Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Ročný horoskop - Rak

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Znamenie Raka vraj patrí medzi najkomplikovanejšie znamenia Zverokruhu, zvlášť pre silnú zraniteľnosť, senzitivitu, potrebu bezpečia a rodinného zázemia. Citová závislosť na rodine a príbuzenstve im mnohokrát prináša sklamanie. Akékoľvek straty v medziľudských vzťahoch nesiete ťažko, pretože do vzťahov vždy veľa investujete.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 21.6.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 22.7.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 31.7.2017. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 26.8.2017.

  • Planéta Mars vstupuje do vášho znamenia 4.6.2017. Zaktivuje vašu energiu a priebojnosť. Z vášho znamenia odchádza 20.7.2017.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 21.6.2017. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 6.7.2017.

Vplyv planéty Urán

Vplyv planéty Urán nie je v tomto roku, zvlášť v jeho 1. polovici, pre vás dobrý. Vytvárajú sa vám nečakané situácie, na ktoré nie ste pripravení. Majú tendenciu narušovať váš obvyklý kurz. Uránov vibračný výkon je neobyčajne vysoký, naruší vám nervový systém a spánok. V kvadráte s Jupiterom v živle Vzduchu vám zosnováva prekážky, a tým vám zaťažuje psychiku. V marci, kedy sa pridá ešte aj planéta Mars, budete musieť veľmi tlmiť nervozitu.

Vplyv planéty Jupiter

Jupiter sa v tradičnej astrológii nazýva i Veľké šťastie. vy však budete do 10.10.2017, kedy bude v znamení Váh, vnímať skôr jeho vrtošivosť. Platí to najmä pre tých, ktorí sú narodení v 2. dekáde (2.7. - 12.7.) A čiastočne aj pre 3. dekádu (13.7. - 22.7.). Mali by ste byť opatrní, s akými iniciatívami chcete začať, zvlášť v lete. Iba 1. dekáda Rakov (22.6. - 1.7.) zostáva Jupiterom ušetrená až do decembra. Neodtrhnite sa od kontaktov s príbuznými, najmä nie v marci, septembri a v decembri.

Láska a vzťahy

V predchádzajúcom období ste sa pozreli pravde priamo do očí a prestali ste sa opájať ilúziami. Na blízkych ľudí ste začali používať rovnako prísne kritériá ako na seba.

V roku 2017 budete mať dobré a kvalitné priateľské vzťahy, rozumné a zmysluplné nápady. Musíte si však vedieť ustrážiť hranicu medzi bojom o lásku a pomstou za zlomené srdce. Stanovte si aj nepriechodnú hranicu medzi tými, čo vám mienia ubližovať, alebo využívať. Vedieť na seba správnym spôsobom upozorniť.

Najlepším mesiacom bude pre vás november, lebo Slnko, Venuša aj Jupiter sa vám v pomoci a dobrom vplyve spoja a budú vám spoločne priať. Bude to tiež šťastné obdobie pre páry, ktoré chcú počať dieťa. Najsilnejšie dni vám pripraví vaša Luna, keď bude v nove. Spln v Rakovi je 12.1.2017 a nov je vo vašom znamení Raka na Jána 24.6.2017. Vtedy bude aj Slnko vo vašom znamení.

Práca a peniaze

Nedočkavosť nie je v tomto roku 2017 vítaná, najmä nie v 1. polovici roka. Planéta kariéry a expanzie, Jupiter, je vo vzdušnom živle, čo vás môže viac dezorientovať. Narodili ste sa síce pre rodinu a domáci život, to však neznamená, že musíte úplne všetko, aj starosť o peniaze, nakladať na svoje plecia. Nejde len o upratovanie a zabezpečenie chodu domácnosti, ale aj o rôzne zdĺhavé úradné vybavovania. Stresy môžu na vás nepriaznivo pôsobiť.

Tohtoročná prvá polovica roka prebehne v napätom pracovnom ruchu. Kvadratúra Jupiter vám signalizuje starosti zo zmlúv, poistiek na dom a domácnosť, a vybavovania na úradoch. Cvičte sebaovládanie. Svojou nacvičenou trpezlivosťou dané prekážky zvládnete. Peniaze sa k vám tiež v roku 2017 dostanú.

Zdravie, šarm a vitalita

Rok 2017 by mal byť pre vás impulzom pre upevnenie svojej fyzickej i psychickej kondície. Nie je dobré podceňovať preventívne prehliadky, pretože stav vášho organizmu môže v roku 2017 častejšie hlásiť napätie a vysilenie.

Znamenie Raka ovláda žalúdok a lymfatický systém. Môžu sa v roku 2017 častejšie vyskytnúť aj choroby pŕs, menštruačné problémy, zhoršenie sluchu, poruchy spánku a metabolizmu.

Nepodceňujte relaxačné a upokojujúce melódie, oleje, vône a čaje, ktoré vytvárajú pokoj. Veľmi dobrou voľbou sú bazalka, medovka, aníz, ďumbier a harmanček. Znižujú napätie v tele a pomáhajú zvýšiť duševnú jasnozrivosť. Spánok je podceňovaný, ale najdôležitejší druh odpočinku pre telo aj myseľ. Nedostatok spánku negatívne narúša duševnú pohodu, vitalitu a kvalitu života.

Na zamyslenie

Na lásku, čo odišla, radšej nečakaj. Človek sa aj vráti, ale jeho city ťažko. (T. Krébes)