Veštica Lucka

Veštica Lucka
kód 158
Pomocou energie a kariet vám dám odpoveď na otázky, ktoré vás trápia.

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Láska, vzťahy, partnerské poradenstvo, nevera
Špeciálne oblasti: Automatická kresba, odvádzanie stratených duší, práca s anjelmi
Veštecké techniky: Tarotové karty, kyvadlo
Prax: 17 rokov
Hodnotenie: (13 hodnotení)

O mne

Tarot nie je vo forme, že vám povie nevyhnutnú budúcnosť, pretože tá nie je nijak fixne daná. Budúcnosť je chaos, ktorý si vnútorne už dnes splietame do podoby svojimi myšlienkami, slovami a skutkami.

Tarot dokáže dať vhlad do toho, kam s aktuálnym nastavením smerujeme. Pomáha nám odhaliť temný závoj a pozrieť, kam už sami nevidíme. Vie nám dať odpovede na otázky z rozličných sfér nášho života, aby sme sa sami mohli lepšie rozhodnúť. Čítanie tarotu teda nie je monológ proroctiev, ale plodná diskusia.

Vďaka symbolike kariet a istej inteligencii, ktorá cez tento symbolizmus komunikuje, môžme vykročiť správnou cestou, ktorá nás dovedie do vytúženého cieľa.

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Lucka
  Vaše hodnotenie:
 2. Katarína

  Môžem ju len odporučiť. Ďakujem

 3. Hela

  Lucka je úžasná žena, ku ktorej sa rada vraciam. K vešteniu nepotrebuje žiadne údaje, aj tak Vám poskytne pravdivú odpoveď, ktorá Vás nie vždy poteší... Je veľmi priama, úprimná, pozitívna osôbka, ktorá má dobré srdiečko a pomôže Vám nájsť svetielko na tmavej ceste. Mám Vás rada Lucka a za všetko Vám z celého srdca ďakujem.

 4. Veronika

  Lucka je úprimná, chce od klientov ťažké veci, ale ona vie prečo.. som rada, že odo mňa tie ťažké veci chce, lebo sama by som v živote neprišla na to, že sú potrebné a keď už som ich začala robiť, tak mi to začalo veľmi pomáhať. Dokáže pozitívne naprogramovať myseľ, aby sa veci darili. Ďakujem krásne.

 5. Anka

  Velka vďaka! Velmi mi pomohla, keď mi bolo najhoršie a nevedela som ako ďalej. S radostou a uctou sa stale rada vraciam k nej, je to uzasna zena. Vsetko ako povie, tak aj v skutocnosti je. Velke dakujem za vsetko, s istotou odporucam kazdemu, kto nevie najst riesenie svojho problemu. Ďakujem.

 6. Radka

  Děkuji. Paní je někdy až moc upřímná. Až to zaboli, ale člověk to potřebuje aby se probral. Nejdříve jsem byla naštvaná, ale pak jsem si uvědomila, že to byla ta pravda.

 7. Lenka

  To najlepšie čo moneo ponúka. Bez dátumov narodení, mien, akýchkoľvek otázok úvodných a vždy úplne presne, priamo a otvorene. Odporúčam. Ďakujem Vám Lucka

 8. Ewa

  Prišla mi do života v pravej chvíli. Nepotrebovala žiadne údaje, aby presne popísala moju situáciu. Volala som, aj volám pravidelne. Vie ma nastaviť tak, aby sa veci diali v môj prospech a funguje to. Obrovské ďakujem tejto pani, že ma posunula v mojom živote.

 9. babicka152

  Príjemný hlas veľká ochota pomôcť odporúčam kazdemu

 10. Lenka

  Neuvěřitelně pozitivně naladěná pani, velice mě uklidnila a řekla mi věci tak, jak jsou a naprosto to zapadlo do mých vlastních pocitů a intuice. Děkuji vám za upřímnost.

 11. Daniela

  Moja obľúbená jasnovidka, nevolám posledný krát :)

 12. Luci

  Vsetko ste povedala velmi presne, prezradila ste to o com som nemala tusenie...Pravdive uprimne slova, dakujem za rozhovor.

 13. Veronika

  Som ohromená, vedela veci, ktoré nemala ako vedieť. Som veľmi vďačná za tento rozhovor, dalo mi to veľa. Nevolam naposledy.

 14. Peťa

  Za mna jedným slovom Wau! Bola som veľmi veľmi milo prekvapená. Neviem ani čo presne napísať za mna určite jednotka a budem volať opäť.