Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Večernica

Večernica

Moje karty vám ukážu, kadiaľ sa vydať, aby ste boli šťastní. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Ročný horoskop - Lev

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Vládcom znamenia Lev je Slnko. Ľudia narodení v tomto znamení potrebujú zažiariť a byť stredobodom pozornosti. V žiadnom inom znamení sa nenarodilo toľko kráľov, generálov, vodcov a umelcov ako v znamení Leva. Levy chcú byť víťazmi, a preto to vo väčšine prípadov dotiahnu naozaj ďaleko. Aj v roku 2017, ktorý je práve pod vládou Slnka, si budete budovať pozitívny imidž príťažlivého a úspešného človeka, ktorý vyžaruje sebaistotu.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 22.7.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 23.8.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 26.8.2017. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 20.9.2017.

  • Planéta Mars vstupuje do vášho znamenia 20.7.2017. Zaktivuje vašu energiu a priebojnosť. Z vášho znamenia odchádza 5.9.2017.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 6.7.2017. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 26.7.2017 a 10.9.2017.

Vplyv planéty Urán

Planéta Urán je v roku 2017 v živle Ohňa. Pomôže vám to rýchlejšie a radikálnejšie riešiť nečakané situácie, ktorých bude v tomto roku dosť. V množstve úloh, ktoré si aj sami pripravíte, by ste nemali zabúdať ani na svojich najbližších. Urobte si čas na deti, rodinu i priateľov, ale aj na oddych a relaxáciu.

Vplyv planéty Jupiter

Energie planéty Jupiter vám pomôžu častejšie cestovať, rozšíriť vašu základňu odborných kontaktov a obchodné riešenia nového koníčka, ktorý čoskoro môže byť veľmi výnosný. Pre Levov to bude dobrý rok, najmä pre tých, ktorí sa narodili v druhej a tretej dekáde. Opatrnejší buďte najmä v marci, júni a v decembri.

Láska a vzťahy

V citovej oblasti môžete v roku 2017 zažívať náhle zvraty, ale väčšina Levov dokáže svoje city ukotviť. Zatúžite po hĺbke emócií, po láske a harmónii. Jang, váš symbol, symbolizuje deň, oheň a muža. Vaša planéta je Slnko. Kov, ktorý vám prospieva, je zlato.

Prvú polovicu roka 2017 venujete svojej rodine. Zmeny, ktoré v nej prebiehajú, ovplyvňujú aj vás, a vy sa im musíte prispôsobiť. Ak si nájdete nové spoločné záujmy, prežijete vo vzťahu skutočnú renesanciu. Planéta Venuša bude mať aj na vás silný vplyv.

Koniec roka, od novembra, vám môže priniesť prekvapenie, stretnutie s niekým z minulosti a oprášenie starých vzťahov.

Práca a peniaze

Je pre vás dôležité nasmerovať hneď na začiatku roka 2017 svoju energiu k jasným a konkrétnym cieľom. V tomto roku môžete dokázať mnohé, ale je nutná koncentrácia a dôslednosť, ktorá nie je vašou najsilnejšou stránkou. Začiatok roka bude náročný. Dôležité planéty budú pre vás v zložitejšom postavení.

Z iného pohľadu, z čínskej astrológie, sa začne rok Kohúta. Ten vám zosilní sebavedomie. Vaše znamenie Leva na vás veľmi silne vplýva. Neradi sa prispôsobujete, nenávidíte obmedzovania a nechcete sa zaoberať nudnými činnosťami, ani na pracovisku. Tie sa vždy snažíte, a aj v roku 2017 sa budete snažiť, preniesť na niekoho iného.

Lev dlhodobo neznesie podriadené postavenie. Budete si hľadať nové zamestnanie, živnostenský list, alebo aspoň nové formy práce, kde budete mať šancu vyniknúť.

Zdravie, šarm a vitalita

Vaše zdravotné ťažkosti dlhodobo súvisia s vašou 4. čakrou, čakrou srdca. Posilňuje a aktivuje ju ružová alebo hráškovo zelená farba.

Únava, stres, negatívne myslenie, či pocity strachu a úzkosti sa podieľajú aj na vzniku a priebehu mnohých telesných ochorení. Tie vaše súvisia hlavne so srdcom, jeho činnosťou a stavom vašich žíl a ciev. Tomu sa dá predísť pri troche vôle a zdravších návykoch.

Je potrebné pristúpiť ku komplexnej očiste jednak vášho JA a jednak priestoru, v ktorom žijete - pracoviska, najmä však spálne.

Na zamyslenie

Z egoizmu pri spolužití najčastejšie obviňuje väčší egoista toho menšieho. (T. Krébes)