Veštica Lucia

Veštica Lucia
kód 158
Pomocou energie a kariet vám dám odpoveď na otázky, ktoré vás trápia.
Zameranie: Láska, vzťahy, partnerské poradenstvo, nevera
Špeciálne oblasti: Automatická kresba, odvádzanie stratených duší, práca s anjelmi
Veštecké techniky: Tarotové karty, kyvadlo
Prax: 16 rokov
Hodnotenie: (11 hodnotení)

O mne

Schopnosť veštiť mám v sebe od malička. Vo veku 5 rokov som absolvovala operáciu, pri ktorej nastali komplikácie a ja som sa na moment ocitla mimo fyzického tela. Od vtedy si veľmi jasne a zreteľne uvedomujem, že som iná - moje poslanie tu na Zemi je pomáhať druhým v ich ťažkých situáciách. Dlhú dobu som sa tomu bránila a túto inakosť som nevedela prijať a potláčala som intuíciu, ako sa dalo.

Vždy som nejako dopredu vedela, ako veci dopadnú a tak som hľadala možnosť, ako si to potvrdiť.

V roku 1997 sa ku mne dostali moje prvé tarotové karty a ja som vedela, že to je to pravé pre mňa. Bez akejkoľvek predošlej prípravy mi bolo hneď jasné, čo znamenajú a čo chcú komunikovať. Rokmi som sa zdokonalila v práci s nimi. Pribudlo mi k nim kyvadlo a komunikácia s anjelmi a aj zosnulými dušami.

Sú ľudia, ktorí ani len netušia, aký je pôvod ich problémov. Prichádzajú s boľavou dušou a nevedia, kde nájsť pomoc. Ja dokážem nacítením na energiu a pomocou kariet dať odpoveď na otázky, ktoré vás trápia.

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Lucia
  Vaše hodnotenie:
 2. Veronika

  Lucka je úprimná, chce od klientov ťažké veci, ale ona vie prečo.. som rada, že odo mňa tie ťažké veci chce, lebo sama by som v živote neprišla na to, že sú potrebné a keď už som ich začala robiť, tak mi to začalo veľmi pomáhať. Dokáže pozitívne naprogramovať myseľ, aby sa veci darili. Ďakujem krásne.

 3. Anka

  Velka vďaka! Velmi mi pomohla, keď mi bolo najhoršie a nevedela som ako ďalej. S radostou a uctou sa stale rada vraciam k nej, je to uzasna zena. Vsetko ako povie, tak aj v skutocnosti je. Velke dakujem za vsetko, s istotou odporucam kazdemu, kto nevie najst riesenie svojho problemu. Ďakujem.

 4. Radka

  Děkuji. Paní je někdy až moc upřímná. Až to zaboli, ale člověk to potřebuje aby se probral. Nejdříve jsem byla naštvaná, ale pak jsem si uvědomila, že to byla ta pravda.

 5. Lenka

  To najlepšie čo moneo ponúka. Bez dátumov narodení, mien, akýchkoľvek otázok úvodných a vždy úplne presne, priamo a otvorene. Odporúčam. Ďakujem Vám Lucka

 6. Ewa

  Prišla mi do života v pravej chvíli. Nepotrebovala žiadne údaje, aby presne popísala moju situáciu. Volala som, aj volám pravidelne. Vie ma nastaviť tak, aby sa veci diali v môj prospech a funguje to. Obrovské ďakujem tejto pani, že ma posunula v mojom živote.

 7. babicka152

  Príjemný hlas veľká ochota pomôcť odporúčam kazdemu

 8. Lenka

  Neuvěřitelně pozitivně naladěná pani, velice mě uklidnila a řekla mi věci tak, jak jsou a naprosto to zapadlo do mých vlastních pocitů a intuice. Děkuji vám za upřímnost.

 9. Daniela

  Moja obľúbená jasnovidka, nevolám posledný krát :)

 10. Luci

  Vsetko ste povedala velmi presne, prezradila ste to o com som nemala tusenie...Pravdive uprimne slova, dakujem za rozhovor.

 11. Veronika

  Som ohromená, vedela veci, ktoré nemala ako vedieť. Som veľmi vďačná za tento rozhovor, dalo mi to veľa. Nevolam naposledy.

 12. Peťa

  Za mna jedným slovom Wau! Bola som veľmi veľmi milo prekvapená. Neviem ani čo presne napísať za mna určite jednotka a budem volať opäť.