Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Somezeda

Somezeda

Som tu pre vás, veď najväčšie umenie je uvidieť svet očami iného človeka, rozsvietiť svetlo v tme. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Ročný horoskop - Panna

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Ľudia narodení koncom augusta a v septembri nepatria poväčšine k veľkým romantikom a fantastom. Snažia sa mať všetko v živote usporiadané a prehľadné. Vládnuca planétou tohto znamenia je Merkúr. Preto sa spoliehajú predovšetkým na svoj rozum, dohody a obratnosť. Vždy siahnu po dosiahnuteľnom. Vďaka usilovnosti, šikovnosti, dôkladnosti a pracovitosti svoje ciele väčšinou dosiahnete. Inak to nebude ani v rouk 2017, v ktorom vyhrajú tí, ktorí sa vedia oceniť.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 23.8.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 22.9.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 20.9.2017. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 14.10.2017.

  • Planéta Mars vstupuje do vášho znamenia 5.9.2017. Zaktivuje vašu energiu a priebojnosť. Z vášho znamenia odchádza 22.10.2017.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 26.7.2017 - 01:42 a 10.9.2017. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 30.9.2017.

Vplyv planéty Urán

Nepokoj a priebojnosť tohtoročnej sily Uránu bude veľká. Budete musieť riešiť nečakané, ale to ste pod jeho vplyvom museli aj v roku 2016. Vytrvalý Saturn vás tiež nehodlá pustiť z očí. Vybrúsi vašu vôľu ako diamant a povedie vás k úsiliu vedúcemu k dosiahnutiu výsledkov.

Vplyv planéty Jupiter

Najväčší vplyv planéty, ktorá sa v tradičnej astrológii nazýva i Veľké šťastie na vaše znamenie bol hlavne v roku 2016, kedy priamo prechádzal vašim znamením Panny. Znamenie Váh, v ktorom je v roku 2017 do 10. októbra, bude skôr na poli plánov a nápadov. Väčšiu možnosť budete mať po tomto dátume, keď prejde do znamenia Škorpióna, s ktorým máte viac zosúladené energie. V roku 2017 vám i tak prináša viac intenzity do vášho konania. Podporí vás, aby ste urobili rozumné životné rozhodnutie.

Láska a vzťahy

Hneď na začiatku roku 2017 je signalizované zvýšené napätie v osobných, i profesijných vzťahoch. Planéty Mars i Venuša vás budú provokovať. Striedavo vo vás budú vzbudzovať pocity ľútosti a zlosti. Nenechajte sa tým zahltiť. Váš inteligentný vládca Merkúr vás bude brzdiť, aby ste nevkĺzli do nezmyselných vzťahov.

Rok 2017 prináša väčšiu schopnosť porozumenia. Ako opora sa prejavia vaši súrodenci a príbuzní, nepodceňujte ich rady. Ideálnym mesiacom pre rodinnú pohodu sa ukazuje september, kedy máte vitalitu i silný osobný magnetizmus a nechýba vám ani chuť na komunikáciu a viac pohybu.

Predstavivosť je tvárna sila mysle. Myšlienky vládnu telu a tvarujú ho. Negatívne myšlienky nahraďte konštruktívnymi. Myšlienky môžu byť liek i jed. Sila planéty Saturn vám prináša aj obmedzenie, najmä u Panny 3. dekády (12.9. - 22.9.). Pocítite tiež silnejší pocit vplyvu starostí a pesimizmu, zvlášť koncom roka 2017.

Práca a peniaze

Ste znamením, ktoré nikdy neustupuje v kvalite. Uprednostňujete analytické myslenie a súdnosť. V roku 2017 je vám Fortuna naklonená najmä v komunikácii a kontaktoch s vašim okolím. Prejaví sa to kladne v zamestnaní, doma i v podnikaní.

Váš vládca Merkúr vás bude konfrontovať s príjemnými chvíľami. Uvidíte viac detailov, než tomu bývalo v minulosti. Stanete sa lepšími pozorovateľmi.

V práci vás novinky čakajú až v posledných štyroch mesiacoch roka. Dovtedy budete mať pocit, že vaše vlastnosti už nie sú v móde a nemajú cenu, že vaše organizačné schopnosti a reálny pohľad na život sú už považované za zastarané. Viac ako na skutočné hmatateľné veci sa zamerajte na abstraktné myšlienky. Nehanbite sa v prípade neistoty prijať pomoc. Nechajte si poradiť od prezieravého človeka, ktorý sa nepokúša vám ani lichotiť, ani z vás robiť blázna.

Zdravie, šarm a vitalita

Z vplyvu vášho znamenia na vaše zdravie pôsobia sily hlavne na tráviaci trakt, hlavne tenké a hrubé črevo, slezinu a pankreas. Vhodná je masáž brucha jemným krúživým pohybom v smere hodinových ručičiek. Psychika totiž hrá kľúčovú úlohu pre oblasť brucha a črevnej flóry, čo sú zóny priraďované vášmu znameniu.

Dlhodobo vo vnútri vášho organizmu prebieha často veľké napätie. Pozor na zbytočný stres. Ohrozená je aj imunita vášho tela, objaviť sa preto v roku 2017 môžu aj kožné neduhy. V pohode vychutnaná správna strava zohráva u vás nesmierne dôležitú úlohu, doprajte si ju v pravidelných intervaloch.

Na zamyslenie

Nemusíš rozmýšľať nad zmyslom života, ak prispeješ k jeho zachovaniu. (T. Krébes)