Veštica Shanaja

Veštica Shanaja
kód 158
Veľmi rada a s láskou poradím každému, kto sa na mňa obráti. Spolu nájdeme riešenie, ktoré vám pomôže a otvorí nové možnosti v živote.
Zameranie: Rodina, láska, vzťahy, zdravie, financie, práca
Špeciálne oblasti: Karma, duchovná numerológia, rituály, posielanie energie
Veštecké techniky: Tarot, cigánske karty
Prax: 31 rokov
Hodnotenie: (2 hodnotenia)

O mne

Dar veštenia som zdedila po mojej babke a tete, ktoré mali veľké veštecké schopnosti. Vďaka tomu dokážem vidieť do vašej budúcnosti, ale aj minulosti.

Mojou úlohou je posolstvo a byť pripravená pomôcť vám vždy, keď to budete potrebovať.

Veštím budúcnosť pomocou tarotových a cigánskych kariet, mám jasnovidecké schopnosti a vďaka terapii a vlastným rituálom viem pomôcť aj pri psychických tažkostiach. Som majsterka čísel, zaoberám sa karmou, numerológiou, astrológiou, indigovými deťmi a kryštálmi. Veľmi často pracujem aj s indickými kameňmi.

Veľmi rada pomáham ľuďom, ktorí odo mňa očakávajú pomoc. Svojimi radami sa snažím zlepšiť ich doterajší život.

Prajem všetkým spokojnosť a vždy priaznivé veštby aj v ťažkých životných situáciách.

Venujem sa aj tejto téme:

Hodnotenia zákazníkov

  1. Veštica Shanaja
    Vaše hodnotenie:
  2. Mata

    Tato pani je jedna uzasna vestica, ktora mi doteraz povedala len a len pravdu, vrelo ju odporucam kazdemu.. Je to vestica, ktora si stoji za svojim a doteraz sa mi vsetko splnilo ako mi predpovedala. Ste super pani Shanaja a stale sa Vam ozvem :-)

  3. vanja

    Velmi prijemna pani, pevne verim, ze bude tak, ako mi predpovedala. Bola som milo prekvapena, ako vedela, co mi je a co sa mi v zivote prave deje. Jedna z mojich naj vestic. Dakujem pekne!