Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Ročný horoskop - Kozorožec

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Vládcom znamenia Kozorožca je Planéta Saturn. V horoskope symbolizuje disciplínu, vytrvalosť, dôslednosť a kontrolu. To sú aj charakteristické rysy, ktoré prevládajú. Navonok pôsobíte nenápadne. Ste ambiciózni a v živote to zvyčajne dotiahnete veľmi ďaleko. Svoj život budete brať vážne aj v roku 2017.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstúpilo do vášho znamenia na deň Slnovratu 21. 12. 2016 a zostane tam do 19. 1. 2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť.

  • Planéta Venuša znovu vstupuje do vášho znamenia až 25.12.2017. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 18.1.2018.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 12.1.2017. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 7.2.2017.

Vplyv planéty Saturn

Planéta Saturn, vaša domovská planéta, vstupuje do vášho znamenia až 20.12.2017. Dovtedy bude vplývať na vás postavenie Saturna, planéty skúšok a previerok z vedľajšieho znamenia živlu Ohňa, zo Strelca. Po celý rok bude preverovať predovšetkým vašu snahu o dotiahnutie vecí do konca. Vyhýbajte sa pokiaľ možno záťažovým a stresujúcim situáciám aj náročným a nevyspytateľným ľuďom.

Vplyv planéty Pluto

Vplyv Pluta v roku 2017 bude pre vás podstatný, nakoľko bude po skoro celý rok vo vašom znamení Kozorožca. Pocítite na sebe hlavne tvrdší vplyv mocenských síl.

Vplyv planéty Jupiter

Planéta Jupiter, ktorá sa v tradičnej astrológii nazýva i Veľké šťastie, je pre vaše znamenie výhodná. Je to vhodná doba pre kariérny postup a posilnenie pozície. Ťažšie však Bude skombinovanie domácich a rodinných povinností s prácou. Niekedy si budete musieť vybrať, čo je dôležitejšie. Na väčšie výdavky si spravte odhad a budte veľmi opatrní pri pôžičkách. Máte v tomto roku väčšiu zodpovednosť za ľudí.

Láska a vzťahy

Najúspešnejší deň je sobota, deň Saturna. Ani v roku 2017 nezabúdajte na kompromisy. Uistite sa nimi, že aj váš partner chápe vaše potreby tak, ako vy tie jeho. Dáte do poriadku svoj milostný život.

Vďačnosť za prítomný okamih lieči emocionálne zranenia. Čím viac ste súcitnejší a láskavejší, tým skôr bolestné spomienky vyblednú a vy v nich pre seba odhalíte pozitívne lekcie.

V roku 2017 by ste si mali urobiť aj čas sami pre seba, a spýtať sa svojou duše, či je spokojná a šťastná. Ak tomu tak nie je, tak čo môžete urobiť pre to, aby sa to zmenilo. V čase, keď ste unavení, nemáme nič riešiť a robiť, ale triediť svoje myšlienky a plánovať si budúcnosť.

Práca a peniaze

Ste schopní tvrdej a cieľavedomej práce. Ani v tomto roku tomu nebude inak. Nebudete sa zdržovať zbytočnosťami a pragmaticky sa pustíte hneď začiatkom roka 2017 do vytýčených úloh. Prinesie vám možnosť dostať sa tam, kam ste mysleli, že sa nikdy nedostanete. Budete síce pomaly našľapovať, ale podarí sa vám to.

Dôležité cesty neodmietajte. Najviac sa stane vo februári, marci, septembri a decembri. Opatrnejšie v júni, auguste a novembri. V novembri môžu vyjsť na povrch rôzne zákulisné taktiky.

Zdravie, šarm a vitalita

Hlavnou témou vášho záujmu by mal byť aj v roku 2017 cievny systém a kĺby. Dbajte na zdravú výživu, mierne cvičte a hlavne si skontrolujte, či máte všetky vitamíny a stopové prvky v dostatočnej miere.

Úrazy a nehody sú varovným prstom duše. Dáva vám signál, odporúčanie, aby ste zmenili životný pohľad. Začnite si väčšmi vážiť každodennosť i seba, a skúste mať optimistickejšie myšlienky a očakávania.

Výbornou rastlinou je pre vaše znamenie kostihoj lekársky, ktorý sa môže používať ako obklad na bolestivé kĺby, kolená a presilené miesta. Pre čistiacu kúru sa hodí určite žihľava, ľubovník, mäta a medovka. Do vašej blízkosti si dajte orgonit.

Na zamyslenie

Neponúkaj peniaze za to, čo sa nepredáva. (T. Krébes)