Veštica Stázia

Veštica Stázia
kód 175
Nikdy nevieme, akí silní sme, až kým byť silným nie je jedinou možnosťou, ktorú máme. A ja vám to pomôžem odhaliť.

Informácie o dostupnosti:

 • Aktuálna informácia:

  Dnes budem určite online od 16:00 (možno aj skôr).

  Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Vzťahy, láska, problémy v práci, závislosti, zdravie, financie
Špeciálne oblasti: Čistenie aury, očista rituálom, odstraňovanie blokov, očista priestorov, partnerské veštby
Veštecké techniky: Veštenie z Tarotu - karty Lenormand a cigánske karty, psychoterapia, kyvadlo
Jazyk výkladu: slovenský, anglický, maďarský
Prax: 29 rokov
Hodnotenie: (60 hodnotení)

O mne

V detstve som mávala sny, ktorým som nerozumela, ale vždy som ich vyrozprávala starej mame. Tie sny sa napĺňali a keď sa niečo stalo v mojom okolí, babka sa ma vždy opýtala, či sa mi o tom náhodou nesnívalo. Ona už vedela, že raz budem vidieť oveľa viac než iní.

Keď som mala 13 rokov, prichádzali k nám na návštevu známi s rôznymi výhovorkami. Ozajstným dôvodom ich návštev som bola ja. Chceli sa ma pýtať na svoju budúcnosť, ale ja som odmietla a neraz som sa skryla v izbe. Raz, keď k nám prišla mamina kamarátka so slzami v očiach, tak som sama pristúpila k nej a upokojila ju, aby sa nebála, lebo jej manžel bude po operácii zdravý a neskôr budú mať aj bábätko. Nikdy nezabudnem na to, ako sa tá dospelá žena v tom momente upokojila po rozhovore s 13 ročným dievčaťom. Odvtedy som bola otvorenejšia k ľuďom a dnes pomáham ako viem.

Zo skúsenosti viem, že čím skôr odstránime zábrany, tým ľahšie sa kráča v budúcnosti. Pretože aj ten najsilnejší človek potrebuje niekedy vedieť veci dopredu, aby boli jeho kroky istejšie.

Existuje jedna forma tela, ktorá je pomenovaná, ale nikto ju ešte nevidel. Lekári ju liečia všelijakým spôsobom, ale ja ju vidím aj cítim a pomáham jej, aby bola kľudná a preplnená pozitívnou energiou. Dokáže sa tak povzniesť nad všetko s ľahkosťou a bez problémov, lebo zdravie, láska a prosperita sa dajú privolať, ale aj odohnať, ak je vo vašej duši nepokoj.

Pri veštení najradšej využívam tarot a kyvadlo za pomoci anjelov. Napájam sa na ľudí a čistím ich od čiernej mágie, taktiež čistím auru a priestory od negatívnej energie.

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Stázia
  Vaše hodnotenie:
 2. Elena

  Pani Stazia, vcera neskoro vecer som si vas dovolila oslovit, velmi ste mi pomohla a nakopla ma, dodala odvahu a povzbudila srdecna vdaka za vsetko co ste pre mna urobila ste stvorena na tuto pracu a pomoc tym, ktori to potrebuju ste fakt uzasna

 3. I

  Pani Stázia sa nikdy nemýli, vždy jej všetko vyjde do bodky. Len škoda, že je stále obsadená a je sa ťažko dovolať. Je to úžasná osoba s veľkým darom, aký nemá hocikto. Ďakujem veľmi pekne za to, že ste tu pre nás všetkých.

 4. Member54887

  Stazka je najúžasnejšia veštica, aku som kedy poznala. Jej predpovede vychádzajú aj do najmenších detailov. Klobúk dole. Obrovské ďakujem.

