anjelov" o ktorých sme sa rozprávali. Prajem Vám všetko dobré, Príjemný každý Nový Deň a len samé dobré správy. A samozrejme teším sa ďalší rozhovor s Vami. Jozef

 9. Member54628

  Pani Kaia mate neskutočnu charizmu. Ďakujem vám za vaše slová ani neviete ako ma potešili, krásne ste všetko vystihla.

 10. Zuzana

  Super

 11. Iwanna

  Super. Velmi dôlezite vyjasnenie situácie z minulosti, prítomnosti a výhľad do budúcnosti. Veľmi nápomocné. Ozvem sa znovu.