Veštica Stázia

Veštica Stázia
kód 175
Nikdy nevieme, akí silní sme, až kým byť silným nie je jedinou možnosťou, ktorú máme. A ja vám to pomôžem odhaliť.
Zameranie: Vzťahy, láska, problémy v práci, závislosti, zdravie, financie
Špeciálne oblasti: Čistenie aury, očista rituálom, odstraňovanie blokov, očista priestorov, partnerské veštby
Veštecké techniky: Veštenie z Tarotu - karty Lenormand a cigánske karty, psychoterapia, kyvadlo
Jazyk výkladu: slovenský, anglický, maďarský
Prax: 27 rokov
Hodnotenie: (2 hodnotenia)

O mne

V detstve som mávala sny, ktorým som nerozumela, ale vždy som ich vyrozprávala starej mame. Tie sny sa napĺňali a keď sa niečo stalo v mojom okolí, babka sa ma vždy opýtala, či sa mi o tom náhodou nesnívalo. Ona už vedela, že raz budem vidieť oveľa viac než iní.

Keď som mala 13 rokov, prichádzali k nám na návštevu známi s rôznymi výhovorkami. Ozajstným dôvodom ich návštev som bola ja. Chceli sa ma pýtať na svoju budúcnosť, ale ja som odmietla a neraz som sa skryla v izbe. Raz, keď k nám prišla mamina kamarátka so slzami v očiach, tak som sama pristúpila k nej a upokojila ju, aby sa nebála, lebo jej manžel bude po operácii zdravý a neskôr budú mať aj bábätko. Nikdy nezabudnem na to, ako sa tá dospelá žena v tom momente upokojila po rozhovore s 13 ročným dievčaťom. Odvtedy som bola otvorenejšia k ľuďom a dnes pomáham ako viem.

Zo skúsenosti viem, že čím skôr odstránime zábrany, tým ľahšie sa kráča v budúcnosti. Pretože aj ten najsilnejší človek potrebuje niekedy vedieť veci dopredu, aby boli jeho kroky istejšie.

Existuje jedna forma tela, ktorá je pomenovaná, ale nikto ju ešte nevidel. Lekári ju liečia všelijakým spôsobom, ale ja ju vidím aj cítim a pomáham jej, aby bola kľudná a preplnená pozitívnou energiou. Dokáže sa tak povzniesť nad všetko s ľahkosťou a bez problémov, lebo zdravie, láska a prosperita sa dajú privolať, ale aj odohnať, ak je vo vašej duši nepokoj.

Pri veštení najradšej využívam tarot a kyvadlo za pomoci anjelov. Napájam sa na ľudí a čistím ich od čiernej mágie, taktiež čistím auru a priestory od negatívnej energie.

Hodnotenia zákazníkov

  1. Veštica Stázia
    Vaše hodnotenie:
  2. Miroslava

    Pani Stazia ďakujem za všetko. Z celej moneo jediná, ktorá vie, o čom hovorí a hovorila pravdu, čítala zo mna ako z knihy. ďakujem

  3. Member56626

    Ďakujem pani Stázia. Ste úžasná, empatická a milá osôbka. Verím, že všetko, čo ste mi povedala, sa splní.