 5. TI

  Pani Stazia je najlepšia Vestica, s akou som sa kedy stretla. Je to úžasný človek. Sú tu aj iné veštice, ktoré sú odborníčky v určitých oblastiach, ale pani Stazia vie odpovedať na všetko a bez zaváhania. Je to pozemský anjel, ktorý je tu pre nás všetkých, aby nám pomohol v ťažkých momentoch nášho života. Po rozhovore s ňou sa citim ako znovuzrodená a nabitá energiou. Mám motiváciu a silu začať vždy odznova. Dakujem pani Stazii a nech nám ešte dlho pomáha.

 6. Ada

  Pani Stazia je veľmi zlatá, ochotná s neskutočne príjemným hlasom a do detailu popíše veci ako naozaj sú a nehovorí subjektívne pocity bez toho, aby sa pozrela do kariet ako väčšina veštkýň. Dúfam, že jej veštba sa mi splní v krátkom čase. Moc ďakujem za obetavý prístup, ste balzam na dušu. Veľmi ste mi pomohla, keď som bola na dne.

 7. Eva

  Hotový anjel. Trpezliva, pokojna, stojí si za tým co povie, nemení výklad podľa nálady volajúceho. Ona ozaj vie, ma ten dar, a veci idú tak ako povie. Dakujem pani Stazia.

 8. Lenka

  Děkuji mnohokrát paní Stázce, tolikrát mi už dobře poradila a uklidnila mě, že se to nedá ani spočítat. Děkuji vám velice moc, za to, co déláte. Jste tu velmi potřebná. S úctou a láskou Děkuji. Jste jako Anděl.

 9. Dusan

  Pani Stazia je velmi prijemna a mila a ma velke srdce. Verim ze vsetko co povedala sa aj do bodky splni. Dakujem Vam

 10. katka

  vdacim jej za vela. zatial sa vsetko naplnilo ako mi povedala. je jednoducho skvela.

 11. Nikuli

  Pani Stáziu mám veľmi rada, pred ňou sa nehanbím byť taká aká naozaj som. Trpezlivo má vypočuje a stokrát zopakuje to, čo ja prehliadam, keď som smutná. Považujem za dar, že som ju spoznala.

 12. Vďaka

  Úžasná, milá, trpezlivá, chapava a podrobná vo výklade. Pozemský anjel, ktorý je tu pre všetkých, ktorý potrebujú pomoc. Po rozhovore s ňou už nie je problém problémom. Teším sa na budúcnosť a na další rozhovor s ňou ktorý, vytvára doslova závislosť, ide z nej neskutočná láska a dobro.

 13. Veve9

  Výborná, čo mi povedala, veľa vecí sa už stali. Má skutočný dar vidieť veci. Povie úprimne ako sa udalosti majú, nezavádza. A neskutočne vie dobre opísať ľudí, ich konanie. Jedine doporučujem...

 14. Zufalka

  Táto pani má nielen upokojujúci anjelský hlas, ale za tým, čo povie, si stojí. Veci idú ako povie. Ďakujem p.Stazia, za každé vaše slovo, za trpezlivosť, povzbudenie a nasmerovanie.

 15. N+V

  Pani Stázinka je úžasná zena, vždy pomôže, keď je to v jej silách. Keby nebolo jej, v živote by som neobjavila hodnotu ženy, pretože som svoje vzťahy zakaždým viedla tým istým smerom a zakaždým dopadli rovnako. Nikdy som neverila tomu, že aj muž sa vie snažiť. Ale áno vie, aj taky, ktorému to veľmi dlho všetko trvá, ak vás má rád, urobí to, čo chcete, aby Vás nestratil. Ďakujem za možnosť vás spoznať. Ešte aj chlapov máme narodených v ten istý deň. Staziu odporúčam. Vie opisat aj situacie a ludi, ked si niesom ista, ako veci v skutocnosti su. Veľa spokojných klientov želám!

 16. Veve

  Výborná skúsenosť. Čo mi predpovedala, už sa veľa z toho udialo a splnilo. Verím, že sa naplnia ďalšie udalosti. Pani vie veľmi dobre nacítiť situáciu, ľudí, ich charakter, ako sa bude všetko vyvíjať. Za mňa spokojnosť, vrelo doporučujem. Pani Stazka má skutočný dar. Ďakujem.

