Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Stázia

Stázia

Osobný kód 175

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Bath

Bath

Osobný kód 167

Horoskopy pre vaše znamenie

Horoskop na 27. január 2022

Zistite, ako sa vám bude dariť, na čo si máte dávať pozor a čo vás čaká v zamestnaní, vzťahoch, financiách alebo zdraví.

Foto: shutterstock.com

Tip na dnes / zajtra

Život prináša aj tak dosť rušných chvíľ a nervákov, preto si treba pomôcť humorom i hrami. Nemyslím hneď na tie počítačové, hoci keď si človek povie a dodrží tú svoju polhodinku, nie je na nich nič zlé. Zahrajte sa dnes to dobré staré Človeče... Na jedno si však dávajte pozor, aby ste nikoho vedome neurazili.

Oblasť financií do 27.1.2022

Merkúr je už od 14.1. retrográdny. Pokiaľ chcete rozbiehať nejaké dôležité finančné projekty, kupovať či predávať komunikačné prostriedky, auto, počítač alebo mobil, počkajte do druhého februárového týždňa. Dajte si pozor aj na jazyk, aby ste sa pred obchodnými partnermi nestrápnili. Slnko už vstúpilo do Vodnára, ktorý má rád nezávislosť a slobodu, ale k nim potrebujeme finančnú stabilitu. Urobte preto revíziu svojich účtov a vyplaťte podľa možnosti dlhy. Celý finančný horoskop »

Zobraziť horoskop na dnes pre znamenie:

Horoskop 2022
Foto: Adobe Stock

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Horoskop na rok 2022 »

Ako sa tvoria horoskopy?

Horoskop je predpoveď nasledujúceho, konkrétneho časového úseku pre určitú skupinu ľudí alebo jednotlivca. Najčastejšie sú to astrologické predpovede, ktoré akceptujú zoskupenie planét pre daný čas, poväčšine pre 12 znamení Slnečného horoskopu. Horoskopy sa zostavujú aj z iných veštiacich techník, napríklad z tarotových kariet.

Numerologický horoskop sa vypočítava z dátumu narodenia i z mena, lebo numerológia vie aj písmená premeniť na čísla.

Astrologický horoskop sa vypočítavaja z dátumu narodenia a presnej hodiny, minúty, prípadne i sekundy, kedy sa malý človiečik prvýkrát nadýchol na tomto svete a presných súradníc miesta narodenia.

Ak ide o denný horoskop, tak tu berieme do úvahy hlavne postavenie Luny, čiže Mesiaca voči slnečným znameniam. Mesiac sa pohybuje rýchlo, jednotlivým znamením prejde za dva a pol dňa. Ovplyvňuje náladu, cítenie a emócie človeka. Na každé znamenie však pôsobí pohybujúca sa Luna na nebi inak.

Ostatné horoskopické výklady jednotlivých znamení, napríklad tarotový horoskop, sú na zamyslenie sa nad sebou a problematikou, ktorej sa karta dotýka. Často aj kartový tarotový horoskop trafí klinec po hlavičke a nahnevá alebo poteší čitateľa.

Cieľ horoskopov

Ak zoberieme do úvahy len znamenia zverokruhu, ktorých je dvanásť a každé je rozdelené na 30 stupňov, kde jeden dielik je jeden deň, už aj laickým pohľadom vidíme, že horoskop nemôže rovnako platiť pre všetkých Baranov, Býkov, Blížencov, ...

Len ten horoskop, ktorý bude astrológom presne vypočítaný priamo pre vás, je najviac pravdepodobný. Berte horoskopy v časopisoch i na internete najmä ako zábavu a podnet na zamyslenie. Ak vás horoskop oslovil, mali ste ho asi čítať alebo počuť, a teda zamyslieť sa nad tým, čo vás vlastne oslovilo. Ak sa nad horoskopom zasmejete, aj to je dobré. Máte dobrú náladu po celý deň. Ak vám vyšiel zlý horoskop na určitý deň a vy sa naozaj zle cítite, ste práve ten človek, ktorý si snáď dá pozor…

Aktuálne horoskopy

Horoskop na dnes28. január 2022
Horoskop na zajtra29. január 2022
Týždenný horoskop4. týždeň 2022
Horoskop lásky4. týždeň 2022
Finančný horoskop28.1. - 3.2.2022
Mesačný horoskopjanuár 2022
Čínsky horoskopjanuár 2022
Ročný horoskop2022
Čínsky horoskoprok Byvola