Veštica Lenaras

Veštica Lenaras
kód 162
Spolupracujem s vyšším JA, anjelmi, archanjelmi, majstrami a spolu s nimi vám dokážem pomôcť. Som psycho-energo-sugestológ a liečiteľka s triezvym pohľadom na svet.

Práve teraz vám pomôžem aj v tejto oblasti:

Zameranie: Liečiteľstvo, očista tela a duše
Špeciálne oblasti: Harmonizácia čakier, odstraňovanie blokov, dopĺňanie energie v oslabených orgánoch, programovanie drahých kameňov
Veštecké techniky: Výklad kariet, kyvadlo
Prax: 34 rokov
Hodnotenie: (13 hodnotení)

O mne

Som psycho-energo-sugestológ a liečiteľka s dlhoročnou praxou uvádzaná v knihe „Liečiteľov sa netreba báť“ (str. 40).

Robím kabalistický výpočet mena tak, aby jeho vibrácie prinášali nositeľovi to, čo od života očakáva, energeticky dopĺňam auru aj oslabené orgány.

Robím feng šuej, očistu tela aj duše, objektov, osobných predmetov. Hľadám stratené veci, zameriavam geopatogénne zóny, liečim pomocou kryštálov, drahých kameňov, ktoré aj programujem. Podľa potreby robím aj PSÍ operácie. Po celý svoj život som bola realistka s triezvym pohľadom na svet.

Dar liečiteľstva sa u mňa prejavil pred viac ako 20-timi rokmi počas ťažkej choroby.

Odstraňujem aj bloky na fyzickej a psychickej úrovni. Venujem sa liečiteľstvu aj na diaľku. Diagnostikujem jasnovidne, jasnocitne aj pomocou kyvadla.

Zisťujem stav čakier a podľa ich stavu aj diagnostikujem, harmonizujem čakry, podľa potreby a stavu aury ju dopĺňam. Podľa potreby posielam do oslabeného orgánu alebo orgánovej sústavy energiu. Liečim aj pomocou fytoterapie, akupresúrou, aj reflexnou terapiou chodidiel (túto aj učím).

Spolupracujem s vyšším JA, anjelmi, archanjelmi, aj s duchovnými majstrami.

Venujem sa aj týmto témam:

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Lenaras
  Vaše hodnotenie:
 2. Mariana

  Super žienka, úžasny človek. Ďakujem zatiaľ za všetky rady, pomoc, nasmerovanie mojho života, oporu aj psychickú podporu v ťažkej životnej chvíli keď bol brat dlhoooo na hranici života v ťažkom stave 2 mesiace. Veľa,veľa zdravíčka pani Lenaras a pohody v živote aby Ste nám mohli ešte dlhoooo, dlhooo pomáhať. S úctou Mariana.

 3. Member57044

  Děkuji pani Lenaras, stručný, jasný výklad. Budu volat pravidelně. Přeji hodně zdraví. Pavlina

 4. Lenka

  Velice mi tato dáma již po několikáte v těžkých chvilkách pomohla, uklidnila mě, nasměrovala a dodala odvahu, nebát se. Děkuji.

 5. Monika

  Ďakujem vám za vašu radu s úctou Monika

 6. Elena

  Pani Lenaras, srdečná vdaka za krásny rozhovor a pomoc .Prajem Vám veľa síl,pevné zdravie,aby ste ešte dlho mohli pomáhať ľudom v ich problémoch a starostiach.

 7. Veve9

  Dakujem pani Lenaras za vyklad. Hlavne objasnenie situacie a dobre nasmerovanie cloveka...Dobry pocit.

 8. Andrea

  Ústretovosť, príjemná komunikacia, pohotová reakcia. Správne nasmerovanie mysle človeka. Svedčia e skúsenosti vo svojom obore. Dakujem

 9. Darina

  Dakujem krasne pani Lenaras, pomohla ste mi pochopit veci a istym sposobom aj urobit vacsi pokoj v dusi. Dokazala ste ma vyviest zo zlej cesty po ktorej som isla.

 10. zuzana

  Srdecna vdaka Pani Lenaras, ktora ma dokazala nasmerovat tak, aby sa mi veci pohli inym lepsim smerom k mojej spokojnosti, moje sny sa menia na skutocnost. Prajem vela uspechov. Dakujem vam. Zuzana

 11. Ursulina

  Dakujem velmi pekne, Vy ste prva vestica co naozaj vidi do buducnosti aj sucasnosti, len podla datumov narodenia ste mi povedali veci ktore ste nemohli tusit a naozaj su pravdive! Klobuk dole, odteraz volam o radu len Vam. Este raz dakujem!

 12. myskahryzka

  pani Lenaras dakujem z celeho srdca!ste uuuzasna!vzdy ste mi poradili spravne!moja velka vdaka!!!

 13. Štepánka

  Ďakujem pani Lenaras za pozitívne nasmerovanie. Veľmi príjemný a povzbudivý rozhovor. Nech sa Vám darí, Michaela

 14. alexa78

  Drahá Lenaras. Volala som Vám po noci plnej pochybností, s pocitom, že potrebujem radu od veľmi múdrej ženy. Moja intuícia ma dnes doviedla práve k Vám. Síce sa mi počas hovoru vybil telefón, cítila som, že potrebujem s Vami ešte hovoriť. Podporili ste moju nádej, odovzdali vzácne informávie a hlavne utriedili pocity a ubezpečili ma v tom, čo je správne. Boh Vám žehnaj drahá Lenaras, budem robiť to, čo ste mi povedali s vierou, že sa podarí vytiesniť z područia zneužívania mojej lásky. Ďakujem a pokiaľ možno zavolať, tak určite Vám. Alexandra