 17. Member56935

  Pani Stazia vie upokojit, nahliadnut do problemu, doda nadej. Casovo udalosti odhadne celkom presne, i ked sam zivot niekedy ponukne veci, ktore sa vidiet asi uplne presne nedaju. Ide z nej velky pokoj, uprimna snaha pomoct cloveku v jeho problemoch. Vdaka!

 18. Pouzivatel

  Pani Stazii verim, co mi predpovedala, aj napriek tomu, ze spociatku sa mi to zdalo nerealne. Jej vyklad je ukludnujuci a k veci, bez zbytocnych omacok ako poniektori na Moneu. Som presvedceny, ze hovori to, co naozaj vidi a nie to, co chcete pocut. Budem trpezlivo cakat a verit, ze to, co bolo predpovedane, sa naplni.

 19. ZK

  Stazka je nádherná ľudská bytosť... Spoznať ju je skutočným darom a ja som za to nesmierne vďačná, že mi bolo dopriate. Jej slová sú ako dotyk anjela... nesmierne pokojné, plné pochopenia, trpezlivosti a čistej úprimnej pravdy. Jej srdce je veľké a láskavé s neskutočnou snahou pomôcť rozsvietiť svetlo aj v tej najväčšej tme... Nikdy predtým som nestretla človeka s takým neuveriteľným darom videnia ako má Stazka, ona skutočne vidí, čo iní nevidia... Ďakujem za všetko Stazi

 20. Klaudia

  Pani Stázia je najúžastnejšia veštica, u akej som si dala vyveštiť :) je veľmi vnímavá, pokojná, milá a vtipná, plná dobra. Dokáže za pár sekúnd nacítiť situáciu a pomôcť nájsť riešenie . Vidí budúcnosť a prítomnosť spôsobom, akoby vedľa mna stála a bola v tých situáciach so mnou. Má nadherný dar, ktorý vie používať. Vždy som veľmi šťastná za čas stráveny s ňou.

 21. Veronika

  Jsem se Stázií už pomalu 2 roky pravidelně v kontaktu a mohu skutečně z vlastní zkušenosti s ní potvrdit, že ona je doopravdy ta NEJ ze všech tady na Moneu. Je to skutečný Anděl!!! Stazie má neuvěřitelnou trpělivost a dar lidem pomáhat v nelehkých životních situacích. Vše, co řekne, se plní a za svými slovy si 100% stojí. A věřte, že za tu dobu, co Stazii znám, se mi nikdy nestalo, že by řekla něco, co by se do týdne nevyplnilo. Ona doopravdy vidí do budoucnosti a dokáže nasměrovat tak, aby to bylo pro všechny nejlepší a dopadlo to všechno tak, jak si člověk přeje. Neskutečně moc si jí vážím a děkuji, že mi vstoupila do života. Ještě jednou DĚKUJI Stazie

 22. Evvvka

  Ukludnujuci, príjemný hlas, stojí si za tým, čo povie... urcite odporucam

 23. Kaja

  Neskutočne príjemny a ukludnujúci hlas má pani Stázia, jedna z najlepších akú poznám, žiadne otrepané frázy ani arogancia a neludskost, žiadna nervozita lebo už som sa aj s tym stretla pri inych vešticiach. Stázia je anjel, volám pravidelne a aj budem. Dakujem :)

 24. kat

  Mne od nej vsetko vyslo … co povedala sa stalo.

 25. k88

  Je naj!

 26. vanya

  Pani Stazia je naozaj jedna z top na moneo

 27. Member54887

  Naozaj veľmi príjemná a talentovaná veštica s úžasným darom videnia, nevtieravá, chápajúca. Vidí čo iné nevidia, vie čo iné nevedia.

