Veštby a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Miška

Miška

Aj v tej najhoršej chvíli vám viem pomôcť, aby zasvietilo slnko. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Janka Avelange

Janka Avelange

Osobný kód 172

Veštica Vera

Vera

Osobný kód 157

Ročný horoskop - Panna

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Ľudia narodení koncom augusta a v septembri nepatria poväčšine k veľkým romantikom a fantastom. Snažia sa mať všetko v živote usporiadané a prehľadné. Vládnuca planétou tohto znamenia je Merkúr. Preto sa spoliehajú predovšetkým na svoj rozum, dohody a obratnosť. Vždy siahnu po dosiahnuteľnom. Vďaka usilovnosti, šikovnosti, dôkladnosti a pracovitosti svoje ciele väčšinou dosiahnete. Inak to nebude ani v rouk 2017, v ktorom vyhrajú tí, ktorí sa vedia oceniť.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 23.8.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 22.9.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 20.9.2017. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 14.10.2017.

  • Planéta Mars vstupuje do vášho znamenia 5.9.2017. Zaktivuje vašu energiu a priebojnosť. Z vášho znamenia odchádza 22.10.2017.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 26.7.2017 - 01:42 a 10.9.2017. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 30.9.2017.

Vplyv planéty Urán

Nepokoj a priebojnosť tohtoročnej sily Uránu bude veľká. Budete musieť riešiť nečakané, ale to ste pod jeho vplyvom museli aj v roku 2016. Vytrvalý Saturn vás tiež nehodlá pustiť z očí. Vybrúsi vašu vôľu ako diamant a povedie vás k úsiliu vedúcemu k dosiahnutiu výsledkov.

Vplyv planéty Jupiter

Najväčší vplyv planéty, ktorá sa v tradičnej astrológii nazýva i Veľké šťastie na vaše znamenie bol hlavne v roku 2016, kedy priamo prechádzal vašim znamením Panny. Znamenie Váh, v ktorom je v roku 2017 do 10. októbra, bude skôr na poli plánov a nápadov. Väčšiu možnosť budete mať po tomto dátume, keď prejde do znamenia Škorpióna, s ktorým máte viac zosúladené energie. V roku 2017 vám i tak prináša viac intenzity do vášho konania. Podporí vás, aby ste urobili rozumné životné rozhodnutie.

Láska a vzťahy

Hneď na začiatku roku 2017 je signalizované zvýšené napätie v osobných, i profesijných vzťahoch. Planéty Mars i Venuša vás budú provokovať. Striedavo vo vás budú vzbudzovať pocity ľútosti a zlosti. Nenechajte sa tým zahltiť. Váš inteligentný vládca Merkúr vás bude brzdiť, aby ste nevkĺzli do nezmyselných vzťahov.

Rok 2017 prináša väčšiu schopnosť porozumenia. Ako opora sa prejavia vaši súrodenci a príbuzní, nepodceňujte ich rady. Ideálnym mesiacom pre rodinnú pohodu sa ukazuje september, kedy máte vitalitu i silný osobný magnetizmus a nechýba vám ani chuť na komunikáciu a viac pohybu.

Predstavivosť je tvárna sila mysle. Myšlienky vládnu telu a tvarujú ho. Negatívne myšlienky nahraďte konštruktívnymi. Myšlienky môžu byť liek i jed. Sila planéty Saturn vám prináša aj obmedzenie, najmä u Panny 3. dekády (12.9. - 22.9.). Pocítite tiež silnejší pocit vplyvu starostí a pesimizmu, zvlášť koncom roka 2017.

Práca a peniaze

Ste znamením, ktoré nikdy neustupuje v kvalite. Uprednostňujete analytické myslenie a súdnosť. V roku 2017 je vám Fortuna naklonená najmä v komunikácii a kontaktoch s vašim okolím. Prejaví sa to kladne v zamestnaní, doma i v podnikaní.

Váš vládca Merkúr vás bude konfrontovať s príjemnými chvíľami. Uvidíte viac detailov, než tomu bývalo v minulosti. Stanete sa lepšími pozorovateľmi.

V práci vás novinky čakajú až v posledných štyroch mesiacoch roka. Dovtedy budete mať pocit, že vaše vlastnosti už nie sú v móde a nemajú cenu, že vaše organizačné schopnosti a reálny pohľad na život sú už považované za zastarané. Viac ako na skutočné hmatateľné veci sa zamerajte na abstraktné myšlienky. Nehanbite sa v prípade neistoty prijať pomoc. Nechajte si poradiť od prezieravého človeka, ktorý sa nepokúša vám ani lichotiť, ani z vás robiť blázna.

Zdravie, šarm a vitalita

Z vplyvu vášho znamenia na vaše zdravie pôsobia sily hlavne na tráviaci trakt, hlavne tenké a hrubé črevo, slezinu a pankreas. Vhodná je masáž brucha jemným krúživým pohybom v smere hodinových ručičiek. Psychika totiž hrá kľúčovú úlohu pre oblasť brucha a črevnej flóry, čo sú zóny priraďované vášmu znameniu.

Dlhodobo vo vnútri vášho organizmu prebieha často veľké napätie. Pozor na zbytočný stres. Ohrozená je aj imunita vášho tela, objaviť sa preto v roku 2017 môžu aj kožné neduhy. V pohode vychutnaná správna strava zohráva u vás nesmierne dôležitú úlohu, doprajte si ju v pravidelných intervaloch.

Na zamyslenie

Nemusíš rozmýšľať nad zmyslom života, ak prispeješ k jeho zachovaniu. (T. Krébes)