Veštica Stázia

Veštica Stázia
kód 175
Nikdy nevieme, akí silní sme, až kým byť silným nie je jedinou možnosťou, ktorú máme. A ja vám to pomôžem odhaliť.
Zameranie: Vzťahy, láska, problémy v práci, závislosti, zdravie, financie
Špeciálne oblasti: Čistenie aury, očista rituálom, odstraňovanie blokov, očista priestorov, partnerské veštby
Veštecké techniky: Veštenie z Tarotu - karty Lenormand a cigánske karty, psychoterapia, kyvadlo
Jazyk výkladu: slovenský, anglický, maďarský
Prax: 27 rokov
Hodnotenie: (28 hodnotení)

O mne

V detstve som mávala sny, ktorým som nerozumela, ale vždy som ich vyrozprávala starej mame. Tie sny sa napĺňali a keď sa niečo stalo v mojom okolí, babka sa ma vždy opýtala, či sa mi o tom náhodou nesnívalo. Ona už vedela, že raz budem vidieť oveľa viac než iní.

Keď som mala 13 rokov, prichádzali k nám na návštevu známi s rôznymi výhovorkami. Ozajstným dôvodom ich návštev som bola ja. Chceli sa ma pýtať na svoju budúcnosť, ale ja som odmietla a neraz som sa skryla v izbe. Raz, keď k nám prišla mamina kamarátka so slzami v očiach, tak som sama pristúpila k nej a upokojila ju, aby sa nebála, lebo jej manžel bude po operácii zdravý a neskôr budú mať aj bábätko. Nikdy nezabudnem na to, ako sa tá dospelá žena v tom momente upokojila po rozhovore s 13 ročným dievčaťom. Odvtedy som bola otvorenejšia k ľuďom a dnes pomáham ako viem.

Zo skúsenosti viem, že čím skôr odstránime zábrany, tým ľahšie sa kráča v budúcnosti. Pretože aj ten najsilnejší človek potrebuje niekedy vedieť veci dopredu, aby boli jeho kroky istejšie.

Existuje jedna forma tela, ktorá je pomenovaná, ale nikto ju ešte nevidel. Lekári ju liečia všelijakým spôsobom, ale ja ju vidím aj cítim a pomáham jej, aby bola kľudná a preplnená pozitívnou energiou. Dokáže sa tak povzniesť nad všetko s ľahkosťou a bez problémov, lebo zdravie, láska a prosperita sa dajú privolať, ale aj odohnať, ak je vo vašej duši nepokoj.

Pri veštení najradšej využívam tarot a kyvadlo za pomoci anjelov. Napájam sa na ľudí a čistím ich od čiernej mágie, taktiež čistím auru a priestory od negatívnej energie.

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Stázia
  Vaše hodnotenie:
 2. Lucy

  Dakujem za rozhovor, vela veci p. Stázka potvrdila, dakujem za radu, za nasmerovanie. Pani má velky dar, vie vycitit aki su ludia, ich vlastnosti, charakter. Vrelo vsetkym odporucam.

 3. Vanya

  Je naozaj veľmi mila, vie poradiť, vždy sa trafí. Ďakujem

 4. Veronika

  Ťažko opísať slovami, ako ma vie upokojiť. Absolútne pochopenie mňa, situácií, ľudí. Ako rozhovor s niekým, kto vás veľmi dobre pozná a chce vám to najlepšie. Keby som nespoznala ju, tak by som sa veľakrát trápila úplne zbytočne. Ďakujem

 5. Member54887

  Volám pani Stázke od začiatku juna. Jej predpovede sa až neuveriteľne plnia. Dodáva odvahu, pomáha, presne opisuje ľudí aj situácie. Úžasná vedma.

 6. ...

  Ďakujem, že ste tu a pomáhate ľuďom. Veľká vďaka.

 7. Ela

  Pani Stázia je anjel. Presne vie čítať to, čo v kartách vidí. Zo začiatku sa mi jej predpoveď o niečom zdala nereálna, ale časom sa ukázalo, že je naozaj pravdivá. Rada sa k nej vraciam a naďalej budem, keď sa dostanem na rázcestie. Je to úžasná žena s čistým srdcom a nádherným hlasom. Za všetko veľmi pekne zo srdca ďakujem pani Stázia. A želám Vám všetko len to najlepšie v živote a hlavne kopu zdravíčka Vám aj celej Vašej rodinke.

