Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

Ročný horoskop - Blíženci

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Symbolom znamenia Blížencov sú dvojčatá z gréckej mytológie Kastor a Pollux. Jeden bol obyčajný smrteľník, druhý bol nesmrteľný. Tak aj jedinci zrodení v tomto znamení sa vyznačujú istou dualitou a rozdelením. Ste znamenie vzdušné a premenlivé, doménou Blížencov je oblasť akejkoľvek komunikácie a dialógu.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 20.5.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 21.6.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 5.7.2017. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 31.7.2017.

  • Planéta Mars vstupuje do vášho znamenia 21.4.2017. Zaktivuje vašu priebojnosť a energiu. Z vášho znamenia odchádza 4.6.2017.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 7.6.2017. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 21.6.2017.

Vplyv planéty Urán

Planéta Urán je symbolom nečakaných situácii. Vám tieto energie nebudú na príťaž, skôr naopak. Zmeny a nové podnety vám skôr vyhovujú, ako škodia. I v roku 2017 vás posunú a pretrhnú to, čo by vás neprimerane zväzovalo. Sila, ktorú preberá planéta Urán v znamení jarného znamenia Barana, vám dodá chuť začínať znovu a znovu.

Vplyv planéty Jupiter

Vplyv planéty, ktorá sa v tradičnej astrológii nazýva i Veľké šťastie, bude pre vás v roku 2017 podnetný. Prinesie vám väčší úspech, oddych, vyváženie aj lepší poriadok vo vzťahoch. Posilní i výhody skupinovej práce, bude väčšia kreativita, dobré vzťahy s deťmi, správny čas na tehotenstvo. Uvoľní sa vám čas pre priateľov, živší spoločenský život, zlepšenie nálady a zvýšenie sebavedomia. Učte sa asertivite a zmyslu pre nutné bežné a rutinné práce. Najvýraznejší výsledok vášho pracovného úsilia bude najmä v mesiacoch marec, august, september a december.

Láska a vzťahy

Životom sa mnohí len plavia bez toho, aby si dávali veci do súvislostí. Každá z udalostí, ktorá sa vám v roku 2017 prihodí, vás má varovať, vychovávať k lepšiemu životu a najmä pripravovať na ďalšie náročnejšie situácie, ktoré prídu. Ak sa budete musieť rozhodnúť medzi dvoma vzťahmi, vyberajte podľa toho, či si s touto osobou viete predstaviť aj riešenie krízových situácií.

V tomto roku môžete stáť častejšie na križovatkách. Vaša premenlivá povaha potrebuje častejšie zmenu. Kritickým obdobím v súkromí pre vás môže byť záver roka, november a december. Veľmi výrazné dni a energie v nich vás čakajú pod vplyvom Luny. Nov Mesiaca vo vašom znamení Blížencov bude 25.5.2017. Spln Mesiaca v znamení Blížencov bude 3.12.2017.

Práca a peniaze

Vaše znamenie dáva prednosť práci, ktorá je premenlivá, prináša činorodosť, časté cestovanie a prísun zaujímavých informácií. Rok 2017 preverí vašu schopnosť tolerancie a prispôsobivosti, aj na pracovisku. Najdôležitejšia bude pre vás tento rok 2017 stabilita, ktorú získate na základe svojej pracovitosti a úspešnosti.

Šťastie v oblasti financií sa na vás môže usmiať v polovici roka. Plánujte si veci dopredu. Vaše chyby sa totiž môžu prejaviť až po veľmi dlhom čase, i po rokoch.

Najúspešnejší deň pre vás je streda, ktorá je pod vplyvom vašej vládnucej planéty pohybu, Merkúra, preto plánujte dôležitú činnosť alebo rozhodnutia hlavne na tento deň. Neprehliadajte detaily. Sú častokrát najpodstatnejšie.

Zdravie, šarm a vitalita

V roku 2017 budete mať dosť psychických i fyzických síl a dokážete svoju vôľu a energiu jasne smerovať. Budete však trochu viac náchylní k rôznym vírusovým ochoreniam, angínam a dýchacím ťažkostiam. Preto sa o seba musíte so zvýšenou pozornosťou starať najmä v zime. Vhodná prevencia vás ochráni od prechladnutia.

Zvyknite si zapísať svoje sny. Vysvetlia, čo vám v bdelom živote uniká. Snažte sa jesť menej ”syntetických“ látok, farbív a iných chemikálii ukrytých v prichutených limonádach, či konzervovaných potravinách. Trávenie ovplyvňuje najmä vegetatívny nervový systém.

Zdravotné problémy, ale to až v staršom veku, môžu tiež sprevádzať bolesti rúk, prstov a ramien. Opatrní buďte zvlášť v januári, februári a marci. Mali by ste si dopĺňať horčík, pretože prospieva nervovej sústave, a tiež vitamíny A a E.

Na zamyslenie

Ľahko sa rozchádza, keď ti nie je ťažko, ale ťažké sú potom návraty, keď ti nie je ľahko. (T. Krébes)