 28. E7775a

  Strasne prijemna a talentovana vestica Stazka. Velmi tazko sa da popisat a najst slova aky zazrak je Pani Stazka. Vsetkym velmi odporucam je najlepsia zo vsetkych. Dakujem za vsetko. Urcite zavolam znova.

 29. love 5

  Najlepsia zo vsetkych! Neuveritelne pokojna, mila a trpezliva pani Stazka. Velmi odporucam. Velmi su ju vazim a mam ju rada - anjel

 30. Cory

  Výborná pani, predpoveď na budúcnosť presne popísaná v súvislostiach, opakovane potvrdené, žiadne frázy. Veľmi odporúčam.

 31. Veronika

  Už som písala komentár, ale píšem znova po pár mesiacoch. Pani Stazia je dar, dokáže mi krásne upratať myšlienky, vidieť veci z iného pohľadu, porozumieť veciam, ktoré sú predo mnou skryté. Úprimne ďakujem. Mám ju veľmi rada za to, ako ku mne pristupuje

 32. Efča

  Odporúčam túto pani... trpezlivo vypočuje, povie co a ako ďalej a stoji si za tým co povie, má nesmierne upokojujúci hlas... Dakujem p. Stazia

 33. Nikulii

  Pani je úplne presná, veľmi ľudská, anjelská.

 34. Lucy

  Dakujem za rozhovor, vela veci p. Stázka potvrdila, dakujem za radu, za nasmerovanie. Pani má velky dar, vie vycitit aki su ludia, ich vlastnosti, charakter. Vrelo vsetkym odporucam.

 35. Vanya

  Je naozaj veľmi mila, vie poradiť, vždy sa trafí. Ďakujem

 36. Veronika

  Ťažko opísať slovami, ako ma vie upokojiť. Absolútne pochopenie mňa, situácií, ľudí. Ako rozhovor s niekým, kto vás veľmi dobre pozná a chce vám to najlepšie. Keby som nespoznala ju, tak by som sa veľakrát trápila úplne zbytočne. Ďakujem

 37. Member54887

  Volám pani Stázke od začiatku juna. Jej predpovede sa až neuveriteľne plnia. Dodáva odvahu, pomáha, presne opisuje ľudí aj situácie. Úžasná vedma.

 38. ...

  Ďakujem, že ste tu a pomáhate ľuďom. Veľká vďaka.

 39. Ela

  Pani Stázia je anjel. Presne vie čítať to, čo v kartách vidí. Zo začiatku sa mi jej predpoveď o niečom zdala nereálna, ale časom sa ukázalo, že je naozaj pravdivá. Rada sa k nej vraciam a naďalej budem, keď sa dostanem na rázcestie. Je to úžasná žena s čistým srdcom a nádherným hlasom. Za všetko veľmi pekne zo srdca ďakujem pani Stázia. A želám Vám všetko len to najlepšie v živote a hlavne kopu zdravíčka Vám aj celej Vašej rodinke.

 40. Kaja

  Uzasna vestica, velmi dobre poradi, mila a co povie sa plni

 41. Vikto

  Milá zlata veštica, verím ze sa jej vestby splnia

 42. Hela

  Pani Stázia má veľmi príjemný a ukľudnijuci hlas... Rozhovor s ňou je krásny zážitok. Jej karty sú úplne čarovné a odpovedia Vám na čokolvek. Jej predpovede sú pravdivé. Veľa za z nich už splnilo a na pár dôležitých veci ešte čakám... Ale viem, že vyjdú tak ako mi boli predpovedané. A ja potom budem najšťastnejší človek na svete.

 43. Member57088

  Odporúčam túto úžasnú bytosť, slovami ťažko opísať, aké to bolo a čo pre mňa urobila, nikdy som sa tak neotvorila nikomu ako jej s tymi najosobnejšimi záležitosťami. Videla úplne všetko bez najmenšieho zaváhania, všetko sedelo, všetko. Ona vidí naozaj a informácie, ktoré vám dá, sú veľkou pomocou na životnej ceste. S takou láskou ku mne a mojim starostiam pristupovala, akú som ešte od veštice nezažila. Až na konci rozhovoru mi došlo, že vlastne sa nepoznáme, ale akoby som hovorila s najlepšou kamoškou, ktorej som nemusela nič hovoriť, vysvetľovať, naopak ona videla veci, ktoré som vedela len ja.