 8. Kaja

  Uzasna vestica, velmi dobre poradi, mila a co povie sa plni

 9. Vikto

  Milá zlata veštica, verím ze sa jej vestby splnia

 10. Hela

  Pani Stázia má veľmi príjemný a ukľudnijuci hlas... Rozhovor s ňou je krásny zážitok. Jej karty sú úplne čarovné a odpovedia Vám na čokolvek. Jej predpovede sú pravdivé. Veľa za z nich už splnilo a na pár dôležitých veci ešte čakám... Ale viem, že vyjdú tak ako mi boli predpovedané. A ja potom budem najšťastnejší človek na svete.

 11. Member57088

  Odporúčam túto úžasnú bytosť, slovami ťažko opísať, aké to bolo a čo pre mňa urobila, nikdy som sa tak neotvorila nikomu ako jej s tymi najosobnejšimi záležitosťami. Videla úplne všetko bez najmenšieho zaváhania, všetko sedelo, všetko. Ona vidí naozaj a informácie, ktoré vám dá, sú veľkou pomocou na životnej ceste. S takou láskou ku mne a mojim starostiam pristupovala, akú som ešte od veštice nezažila. Až na konci rozhovoru mi došlo, že vlastne sa nepoznáme, ale akoby som hovorila s najlepšou kamoškou, ktorej som nemusela nič hovoriť, vysvetľovať, naopak ona videla veci, ktoré som vedela len ja.

 12. Klaudia

  Ďakujem za úžasný zážitok z rozhovoru..vedma s čistou a láskyplnou energiou :)

 13. Veronika

  Úžasná, nežná žena. Z počiatku sa mi jej predpovede zdali odvážne, pretože som neverila, že sa moja situácia môže otočiť. Ale po istom čase sa udalosti dali do pohybu presne tak, ako ona povedala. Opis ľudí neskutočne presný. Teším sa, že sa s ňou môžem porozprávať vždy, keď to potrebujem. Ďakujem veľmi pekne.

 14. LR

  Veľmi talentovaná pani, ktorá vidí veci a udalosti, ktoré sa udejú. Autenticky popísané osoby, okolnosti. Povie všetko ako sa v skutočnosti veci majú. Všetkým vrelo odporúčam. Ďakujem!

 15. Bublinka

  Chcem sa podakovat za Vas vyklad, pretoze som to nestihla pocas nasho hovoru. Velmi si vazim Vasu uprimnu pomoc, trpezlivost a profesionalnost. Ak sa neviete rozhodnut komu zavolat tak Pani Stazia je 100 % najlepsi vyber. Mozete sa spolahnut na to co Vam poradi, je to bezpochyb spravne a uprimne. Velmi velmi prijemna, mila a profesionalna.

 16. Nika

  Stázie je ta nejúžasnější kartářka, kterou jsem poznala. Vše, co poví, se stane. Situace rozebere dopodrobna a tak, jak to ve skutečnosti je. Je až neuvěřitelné, co ona vidí a že se vše plní přesně podle jejích slov. Je to skvělá žena, která Vám dodá sílu jít dál a poradí jak se v dané situaci zachovat. Opravdu vše do puntíku sedí a plní se to! Všem, kteří potřebují pomoc, vřele doporučuji!

 17. andy

  Člověk na svém místě, snad se mi vše vyplni. děkuji

 18. Member54887

  Pani Stazka je úžasná. Presne popise situáciu, osoby, vývoj situácie. Volám jej pravidelne a už sa niektoré jej predpovede aj splnili.

 19. Member57044

  Moc milá pani, vše sedělo, děkuji.

 20. Eva

  Úžasná pani s neskutočne ukludnujucim hlasom... Presne opísala situáciu a co povedala sa ozaj začína plniť...

 21. k88

  Z jej hlasu ide neskutocny pokoj a klud. verim jej

 22. Member54887

  Už sa plnia predpovede, o starej a novej práci, predaji domu. Super. Pani Stazka je vynikajúca. Obrovská vdaka.

 23. Zuzana

  Veľmi milá pani. Ďakujem za výklad :)

 24. Vera

  Dva klobúky dole pred ňou, tak jednoducho a krásne mi vysvetlila moju situáciu, že som sa čudovala, že som to predtým nevidela. Úžasná

 25. Kaja

  Velmi mila a veci naozaj vedela bez toho, aby som povedala. Odporucam

 26. Akna

  Vynikajúca veštica. Volám jej pravidelne.

 27. LUcy

  Dakujem za predpoved a povzbudive slova. Popis spominanej osoby sedel akoby ste ho poznala osobne, neuveritelne. Mozem len odporucat.

 28. Miroslava

  Pani Stazia ďakujem za všetko. Z celej moneo jediná, ktorá vie, o čom hovorí a hovorila pravdu, čítala zo mna ako z knihy. ďakujem

 29. Member56626

  Ďakujem pani Stázia. Ste úžasná, empatická a milá osôbka. Verím, že všetko, čo ste mi povedala, sa splní.