Veštica Reja

Neváhajte sa na mňa obrátiť, pokiaľ máte problém, veľmi rada vám pomôžem.

Mám dar jasnozrivosti a predtuchy, ktoré sa plnia.

Schopnosti a zameranie

Cesta životom môže byť tažká alebo lahučká ako pierko. Stačí začať brať život tak, aby to zlé, ktoré sa nám práve možno deje, bolo pre nás ponaučením do budúcna.

Od útleho detstva mám dar jasnozrivosti a taktiež predtuchy, ktoré sa plnia. Som šamanka, robím staré indiánske rituály, ktoré vám prinavrátia lásku, financie a zdravie. Taktiež sa venujem sviečkovým rituálom, ktoré vás očistia od porobenia a čiernej mágie. Vidím do minulosti, budúcnosti a viem sa napojiť na duchovné bytosti, ktoré vám pomôžu vo vašom súkromnom živote.

Ak potrebujete pomôcť v láske - prinavrátiť partnera alebo partnerku, bielou mágiou sa spoločne určite dopracujeme k šťastnému koncu.

Moje karty vám ukážu budúcnosť. Veštím z kariet rôzneho druhu - tarotových, anjelských, cigánskych. Taktiež používam krištáľovú guľu, ktorá ukazuje vašu budúcnosť, minulosť, ale aj prítomnosť. Robím aj s farbami, ktoré vám tiež môžu pomôcť brániť sa alebo uzdraviť sa. Robím staré indiánske rituály, pri ktorých používam starodávne zaklínadla a bylinkové rituály.

Zdravotné problémy pomôžem usmerniť liečivou energiou a anjelskou silou. Viem čistiť od porobenia bielou mágiou, robím očistu tela, ale aj vašich príbytkov.


Ohlasy klientov - skúsenosti

Ak chcete zhodnotiť svoje skúsenosti s poradcom, musíte sa najskôr prihlásiť.

  1. tr-tom

    Pani reja velmi ste mi dobre poradila. Moj vztah sa skoncil, a vy ste mi to predpovedala. Stalo sa tak ako ste povedala . Opustil ma .

  2. dasa52

    Mne čo napísala Reja sedi na 100%. Ďakujem. Dasa

Naši zákazníci nedávno hovorili aj s týmito vešticami a veštcami

Veštica Majka

Majka

Som dostupná, zavolajte mi

Jasnovidka Renáta

Renáta

Som dostupná, zavolajte mi

Ako kontaktovať vešticu?

    Ak sa nachádzate mimo územia Slovenskej a Českej republiky, môžete sa svešticouspojiť prostredníctvom služby Kredit na veštenie.

Chcete sa dovolať z Čiech?

Zaujímavosti o veštení

Pri predpovedaní budúcnosti sú okrem astrológie a numerológie často používané aj veštenie z kariet, veštenie z ruky, prípadne aj veštenie z kávy.