Veštica Severin

Veštica Severin
kód 170
Život musí ísť ďalej... čokoľvek. The Life goes anyway. Das Leben muss trotzdem weiter gehen.

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Láska a vzťahy, poradenstvo v ťažkých životných situáciách, podpora pri problémoch fyzického ci psychického charakteru
Špeciálne oblasti: Analýza snov
Veštecké techniky: Informácie z centrálneho systému, veštecké a vizionárske sny, psychologická analýza, intuícia a šiesty zmysel
Jazyk výkladu: slovenský, nemecký, anglický
Prax: 16 rokov
Hodnotenie: (5 hodnotení)

O mne

Všetko v živote prichádza v správnom čase a mieste a zapadá do seba ako “puzzle”. Či už pozitívne alebo negatívne.

Niekedy sa nedokážeme pozrieť na problém “zhora” s nadhľadom tretej osoby, ale sme priamo v centre, ohnisku problému. Aj obyčajné vyrozprávanie (tzv. katarzia) môže pomôcť. Avšak, občas je nutné sa poradiť nezávisle s človekom, ktorý vás “nakopne” - hľadať riešenia, ktoré sú väčšinou už vo vás, len ich nevieme pomenovať.

Život je o konštruktívnej komunikácii. Pomáha analýza a napojenie na informačný systém, kde nájdeme to, čo práve potrebujete.

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Severin
  Vaše hodnotenie:
 2. František

  Priama bez naťahovania času a bola si istá v tom čo hovorí, túto osobu doporučujem a ďakujem jej :)

 3. Silvie

  Spokojenost. Přímé odpovědi. Jasné a srozumitelné.

 4. Renata

  Severin je mimoriadne presná veštica. Môžem na 150 % odporučiť. Zbytocne nenatahuje čas co si velmi vazim. Je milá a ústretová. Vie dokonale poradiť nasmerovať.

 5. Evka

  Vybrala som si ju na zaklade jej vešteckych schopnosti, ktore vyuziva intuitivne zmyselne a precizne. Je medium, ktore sa vie prepojit ..spojit.. s ludmi a na zaklade toho vie presne vystihnut situaciu momentalnu a aj situacie ktore nastanu.. Ďakujem Severin, urcite Vam este zavolam a budem len odporučat vaša zvedava evka:-)

 6. Katarina

  Nemala potrebu zbytočne veľa rozprávať... to čo ma zaujmalo odpovedala, nenatahovala zbytočne telefonát, takze za mna super už len počkať či sa všetko vyplní :)