Veštica Lenaras

Spolupracujem s vyšším JA, anjelmi, archanjelmi, majstrami a spolu s nimi vám dokážem pomôcť.

Vešteniu sa venujem 22 rokov. Som psycho-energo-sugestológ a liečiteľka s triezvym pohľadom na svet.

Schopnosti a zameranie

Som psycho-energo-sugestológ a liečiteľka s dlhoročnou praxou (20 rokov) uvádzaná v knihe „Liečiteľov sa netreba báť“ (str. 40).

Robím kabalistický výpočet mena tak, aby jeho vibrácie prinášali nositeľovi to, čo od života očakáva, energeticky dopĺňam auru aj oslabené orgány.

Robím feng šuej, očistu tela aj duše, objektov, osobných predmetov. Hľadám stratené veci, zameriavam geopatogénne zóny, liečim pomocou kryštálov, drahých kameňov, ktoré aj programujem. Podľa potreby robím aj PSÍ operácie. Po celý svoj život som bola realistka s triezvym pohľadom na svet.

Dar liečiteľstva sa u mňa prejavil pred viac ako 20-timi rokmi počas ťažkej choroby.

Odstraňujem aj bloky na fyzickej a psychickej úrovni. Venujem sa liečiteľstvu aj na diaľku. Diagnostikujem jasnovidne, jasnocitne aj pomocou kyvadla.

Zisťujem stav čakier a podľa ich stavu aj diagnostikujem, harmonizujem čakry, podľa potreby a stavu aury ju dopĺňam. Podľa potreby posielam do oslabeného orgánu alebo orgánovej sústavy energiu. Liečim aj pomocou fytoterapie, akupresúrou, aj reflexnou terapiou chodidiel (túto aj učím).

Spolupracujem s vyšším JA, anjelmi, archanjelmi, aj s duchovnými majstrami.


Ohlasy klientov - skúsenosti

Ak chcete zhodnotiť svoje skúsenosti s poradcom, musíte sa najskôr prihlásiť.

  1. Štepánka

    Ďakujem pani Lenaras za pozitívne nasmerovanie. Veľmi príjemný a povzbudivý rozhovor. Nech sa Vám darí, Michaela

  2. alexa78

    Drahá Lenaras. Volala som Vám po noci plnej pochybností, s pocitom, že potrebujem radu od veľmi múdrej ženy. Moja intuícia ma dnes doviedla práve k Vám. Síce sa mi počas hovoru vybil telefón, cítila som, že potrebujem s Vami ešte hovoriť. Podporili ste moju nádej, odovzdali vzácne informávie a hlavne utriedili pocity a ubezpečili ma v tom, čo je správne. Boh Vám žehnaj drahá Lenaras, budem robiť to, čo ste mi povedali s vierou, že sa podarí vytiesniť z područia zneužívania mojej lásky. Ďakujem a pokiaľ možno zavolať, tak určite Vám. Alexandra

Naši zákazníci nedávno hovorili aj s týmito vešticami a veštcami

Veštica Zuzana

Zuzana

Som dostupná, zavolajte mi

Veštec Krištof

Krištof

Som dostupný, zavolajte mi

Ako kontaktovať vešticu?

    Ak sa nachádzate mimo územia Slovenskej a Českej republiky, môžete sa svešticouspojiť prostredníctvom služby Kredit na veštenie.

Chcete sa dovolať z Čiech?

Zaujímavosti o veštení

Pri predpovedaní budúcnosti sú okrem astrológie a numerológie často používané aj veštenie z kariet, veštenie z ruky, prípadne aj veštenie z kávy.