Veštica Reja

Veštica Reja
kód 156
Neváhajte sa na mňa obrátiť, pokiaľ máte problém, veľmi rada vám pomôžem. Mám dar jasnozrivosti a predtuchy, ktoré sa plnia.
Zameranie: Láska, vzťahy, zdravie
Špeciálne oblasti: Očista od porobenia a čiernej mágie, indiánske a sviečkové rituály
Veštecké techniky: Veštenie z Tarotu, anjelských a cigánskych kariet, krištálová guľa
Prax: 24 rokov
Hodnotenie: (19 hodnotení)

O mne

Cesta životom môže byť tažká alebo lahučká ako pierko. Stačí začať brať život tak, aby to zlé, ktoré sa nám práve možno deje, bolo pre nás ponaučením do budúcna.

Od útleho detstva mám dar jasnozrivosti a taktiež predtuchy, ktoré sa plnia. Som šamanka, robím staré indiánske rituály, ktoré vám prinavrátia lásku, financie a zdravie. Taktiež sa venujem sviečkovým rituálom, ktoré vás očistia od porobenia a čiernej mágie. Vidím do minulosti, budúcnosti a viem sa napojiť na duchovné bytosti, ktoré vám pomôžu vo vašom súkromnom živote.

Ak potrebujete pomôcť v láske - prinavrátiť partnera alebo partnerku, bielou mágiou sa spoločne určite dopracujeme k šťastnému koncu.

Moje karty vám ukážu budúcnosť. Veštím z kariet rôzneho druhu - tarotových, anjelských, cigánskych. Taktiež používam krištáľovú guľu, ktorá ukazuje vašu budúcnosť, minulosť, ale aj prítomnosť. Robím aj s farbami, ktoré vám tiež môžu pomôcť brániť sa alebo uzdraviť sa. Robím staré indiánske rituály, pri ktorých používam starodávne zaklínadla a bylinkové rituály.

Zdravotné problémy pomôžem usmerniť liečivou energiou a anjelskou silou. Viem čistiť od porobenia bielou mágiou, robím očistu tela, ale aj vašich príbytkov.

Venujem sa aj tejto téme:

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Reja
  Vaše hodnotenie:
 2. Ewa35

  Len odporúčam... Táto pani presne povie, co ma človek počuť.. Narovinu, úprimne... Zbytočne nekeca, hovorí len k veci a pravdu... Vie nasmerovať, vie upokojiť...Dakujem p. Reja...

 3. Anna

  Reja je jednicka

 4. Mária

  Jasný a vecný výklad. Veľmi pekne ďakujem! Mária

 5. Veronika

  Veľmi múdra žena. Žiadne prázdne frázy.

 6. Jeuska

  Reja nesklame nikdy a hovori priamo k veci, nemota, je to velmi sikovna vestica.

 7. Jaja

  Skvělá kartarka, bezva komunikace. Něco co řekla, se začíná plnit. Určitě ji opět ráda zavolám.

 8. Erika

  Ďakujem, milá pani, výklad presne sedel.

 9. Aja

  Vynikajúca veštica. Po roku spolupráce, ocistovania sa môj život ukľudniť, splnili sa predpovede, očistili sa negatívne energie.

 10. Barbara

  Najlepšia

 11. Greeneyes

  Rychlo, jasne, mudro.

 12. Róbert

  Veľmi múdra pani. Dobre ste mi poradila a stalo sa ako ste povedala do dvoch mesiacov budeme spolu s priateľkou. Do mesiaca sa to naplnilo. Ďakujem

 13. Majka

  Ďakujem veľmi ste mi pomohla

 14. jeruska

  vola som s pani rejou velmi mudra zena kartam rozumie urcite

 15. rejka111

  Milá Reja, asi pred rokom si mi odpovedala na moju otázku ohľadom vzťahu, neverila som, ale teraz je to pravda. Chcem sa s Vami skontaktovať, ale stále ste nedostupná. Chcem Vás poprosiť ešte o jednu odpoveď. Ďakujme, Andrea.

 16. Peťka_95

  Ja by som pani Reji chcela veľmi podakovať pomohla mi.

 17. kata32

  Ďakujem. Katarína

 18. Peťka_95

  Ja ďakujem veľmi pekne. Naozaj super

 19. tr-tom

  Pani reja velmi ste mi dobre poradila. Moj vztah sa skoncil, a vy ste mi to predpovedala. Stalo sa tak ako ste povedala . Opustil ma .

 20. dasa52

  Mne čo napísala Reja sedi na 100%. Ďakujem. Dasa