 44. Klaudia

  Ďakujem za úžasný zážitok z rozhovoru..vedma s čistou a láskyplnou energiou :)

 45. Veronika

  Úžasná, nežná žena. Z počiatku sa mi jej predpovede zdali odvážne, pretože som neverila, že sa moja situácia môže otočiť. Ale po istom čase sa udalosti dali do pohybu presne tak, ako ona povedala. Opis ľudí neskutočne presný. Teším sa, že sa s ňou môžem porozprávať vždy, keď to potrebujem. Ďakujem veľmi pekne.

 46. LR

  Veľmi talentovaná pani, ktorá vidí veci a udalosti, ktoré sa udejú. Autenticky popísané osoby, okolnosti. Povie všetko ako sa v skutočnosti veci majú. Všetkým vrelo odporúčam. Ďakujem!

 47. Bublinka

  Chcem sa podakovat za Vas vyklad, pretoze som to nestihla pocas nasho hovoru. Velmi si vazim Vasu uprimnu pomoc, trpezlivost a profesionalnost. Ak sa neviete rozhodnut komu zavolat tak Pani Stazia je 100 % najlepsi vyber. Mozete sa spolahnut na to co Vam poradi, je to bezpochyb spravne a uprimne. Velmi velmi prijemna, mila a profesionalna.

 48. Nika

  Stázie je ta nejúžasnější kartářka, kterou jsem poznala. Vše, co poví, se stane. Situace rozebere dopodrobna a tak, jak to ve skutečnosti je. Je až neuvěřitelné, co ona vidí a že se vše plní přesně podle jejích slov. Je to skvělá žena, která Vám dodá sílu jít dál a poradí jak se v dané situaci zachovat. Opravdu vše do puntíku sedí a plní se to! Všem, kteří potřebují pomoc, vřele doporučuji!

 49. andy

  Člověk na svém místě, snad se mi vše vyplni. děkuji

 50. Member54887

  Pani Stazka je úžasná. Presne popise situáciu, osoby, vývoj situácie. Volám jej pravidelne a už sa niektoré jej predpovede aj splnili.

 51. Member57044

  Moc milá pani, vše sedělo, děkuji.

 52. Eva

  Úžasná pani s neskutočne ukludnujucim hlasom... Presne opísala situáciu a co povedala sa ozaj začína plniť...

 53. k88

  Z jej hlasu ide neskutocny pokoj a klud. verim jej

 54. Member54887

  Už sa plnia predpovede, o starej a novej práci, predaji domu. Super. Pani Stazka je vynikajúca. Obrovská vdaka.

 55. Zuzana

  Veľmi milá pani. Ďakujem za výklad :)

 56. Vera

  Dva klobúky dole pred ňou, tak jednoducho a krásne mi vysvetlila moju situáciu, že som sa čudovala, že som to predtým nevidela. Úžasná

 57. Kaja

  Velmi mila a veci naozaj vedela bez toho, aby som povedala. Odporucam

 58. Akna

  Vynikajúca veštica. Volám jej pravidelne.

 59. LUcy

  Dakujem za predpoved a povzbudive slova. Popis spominanej osoby sedel akoby ste ho poznala osobne, neuveritelne. Mozem len odporucat.

 60. Miroslava

  Pani Stazia ďakujem za všetko. Z celej moneo jediná, ktorá vie, o čom hovorí a hovorila pravdu, čítala zo mna ako z knihy. ďakujem

 61. Member56626

  Ďakujem pani Stázia. Ste úžasná, empatická a milá osôbka. Verím, že všetko, čo ste mi povedala, sa splní.