Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Ročný horoskop - Býk

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Vládcom znamenia Býka je Venuša, planéta lásky a krásy. Niet teda divu, že ste obdarení pôvabom a vkusom. Ste romantici, ale aj vyznávači tradičných hodnôt. Máte v sebe prirodzenú zmyselnosť, žiadostivosť a zmysel aj pre materiálny svet. Aj v roku 2017 budete mať potrebu sa obklopovať peknými vecami a pohybovať sa v príjemnom prostredí.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 19.4.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 20.5.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 6.6.2017. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 5.7.2017.

  • Planéta Mars vstupuje do vášho znamenia 10.3.2017. Zaktivuje vašu priebojnosť a energiu. Z vášho znamenia odchádza 21.4.2017.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 31.3.2017, 16.5.2017 a 31.3.2017. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 7.6.2017.

Vplyv planéty Jupiter

Vplyv planéty Jupiter bude pre vás v roku 2017 vyhovujúci. V tradičnej astrológii sa nazýva i Veľké šťastie. Do 10. októbra bude ešte v znamení Váh, s ktorým máte spoločnú astrologickú patrónku, planétu Venušu. Zvýši váš šarm, predovšetkým na opačné pohlavie. Budete mať celkom pokojný rok, pokojnejší ako bol rok 2016. Budete mať čas, i priestor, na rozvíjanie myšlienok, plánov.

Láska a vzťahy

Planéta Venuša vám zvýrazní vašu osobnosť. Bude mať najväčší vplyv v mesiaci jún a v prvý týždeň júla, kedy prechádza priamo vašim znamením.

Vaša intuícia a vnútorný hlas vás vedie spoľahlivejšie, ako si myslíte. V roku 2017 máte možnosť lepšej cesty na pritiahnutie toho, čo skutočne potrebujete a chcete. Neváhajte, premýšľajte. Môžete sa viac zamerať na pohodlie doma. Naučte partnera viac si ceniť spoločnú pohodu. Milujte preto, čím je, a nie preto, čo má. Ste pripravení prosperovať spolu v nových rozmeroch? Žienky, môžete stretnúť muža, ktorý má postavenie a bude vám naklonený. Vďaka nemu sa vám bude lepšie dariť.

Práca a peniaze

V roku 2017 sa najviac môžete tešiť na jar, nielen kvôli svojim narodeninám, ale aj planétam, ktoré podporia vaše snahy v oblasti vzťahov, ale aj celkového uplatnenia. V tejto dobe vám nebude nič stáť v ceste za vylepšením aj vašej finančnej situácie. Budú vám prichádzať nové ponuky. Jupiter so Saturnom vám pomôžu stabilizovať, upokojiť a upevniť vašu situáciu. Na pracovisku pravdepodobne dostanete lepších spolupracovníkov, či viac pomocníkov.

Nech nie je tma pesimizmu vo vašej duši, odháňate si ňou slnko úspechov. Nová zaujímavá príležitosť vás v roku 2017 trochu posunie. Sebadisciplínou sa zocelíte.

Príliš nepremýšľajte, ale konajte tak, ako ste zvyknutí. Neistota je to, čo sa ľuďom, ktorí stoja vo vedúcej pozícii, neodpúšťa. Čaká vás rok plný úspechov a odvahy.

Zdravie, šarm a vitalita

V roku 2017 si musíte uvedomiť priority a svoje telo naozaj aj počúvať. Vaše najslabšie orgány sú hrdlo, a tie pohlavné. Na uvoľnenie od starostí a stresu vám pomáhajú aj erotické hrátky a bylinkové čaje. Pre vás sú dôležité masáže, zvlášť tie na lymfu. Lymfatické uzliny sú po tele na anatomicky presne určených miestach. Časť je skrytá medzi orgánmi. Iné sú tesne pod povrchom kože. Zväčšené sú hmatateľné. Na ne len odborného maséra!

Ľudia narodení v tomto zemnom znamení mávajú väčšinou pevné zdravie. Pozorní musíte byť na dostatok pohybu a rozumnú konzumáciu jedla a maškŕt. Keď si v sebe človek uchováva strach a obavy, má tendenciu konzumovať nezdravé, takzvané nízkofrekvenčné potraviny. Pozor na priberanie na váhe.

Na zamyslenie

Zbavuj sa pocitu doplácania na partnerstvo, lebo je ako hrdza: Naruší aj najlepší vzťah. (T. Krébes)