Veštica Vera

Veštica Vera
kód 157
Rada vám pomôžem a odhalím to, čo potrebujete vedieť pre svoj šťastný život.
Zameranie: Láska, vzťahy, práca, zdravie, financie
Špeciálne oblasti: Čistenie čakier, anjelské písmo, anjelské liečenie
Veštecké techniky: Veštenie z Tarotu a cigánskych kariet, numerológia, kyvadlo
Prax: 16 rokov
Hodnotenie: (3 hodnotenia)

O mne

Už odmalička som mala živé sny, ktoré sa mi plnili. Nikto mi nechcel veriť, ale pomocou nich som dokázala svojej rodine pomáhať alebo ich varovať. Postupne sa sny prehlbovali a začala som mať predtuchy, ktorých som sa niekedy aj bála, pretože to boli výstrahy pred hroziacim nebezpečenstvom. Časom, ako som dospela, naučila som sa s týmto darom pracovať a pomáhať tak ostatným ľuďom.

Viem vycítiť na ďiaľku, akí sú ľudia a ich povahové vlastnosti a nemusím ich ani poznať. Dokážem zistiť, či je niekto negatívne ovplyvnený alebo či sa mu dá veriť.

Ak máte nejaký problém, obráťte sa s dôverou na mňa. Som pripravená vám pomôcť a nasmerovať vás na správnu cestu. Prezradím vám, kde robíte chyby a čo musíte zmeniť, aby ste dosiahli šťastnejší život. Vďaka mojej pomoci sa už veľa ľudí dostalo z problémov a našlo to, čo hľadalo.

Hodnotenia zákazníkov

  1. Veštica Vera
    Vaše hodnotenie:
  2. Frézie

    Vera je skvělá věštkyně,která mě ohromila tím,co všechno věděla.Děkuji.

  3. Lucia

    Som rada ze som oslovila prave Veru. Vyborne vystihne povahy ludi a vie popisat dany problem. Dakujem za radu.

  4. Angelika

    Vera je velmi príjemna bytosť, vedela veci bez opytania dokonca aj to co vie len pár ľudí. Potešila ma a zasa na druhej strane realne popisala moju situáciu a dodala nádej. Ďakujem.